Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wydaje mi się zresztą, aby Sebachonowi zależało właśnie na takim obrocie sprawy.

 

To jest ostatnia osoba, której zależy na czymś takim.

 

 

 

Jeśli uważacie, że w imię tych zasad lepiej będzie jeśli nie będę moderatorem
 

 

Broń Boże!

Poza tym tu też nie chodzi o Ciebie. 

Ty jedynie broniłeś przegranej sprawy ;) jeśli chodzi o zachowanie szczura.

 

Jeśli ta cała sytuacja ma mieć jakikolwiek pozytywny wydźwięk, to może będziemy mieli nowy, lepszy regulamin :) Chociaż nikt nie chce zdradzić, co tam niby miałoby być.

A szczur, jeśli nadal będzie pełnił swoją funkcję jak zakładam, może 3 razy zastanowi się, zanim odezwie się do kogoś w ulubiony przez siebie sposób.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Vilmark, jeszcze jedna prośba: wklej tutaj moje bluzgi i groźby jakimi wraz z innym moderatorem raczyłem Was na FB pi Twoim i Hogiego banie. Bardzo proszę. Masz na to moją zgodę co powoduje, że paragraf przez Ciebie podnoszony nie będzie miał zastosowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zatem konfabulujesz. Delikatnie mówiąc.

zatem ban :D

 

 

 

Nie mój dział, ale przedstawię Twoją propozycję odpowiedniemu modowi. 

 

A co to już nie trzeba wciskać "raportuj" byś podjął jakiekolwiek działanie? Jak widać można, ale jak chodzi o ogłoszenia zgłoszone w postach to niby sienie da.... Brniesz dalej.

 

To taka dygresja bo już nie wytrzymałem a śledzę tu i na FB sprawę cały czas.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Zatem konfabulujesz. Delikatnie mówiąc.

zatem ban :D

 

 

Nie mój dział, ale przedstawię Twoją propozycję odpowiedniemu modowi.

A co to już nie trzeba wciskać "raportuj" byś podjął jakiekolwiek działanie? Jak widać można, ale jak chodzi o ogłoszenia zgłoszone w postach to niby sienie da.... Brniesz dalej.

 

To taka dygresja bo już nie wytrzymałem a śledzę tu i na FB sprawę cały czas.

 

:D hehe, co za celna uwaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co to już nie trzeba wciskać "raportuj" byś podjął jakiekolwiek działanie?

 

1. Nie mój dział. Już pisałem o tym. Ja nie podejmę działania.  

2. Pomysł z banem nie jest mój, tylko Ayo. Przeróżne pomysły forumowiczów są brane pod uwagę przy naszych decyzjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho czekałem na kolegę Ayo , znowu polecisz na skargę tak jak na prośbę Twojego funfla od Nissana 350Z ? Wtedy tak dzielnie raportowałeś w odwecie za pokazanie przeze mnie zdjęć tego szmelcu z Usa a kolega Szczur natychmiast sypał ostrzeżeniami... ;-)

daruj sobie chlopie

raz za Twoje trolowanie pasek dostalem i wystarczy.

a powyzsza wymiana zdan z urabusem tylko utwierdza w przekonaniu, ze lepiej Cie ignorowac.

btw powodzenia w sprzedazy forka i wszystkiego dobrego na nowym forum

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho czekałem na kolegę Ayo , znowu polecisz na skargę tak jak na prośbę Twojego funfla od Nissana 350Z ?

Wtedy tak dzielnie raportowałeś w odwecie za pokazanie przeze mnie zdjęć tego szmelcu z Usa a kolega Szczur natychmiast sypał ostrzeżeniami... ;-)

 

Tak jak napisałem , cała treść z drobnymi edycjami Panów adminów jest dostępna na FB. Niestety przykro mi że niektórzy otrzymali tam bana ;-)

Vilmark po co to robisz? 

 

A i przeczytałem całą zawartość na Facebooku i który to administrator podawał się za pracownika sip? Który komuś groził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co to już nie trzeba wciskać "raportuj" byś podjął jakiekolwiek działanie?

 

1. Nie mój dział. Już pisałem o tym. Ja nie podejmę działania.  

2. Pomysł z banem nie jest mój, tylko Ayo. Przeróżne pomysły forumowiczów są brane pod uwagę przy naszych decyzjach. 

 

1. Zrozumiałe, ale zaraz...  Przedstawienie propozycji to podjęcie działania.

 

 

Nie mój dział, ale przedstawię Twoją propozycję odpowiedniemu modowi. 

 

 

2. Dziwne, że nazywasz to "pomysłem" bo jak dla mnie jest to jawne zgłoszenie do BANA. Ale jak widać można taki "pomysł" przeanalizować. Szkoda tylko, że Twój tok postępowania w tym przypadku jak diametralnie inny niż sam to przedstawiasz. To tylko z tego tematu wyciągnięte kilka przykładów w jaki sposób należy zgłaszać "pomysły"

 

 

 

 

 

 

4. Do zgłaszania zauważonych nieprawidłowości służy funkcja RAPORTUJ. Prosimy nie pisać o tym w postach lub PW.

 

 

 

 

Zgłoszenie jest po to, aby w każdej chwili można było to tematu wrócić/podejść.

To, że Ty rozdmuchujesz coś, nie znaczy że wszyscy /poza Tobą/ będa o tym pamiętać.

A zgłoszenie nie znika w czeluściach pamięci.

 

 

 

 

Jeśli w zapisach regulaminu jest jasno określone w jaki sposób macie zgłaszać nieprawidłowości, to w jakim celu chcecie to omijać?

Łatwiej jest wypowiedzieć w poście (który nie wiem gdzie teraz jest), niż zrobić to jak należy?

