Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj przejadę ten turniej. Wczoraj nie byłem w stanie. Praca po prostu zabija. Byłem tak zmęczony, że było mi wszystko jedno jak się nazywam, no i musiałem się pójść napić, kolega był szoferem dla mnie jak w biurze ochrony rządu i świateł zapomniał zapalić, 200zł mandatu dostał...Takie życie :mrgreen: A tak w ogóle to chyba mnie jeszcze trzyma od wczoraj, dlatego takie głupoty wypisuję :grin: Do zobaczenia na oesach. A tak przy okazji zwróćcie uwagę, że Piotrek Solberg już w drugim rajdzie notuje dobre czasy, czyli może znak, że w końcu Subaru jeździ jak dawniej. Cieszę się bardzo z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej. stawiam kolejny turniej i UWAGA :!: zmieniam trochę zasady (a co, skoro tylko ja stawiam turnieje to moge :twisted: )

jedziemy N4 lub S1600. 8 mieszanych odcinków. i teraz zmiana: serwis jest co DWA odcinki i wyłączam restart odcinka ale włączam jednocześnie superally. serwis zostawię długi na 90 minut po tych dwóch odcinkach. zniszczenia nadal reduced. zwróćcie uwagę na zmiane nawierzchni po 2 i 6 odcinku. pamiętajcie, że dzwon zakończy udział w rajdzie a superally to 5 minut + czas zwycięzcy OS. teraz nie wystarczy "pedal to the metal" :twisted:

forum subaru.pl: N4+S1600

a co. możemy se pojechać jakiegoś hardcora :wink:

 

od razu też postawie drugi rajd. tylko WRC lub A8, mieszane odcinki w liczbie 6. reszta po staremu (czyli restart i serwis co odcinek) i upalanie na całego :)

forum subaru.pl: wrc mix

 

hasła znacie. turnieje postoją do środy wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem po N4+1600.... Katastrofa, co chwila poza drogą. Muszę poćwiczyć. Zmieniacie coś w ustawieniach samochodu? Bo ja narazie nic nie zmieniam.... Wypadało by sie trochę set up'em pobawić... tylko weż to człowieku ogarnij...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na moj przejazd :cool: No i 1 oes tragedia auto ledwo jedzie po paru uderzeniach :/ 2 podobnie :roll: Na 3 znowu dzwon i na 4 silnik odmawia posluszenstwa :/ Dalem retire i nie wiem czy jakos moge powrocic w systemie super rally bo gra mi zniknela z tournametow :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalożyłem nowy turniej forum.subaru.pl 3x szuter haslo to co wczesniej mielismy, NIE mozna powtarzac odcinkow !! zniszczenia reduced, serwis po kazdym odcinku 60 minut

http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?ac ... c29604ea07

Dostepne auta S1600 i N4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ten wątek wciąż żyje więc się nieśmiało zapytam czy gracie w jakieś inne gierki oprócz RBR.... jak np. Quake 2! :mrgreen: Bo jakby ktoś chciał "poskakać" to ja z miłą chęcią dotrzymam kroku :roll: Niektórym może się wydawać, że ta gra to już jakiś prehistoryk, ale niektóre gry są jak wino... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e :!: nie robić mje tu bałaganu :!: (chociaż i tak wyjątkowo mało off topów w tym temacie :) ). my się tutaj nie szczelamy, tylko humanitarnie rozjeżdżamy wybiegające zwierzątka w lasach. szczelajta se na prv :wink:

 

żeby nie było całkiem OT to ogłaszam, że zara postawie kolejnego forumowego turnieja. 6 odcinków mieszanych. 3 kręte i 3 szybkie. jedziemy WRC. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zakończylem . Jak nie znam oesu to cięzko sie jedzie , a jak znam to i tak jestem drugi . Pablonas co ty masz tam w tym aucie . Na prostej na jednym z oesów zapinałem ostro a i tak 2 sek straty. Nie dam rady szybciej :???: :???: :???: :???: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablonas co ty masz tam w tym aucie . Na prostej na jednym z oesów zapinałem ostro a i tak 2 sek straty.

mam taki mod, że jest nitro i skrzynia ma 10 biegów przez co jade na prostych 350 km/h :wink:

Tez skonczylem ale nie daje rady tym wrc tak latac jak Wy no moze poza tanner 2 :grin:

no gratuluje. na tanner dostałem w tyłek. widać musze potrenować :)

 

Postawi który turnieja jakiegoś. bo ostatnio znowu mam częściej restarty i by sie request przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz cos postawie :) ale N4 tym razem coby jakiekolwiek szanse miec :mrgreen:

Turniej zalozony ruszy o 21.06 bo cos mi sie popierniczylo i tak ustawilem :mrgreen:

http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?ac ... 4ec4ee2dd6

 

jedziemy N4 i S1600 5 szutrowych oesow, mozna powtarzac odcinki, damage reduced serwis 60 minut po kazdym oesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...