Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz zaraz. Nie na to czekaliśmy.

Miały być bluzgi i groźby. I podszywanie się pod pracownika SIP.  A jest temat zastępczy. 

 

Rzucić poważne oskarżenie poparte zupełnie niczym...

Dość popularne zachowanie dla polityków pewnej partii nie rządzącej obecnie w Polsce. Ale dlaczego tutaj?

 

 

Edit: Nie napisałeś tu jeszcze, że jestem kolegą Ferdka. Tą tezę też kiedyś wysunąłeś. Ciekawe, czy ktoś oprócz Ciebie ma przeświadczenie o naszym koleżeństwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat? 12? Sprzedaj wreszcie swojego swietnego Forka i zniknij stad na zawsze.. Pasujesz tu jak piesc do oka.

A przytoczone przez Ciebie wyzej wypowiedzi to jakis zart? To sa te "trupy"? Jezeli tak, to gratulacje.. :biglol:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QSY100    Masz dość specyficzny sposób myślenia.

Ale dobrze. Pójdźmy Twoim tokiem myślenia. Może to jest jakieś rozwiązanie.

 

Aby zlikwidować zapis konieczności używania przycisku "raportuj", bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu jednego prostego tematu:

 

Jak przeczytać wszystkie Wasze posty w czasie, który możemy przeznaczyć na moderację? Przecież w każdym z nich może być zgłoszenie. 

Nie ma możliwości aby to robić. Właśnie dlatego jest przycisk "raportuj". Choć zapewne i tego nie będziesz chciał zrozumieć. 

 

Ja już nie wiem jak mam Ci napisać tak byś zrozumiał :facepalm:

 

Powtarzam kolejny raz, że rozumiem i popieram działanie przycisku "raportuj"

 

Chodzi o to, że Ty w jednym przypadku pouczasz cytatami z regulaminu, a w innym postępujesz tak jakby nie istniał.

 

 

 

PS. Nie staraj się kolejny raz wyjaśniać mi moim tokiem myślenia. Raczej zmień swój :) Chociaż to będzie zapewne trudne.

Edytowane przez QSY100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłeś że to nie forum Mazd po 10 tys pln ?

 

dales do pieca :biglol: :biglol: :biglol: kolejny przyklad Twojego prostactwa

 

kupię następnego i następnego

oby nie.. :bowdown:

 

btw - wyslales juz maila do SIPu? :biglol:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg, nie sadzilem, ze upadniesz, az tak nisko, zeby nieszczesnego nissana wywlekac po prawie roku.

dla twojej wiadomosci, od szczura dostalem wtedy pasek za nazwanie cie trolem, czas jednak pokazal, ze mialem racje.

jak sie komus bedzie chcialo przeczytac tamten watek to na pewno wylowi reszte moich wypowiedzi jak w podejrzany i chamski sposob bronie handlarza. :facepalm:

nie mysl, ze ta nieudolna zmiana tematu odwrocisz uwage od wczesniejszych oskrazen

 

 

na FB ktoś jedzie po adminach tylko to że Ci grożą i bluzgają jednocześnie podając się za pracowników SIP.
 

dno i 3 metry mulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sprzedał w końcu tą Imprezę ?

moj kolega rybek sprzedal impreze handlarzowi ktorego watek przytoczyles.

 

rozumiem, ze straciles prace, firme, sluzbowe auto i gdzies sie musisz wyzalic.

idz spac, wytrzezwiej i rano wyedytuj, a najlepiej popros admina o usuniecie swojego dzisiejszego show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vilmark widzisz, w tym temacie jest problem Sabachona i Amstafa... Chłopaki spotkali się z nie miłą sytuacją ale działają konkretnie, robią swoje, grzecznie, kulturalnie i dyskutują. Nie wiem, nie znam szczegółów jak to dokładnie wyglądało ale wydaje mi się, że zasady tu na The Forum anty konkurencyjne nie powstały po to by ścigać kogoś z dużym stażem kto leciutko nagnie regulamin. To powinno się załatwić delikatnie przywołującym do pionu PW i rozeszło by się po kościach.

Takie jest moje zdanie, ale tak jak mówię nie znam do końca szczegółów

 

Z tobą jest inny problem, zacząłeś jakąś dziwną krucjatę przeciwko SIP i przy każdej możliwej okazji dajesz temu upust. Na Facebooku cały czas piszesz że w serwisach części podmieniają, że modowie są w zmowie, ze wszystkimi przeciwko Tobie, chronią oszustów, że polują na Ciebie, wszyscy chcą Cie udupić, grożą Ci, nasyłają kogoś na Ciebie....

 

A na poważnie to ochłoń trochę, ciesz się Subaru i nie szukaj wrogów na siłę ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To dziwne bo w wątku twierdziłeś że to nie handlarz i że ma auto cztery lata , potem okazało się że handluje samochodami i ledwo co ją kupił. Dlaczego kłamiesz ?
 

z tego co pamietam, to zadalem retoryczne pytanie czy handlarz ktory sprzedaje prywatne auto ktorym jezdzil 4 lata to ciagle handlarz.

nie przypominam sobie, zeby zostalo udowodnione ze dopiero je kupil.

 

 

Chłopie ja bez tej firmy sobie lepiej radzę od Ciebie

potrafisz to udowodnic ?

