Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jak wrócę z pracy to przejadę to. Pablonas, kiedyś mojemu koledze zacinała się gra, a kiedy wgrał starszego patcha 1.01 to chyba przestała. To dziwne te ciągłe zacinanie. Mi się to rzadko zdarza. A więc zgłaszam się na ochotnika do organizacji kolejnej rundy pucharu subaru.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie patche. bez tego nie chodziłby plugin i nowe auta. mój problem leży gdzieś w sterownikach zarówno do płyty głównej jak i do grafiki. mam starego kompa i to też może się przyczyniać do problemów. niestety sterowniki przerobiłem chyba we wszystkich możliwych kombinacjach i ciągle nie pomaga. już sam fakt, że nie mam czystej grafiki tylko z jakimiś dziwnymi efektami. na szczęście nie przeszkadza w grze, bo zjawiska mam zazwyczaj na nieboskłonie :wink:

 

turnieje niech zakładają wszyscy chętni. ustalmy tylko jakąś wspólną nazwę (np. forum subaru.pl: a po dwukropku coś od autora) i hasło dla wszystkich. im więcej jeżdżenia tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra zainstalowałem jakieś nowe stery, przejechałem 3 turnieje i restart się nie przydarzył. odważyłem się więc postawić kolejny turniej forumowy:

nazwa: Forum subaru.pl: mix

hasło: hej

jedziemy WRC, dwa odcinki po szutrze, dwa po asfalcie. serwisy i zniszczenia jak poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechalem ten rajd ale ile mnie to nerwow kosztowalo :shock: Co chwile bylem na 2 i 3 oesie poza droga i ciagle klikalem retire... dobrze ze sam jestem w domu bo troche niecenzuralnych slow lecialo :mrgreen:

3minuty 22sekundy po 4 oesach stracilem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie się boi, że młodsza siostra mu tyłek skopie :)

powiedz bratu, że forum subaru go nie lubi

 

P.S.

no i zawsze możesz mu kiere ukra... pożyczyć od niego znaczy :wink:

 

hehe, nie, mlodsza siostra jezdzi beznadziejnie :D bardziej boi sie, ze mu zepsuje :D hmm.. no wiec raczej z Wami nie pogram, bo bez kiery to ciezko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, tak fajnie mi się jechało a tu zawiecha :( przejechałem dwa odcinki tego mixa a na trzecim mnie już wywaliło. Szkoda, bo fajnie mi się jechało, tylko trochę za dużo agresji, to chyba po tym winie, które wypiłem do obiadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...