Jak mam zgłoszenie poprzez "raportuj" to mogę to odnaleźć, jak mam czas się tym zająć.

Jeśli to było gdzieś napisane w poście, to z całym szacunkiem (tak z szacunkiem!!!), ciężko to po czasie odnaleźć.

Szkoda, że nie chcecie tego zrozumieć.

 

 

Powiedziałbym, że dla mnie to co pisałeś jest jasne tylko chyba nie dla Ciebie. Może inaczej - każdy z nas widocznie inaczej interpretuje to co samemu pisze.

 

Personalnie nie mam tu nic do kogokolwiek. Jedynie opisuje to co widzę. Jak widać teraz następuje świadome lub nieświadome uciekanie od tematu głównego i szukanie czegoś na kogoś by dać następne bany.

 

NIE O TO CHODZI

Edytowane przez QSY100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@QSY100, regulamin jasno opisuje jak należy zgłaszać nieprawidłowości.  Jeśli ten zapis pozostawia dla Ciebie możliwości różnorakich interpretacji, to szczerze Cię podziwiam.

 

Różne wpisy userów są brane pod dyskusję. W przeróżnych sytuacjach. Jednak jeśli chcesz mieć pewność, że dana sprawa trafi do odpowiedzialnej za dział osoby, to użyj "raportuj". Nie wszystkie Wasze posty są czytane i aby ważne dla Was sprawy nie umknęły moderatorowi konieczne jest użycie przewidzianego do tego narzędzia, 


 

 

Przedstawienie propozycji to podjęcie działania.

 

W ten sposób myśląc to nawet czytając post Ayo, podjąłem działanie. Przecież sam się nie przeczytał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo nie muszę :-)


Jasne że nie musisz ale i nikt nie musi brać Cie już na poważnie skoro rzucasz oskarżenia a potem zachowujesz się jak dzieciak.

A pytałem z czystej ciekawości czy mówimy o tym samym moderatorze i tym samym wątku na facebooku, nie miałem podstępnych planów tym pytaniem, nie chciałem polować na Ciebie, nie wchodzę co chwila na Twój profil, nie nasyłałbym na Ciebie mojego kolegę Uraburaka żeby namawiał Cie do wykroczenia, nie zastraszałbym Cie, nie wymuszał, nie groziłbym Ci jak to przedstawiasz na facebooku. Ot chciałem się tylko dowiedzieć czy mówisz prawdę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podziwianie mnie ale nie bardzo wiem o czym piszesz. Gdzie niby interpretuje coś na dwa lub więcej sposobów?

Jedyną osobą, która interpretuje coś (w tym przypadku regulamin i odpowiednie działanie) w dwojaki sposób jesteś Ty. A zależy to od sytuacji i osób coś piszących.

@@QSY100, regulamin jasno opisuje jak należy zgłaszać nieprawidłowości.  Jeśli ten zapis pozostawia dla Ciebie możliwości różnorakich interpretacji, to szczerze Cię podziwiam.

 

Różne wpisy userów są brane pod dyskusję. W przeróżnych sytuacjach. Jednak jeśli chcesz mieć pewność, że dana sprawa trafi do odpowiedzialnej za dział osoby, to użyj "raportuj". Nie wszystkie Wasze posty są czytane i aby ważne dla Was sprawy nie umknęły moderatorowi konieczne jest użycie przewidzianego do tego narzędzia, 

 

 

Przedstawienie propozycji to podjęcie działania.

 

W ten sposób myśląc to nawet czytając post Ayo, podjąłem działanie. Przecież sam się nie przeczytał. 

Proponuję jeszcze raz przeczytać to co napisałem bo nie zrozumiałeś, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu w jakim byłem i jestem. Każdy sobie rozumie jak chce... wolny kraj.

 

Zastanów się nad różnicą w czytaniu posta, a stwierdzeniem

 

przedstawię Twoją propozycję odpowiedniemu modowi

 

... i powtórzę co napisałem: "że dla mnie to co pisałeś jest jasne" co tyczyło się właśnie sposobu zgłaszania np. łamania regulaminu. I rozumiem to w jeden zrozumiały dla mnie i chyba dla wszystkich ( no może prawie wszystkich) sposób.  Tylko, że pokazujesz swoimi wpisami wszystkim, że jak zgłasza jedna osoba to masz to w 4 literach i pouczasz cytatami z regulaminu, a jak zgłasza ktoś inny to patrz wyżej "przedstawiasz propozycję modowi". Czyli tu jakby nagle regulamin nie istniał, pamięć po jakimś czasie nie zawodziła, i nie ma problemu z odnalezieniem wpisu po jakimś czasie.

Edytowane przez QSY100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie "przepadam" za sposobem w jaki @@szczur75 sie wypowiada i (czasami) dziala, ale @@Vilmark, z łaski swojej po co tyle jadu w tych wypowiedziach?? Od 3 stron piszesz o poinformowaniu SIP o calym zdarzeniu - zrob to wreszczie i przestan trollowac.. Co tu sie wyrabia :facepalm::toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QSY100    Masz dość specyficzny sposób myślenia.

Ale dobrze. Pójdźmy Twoim tokiem myślenia. Może to jest jakieś rozwiązanie.

 

Aby zlikwidować zapis konieczności używania przycisku "raportuj", bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu jednego prostego tematu:

 

Jak przeczytać wszystkie Wasze posty w czasie, który możemy przeznaczyć na moderację? Przecież w każdym z nich może być zgłoszenie. 

Nie ma możliwości aby to robić. Właśnie dlatego jest przycisk "raportuj". Choć zapewne i tego nie będziesz chciał zrozumieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...