 

 

bo nie kupuję zardzewiałych złomów i nie płaczę potem na forum.

rozwin mysl, bo nie kojarze zebym posiadal jakiegos zardzewialego zloma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Premo, na FB mozna samemu opuścic grupę, jak się komuś nie podoba... I nie ma tam 8 adminów nonstop czytających wszystkie wątki. Każdy post możesz zgłosic, wtedy dostaję powiadomienie. Chamskie docinki pousuwałem.

Niestety Premo ma racje,

niektore watki przypominaja licytacje kto adminow bardziej zbluzga

nabluzgaja na fb, a pozniej spokojnie na kropce udzielaja sie dalej.

Grupy szkoda opuszcac, bo ciekawe watki rowniez sie zdazaja ;)

 

Można zgłosić post lub napisac PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Vilmark każdy widzi sytuację tak jak chce, do nikogo nie latałem, grzecznie zwróciłem tylko uwagę:

Ja:
Hogi a ja mam pytanie do Ciebie: Ty tak jak ja wychowani jesteśmy na standardach The Forum, tego prawdziwego The Forum zza dawnych lat... Podoba Ci sie poziom wypowiedzi w tym miejscu? Abstrahując od tego kto ma racje, podoba Ci sie jak wyglada tu rozmowa? Dla mnie wkracza cebula na salony jeżeli wiesz co mam na myśli

Dla Ciebie zwrócenie uwagi na chamstwo to dziwne teorie? OK ;)

A i podaj jeszcze przykład gdzie Ja staje w obronie Szczura czy Pumexa poza tematem z samochodem Kameleona, gdzie też ich nie bronię piszę tylko to że Hogi miał 100% racji ale złamał regulamin i jako stary forumowicz powinien to wiedzieć.
Tylko nie pisz że nie musisz, bo chce sprawdzić czy jesteś mężczyzną, czy masz trochę honoru i to co mówisz jest prawdziwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Vilmark, odnosnie "zardzewialego" egzemplarza Ayo, pozwole sobie zacytowac opis Twojej "perły":

 

 

 

- rdza na prawym przednim błotniku oraz zaczyna podjadać nadkola

 

 

 

Zobaczymy się kiedyś na spocie ?

Troche glupio bedzie mi stanac moja babska Mazda, przy Twoim meskim Foresterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Premo, na FB mozna samemu opuścic grupę, jak się komuś nie podoba... I nie ma tam 8 adminów nonstop czytających wszystkie wątki. Każdy post możesz zgłosic, wtedy dostaję powiadomienie. Chamskie docinki pousuwałem.

Niestety Premo ma racje,

niektore watki przypominaja licytacje kto adminow bardziej zbluzga

nabluzgaja na fb, a pozniej spokojnie na kropce udzielaja sie dalej.

Grupy szkoda opuszcac, bo ciekawe watki rowniez sie zdazaja ;)

 

Można zgłosić post lub napisac PW.

 

Hogi ale wszytsko jest ok, napisałem do Ciebie zrobiłeś porządek festiwal chamstwa zniknął. Nikt nie ma nic do działania facebookowego forum ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Można zgłosić post lub napisac PW.

dokladnie, zrobilem to i zadzialales usuwajac watek  :hi:  

 

Vilmark, jestem w tej komfortowej sytuacji, ze nie musze nic udowadniac, za to ty po dzisiejszych oskarzeniach masz sporo.

odpowiadanie na Twoje klamliwe teorie jest dla mnie uwlaczajace, dlatego tez EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

latałeś do Hogiego na skargę.

 

Nikt nie latał na FB, sporadyczne przypadki. Wogóle nie zgłaszacie obraźliwych postów, tylko jedziecie dalej po sobie w wątku a ja siedze i kasuję.

Potem watek jest nieczyteleny i z czasem cały leci do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie błagalnie tylko odniosłem się do tradycji Forum subaru, o których Hogi zapewne pamięta a Ty nie masz zielonego pojęcia.

No jeszcze raz Ci zadaje pytanie kiedy broniłem? Masz problem z odpowiedzią na pytania?

A i to tego moderatora - Pumexa miałeś na myśli że podaje się za pracownika SIP i komuś grozi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandalem to chyba nie jest to że na FB ktoś jedzie po adminach tylko to że Ci grożą i bluzgają jednocześnie podając się za pracowników SIP.

 

 

 

Oczywiście jako człowiek honoru udajesz teraz że nie pamiętasz jak jeden z administratorów tego forum publicznie groził , ubliżal jednocześnie występując oficjalnie jako administrator tego forum czyli pracownik SIP.

 

 

Powyższe potwierdza, że xxxxxx (administrator, wiem który, ale nie powiem)  podawał się za pracownika SIP jedynie w umyśle Vilmarka.

 

Pozostaje współczuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja przypomina mi trochę moją niedawną rozmowę z kumplem którego awansowali na dyrektora. Nagle się zorientował że prawie wszyscy jego podwładni są jak "dzieci". Wcześniej to dyrektor był "be" bo ciągle mu coś nie pasowało, kiedy sam nim został nagle się okazało że to cała reszta jest "be" a dyrektor jednak wiedział co mówi.

 

Punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia. W idealnym świecie/forum powinno być coś takiego jak stanowisko moda przechodniego. Wtedy każdy mógłby poczuć na własnej skórze jak to jest i wtedy wątek jak ten prawdopodobnie nigdy by nie powstał.

 

Pzdr

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...