Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

Albo jakiś inny somebody

Mówisz i masz  :evil2:

 

 

czy w ramach nowego regulaminu rozpatrujecie zmianę sposobu banowania użytkowników? Tak, aby odbywało się to w uzasadnionych przypadkach. Typu wpada handlarz, albo ktoś nagminnie obraża innych itp.

Były omawiane zmiany w ostrzeżeniach użytkowników i skutkach jakie ostrzeżenie nieść ze sobą powinno. Wedle nas, pozwoli to na radykalne zmniejszenie ilości przypadkowych urlopów 90 dniowych od forum ;)

 

 

 

Bo na przykładzie Sebachona - wyleciał niby za ot.

Jest kilka miejsc na forum (pytania do Dyrekcji, pytania do moderatorów itp.) gdzie OT nie jest tolerowany - to są wątki, które musimy czytać i zajmuje nam to czas. Zamiast skupić się na rzeczywistym problemie człowiek brnie przez jakieś pyskówki czy nie związane z tematem przemyślenia, dlatego można tam zarobić szybko ostrzeżenie. Reszta działów jest traktowana zdroworozsądkowo jak na standardy tego forum - bo gdzie indziej się tak nie cackają.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w sumie chyba też :)

Ale jak to zawsze bywa, nie od samego prawa wszystko zależy, ale od sposobu jego egzekwowania ;)

 

 

P.S. mała literówka:

 

  e.    tymczasowa blokada konta ważna przez 30 dni

  i.    stosowana w przypadku naruszenia §4 ust. 3 lit. i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.    Punkty reputacji funkcjonują we wszystkich działach poza Kupię / Sprzedam. Punkty reputacji mogą być przyznawane w ramach określonego limitu w celu wyrażenia własnej aprobaty albo dezaprobaty dla konkretnej wiadomości, a nie jej autora. Ilość punktów reputacji będzie okresowo przeliczana, co może spowodować korektę liczników.

hmmm..to liczą się szczały, czy punktów nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brt,znasz ten system. Podpuszczasz mnie? ;):biglol:

Nie znam, od strony administracyjnej tylko phpbb 2 i 3 oraz myBB :P;)

 

W każdym razie chodzi o zapis w regulaminie...za dawnych strzał liczniki userów były korygowane, ilość strzał się zmieniała w zależności od ilości spamu - usuwane były wątki, tematy itp, stąd zrozumiała była zmiana liczby w liczniku.

Teraz ilości strzał nie ma, więc według mnie ten zapis powinien zniknąć, bo maintenance nie zmieni ilości strzał w poście, on ewentualnie zlikwiduje posta wraz z jego oceną ;)

 

 

na pozytywne glosy tez sa jakies ograniczenia? :biglol:

10 w ciągu 24h, czas odnowienia liczy się dla każdej strzałki osobno ;)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat znowu odbiega od meritum (teraz o "szczałkach" ;) ) to ja proszę o doprecyzowanie lub rozwinięcie zapisu z regulaminu.

 

Cyt.

"4.    Dział Sprzedam służy do wystawiania rzeczy własnych. Nie dotyczy forumowiczów upoważnionych wcześniej przez Gospodarza bądź autoryzowanych przedstawicieli salonów / serwisów Subaru."

 

Pierwszy temat bardziej mnie nurtujący oznaczony na czerwono.

Czyli jak jestem "funflem" Gospodarza to pewnie ogłoszenie z NIE MOIM samochodem będzie prawidłowe i nie poleci do kosza bo przecież zawsze będę upoważniony bez zająknięcia.

I odwrotnie - jeśli nikt mnie nie zna lub nie lubi to nigdy nie będę upoważniony.

 

Drugi temat oznaczony na zielono.

Proszę o zdefiniowanie sformułowania "rzeczy własnych"  w kontekście pojazdów.

 

Proszę o sprostowanie jeśli się mylę i o prawidłowe rozwinięcie tego zapisu.  Dla mnie osobiście taki zapis jest do "4 liter"

Edytowane przez QSY100
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zdefiniowanie sformułowania "rzeczy własnych"  w kontekście pojazdów.

 

Wystarczy być właścicielem ruchomości, no czasami nieruchomości. Bo w różnym stanie auta są sprzedawane. 

 

 

 

 

Czyli jak jestem "funflem" Gospodarza

 

Sprecyzuj proszę słowo

 

"funflem"

 użyte w tym kontekście.

 

 

A zasada jest prosta:

 

 

 

Nie dotyczy forumowiczów upoważnionych wcześniej przez Gospodarza

 

 

Czyli tych, których gospodarz upoważnił. Czy oni są, czy też będą, czy też może nie są i nie będą "funflami",  znaczenia tu nie ma. 

Wystarczy być upoważnionym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rzeczami własnymi jest na pewno pewien problem, bo wystarczy napisac na przykład:

 

Do sprzedania Subaru Impreza

wiek

kolor

przebieg

cena

wiecej zdjeć i info na priv

 

i to ogłoszenie bedzie przeciez zgodne z regulaminem.

 

Albo dla przykładu moj drugi samochod, który uwazam za moj :) jest zarejestrowany na żonę, nie moge go wystawić?

Przykład dla jaj - jak mam auto w kredycie, to jest banku a nie moje - wiec nie moge wystawić :)

 

Ale skoro zostało tak mimo wszystko zapisane, to moderatorzy na pewno dobrze to przemyśleli, mają na to sposoby, tylko nie chcą nam zdradzać, wyjdzie w praniu :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...