Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra przejechałem ten turniej Wełniacza. gdyby ktoś chciał zerknąć na moje replaye to są do ściągnięcia z czeskiej strony z wynikami. przy każdym odcinku jest R - stąd się ściąga moje repy. żeby chodziły muszą być spełnione warunki: zainstalowana impreza N12 KONIECZNIE za impreze 2003 (pierwsza od góry). i to tyle. miłego oglądania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche panie kolego namieszałeś :)

po pierwsze - nie dałeś hasła

po drugie - serwis jest tylko po pierwszym odcinku

po trzecie - nie dałeś możliwości powtórzenia odcinka

reszta się zgadza :)

 

ale rzeczywiście stawianie turniejów jest lekko upierdliwe i łatwo popełnić błąd. więc się nie zrażaj i śmiało stawiaj kolejne :)

 

ja na razie trenuje N4 przed pucharem rbr. i tak sie mocno waham czy jechać dzisiaj czy poczekać do jutra. troche spać mi się chce a trzeba przelecieć ponad 60 km i tam nie ma restartów. sie jeszcze pozastanawiam chwile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał Bańka

ja na razie trenuje N4 przed pucharem rbr. i tak sie mocno waham czy jechać dzisiaj czy poczekać do jutra. troche spać mi się chce a trzeba przelecieć ponad 60 km i tam nie ma restartów. sie jeszcze pozastanawiam chwile :)

 

Lepiej poczekaj do jutra, bo ja tez się wachałem i w końcu dziś pojechałem. No i nie przyniosło to dobrego skutku :sad: Dzwon na 4 odcinku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja przejechalem treningowo te 6 odcinkow pucharowych to prawde mowiac nie wiem jak to zrobic zeby jakis w miare dobry czas wykrecic i przy tym nie uszkodzic na dluuugich odcinkach auta a serwis tylko 30 minut po 3 oesach .... oj potrenowac musze zanim ten puchar przejade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekaj do jutra, bo ja tez się wachałem i w końcu dziś pojechałem. No i nie przyniosło to dobrego skutku :sad: Dzwon na 4 odcinku :/

 

decyzja podjęta. już pół browarka wypiłem :)

 

przejechałem dwa razy noikera treningowo i dwa razy skończyłem na drzewie. mam co prawda pracowity weekend ale może znajde w dzień chwile, żeby turnieja za przeproszeniem przelecieć :twisted:

 

P.S.

a wogóle to witamy kolejnego zawodnika forumowych zawodów w rbr. w końcu się ujawniłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał Bańka

a wogóle to witamy kolejnego zawodnika forumowych zawodów w rbr. w końcu się ujawniłeś :wink:

 

A no witam :smile: Zainteresowały mnie Wasze "pojeżdżawki" :wink: bo po pierwsze jestem fanem Subaru, a po drugie rajdy w PucharzeRBR.PL są co dwa tygodnie, więc trochę nudno było między rajdami (w lidze RBR.PL raczej nie startuję).

 

PS: Narazie jestem posiadaczem trzech Subaru Imprez: :cool:

- '01 w skali 1:43

- '98 w skali 1:24

- '00 w skali 1:10 (RC)

Brakuje tylko tego prawdziwego, ale może kiedyś... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi od paru dni WRC asfalty, ale wiekszosc tutaj jechala w Pucharze RBR.pl .... ja niestety wydzwonilem na ostatnim oesie w drzewo tak skutecznie ze dalej nie pojechalem :/ ale i tak ogolnie strasznie niezadowolony bylem bo jechalem mega strachliwie i zachowawczo tracac po 15 sekund na odcinku do tego co cwiczylem pojedyncze odcinki bez strachu i emocji :???: 5 odcinek pojechalem jak trening i od razu ukonczylem na 5 czy 6 miejscu bez strachu i obijania sie, a noiker szedlem troche w ciemno i wynioslo mnie na drzewo :???: Ta gra jest fajna ale ciezka nieziemsko i 1 blad potrafi zniweczyc 5 minut ladnej i rownej jazdy.... chyba ciagle jestem w epoce Colina 1 :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC Fan, wystarczy, że kupisz jakąś starą kartę muzyczną na allegro z portem gier. Ja specjalnie kupowałem cały komputer pod Richarda, dobrałem płytę Asusa, trzeba było później tylko dokupić przewód i śledzia z wejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan: a co to za kierownica? nie na USB?

 

a rajd kaszub w lidze rbr poszedł mi zgodnie z oczekiwaniami. to znaczy po 2 OS byłem 4 (a jak przejedzie czołówka to pewnie 10), a na 3 splicie 3 odcinka (gdzie traciłem do ówczesnego lidera 4 sekundy) zaliczyłem restart kompa. ręce i nogi mje opadły.

 

zaraz chyba postawie jakiegoś turnieja bo mam głód jeżdżenia.

 

EDIT:

dobra rajdzik stoi: http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?ac ... 1f3ae2349d

7 długich odcinków o łącznej długości prawie 77 km. 6x szuter + ostatni OS po śniegu. uszkodzenia reduced, dopuszczony restart odcinka ale SERWIS CO DWA ODCINKI. jedziemy tylko N4. miłej zabawy i powodzenia. ja pewnie będę jedynym co nie dojedzie (z powodu restartu). reszta niech pamieta o wysyłaniu mi requesta w przypadku problemów z kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...