Skocz do zawartości

Upalanie w Ułężu 6-7.10.06


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłam, widziałam i super się bawiłam :)

Gratulacje Panowie! I nie za czasy, bo to sprawa drugorzędna ;) ale za zapał do nauki.

 

Jest niecny plan, że nastepnym razem Aga, Martyna i ja staniemy swoimi Subarynami. Ale kurczę, w dwa tygodnie się nie wyrobimy! :roll: :mrgreen: (zwłaszcza, że do kompletu brakuje Nam dwóch praw jazdy :mrgreen: )

 

Specjalne podziękowania za transport - Maciejowi :grin: oraz Szanownym Sąsiadom (cieszę się, że wreszcie się poznaliśmy!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baardzo dziękuje wszystkim za wczorajszy dzień. Przyjechałem do domu cholernie zmordowany, i ze snopami iskier z kół ( koniec klocków blacha o tarcze ), ale naprawde warto było. Tak jak mówił Vert - Słomczyn to dziecinna pojeżdżawka w porównaniu z tą próbą, nie wspominając o slalomolandii z SJS w Kielcach :mrgreen: Naprawde Wróbel sie spisał na medal :!: pomimo jego ciągłych słów " Kurwa gaz , bedzie ponizej 3.00.00 :mrgreen: "

Vert żałuj żes chłopie nie był w sobotę , zapewne byłbyś gwiazda TVN TURBO - Czas Tuningu, jak orałeś pobliczne łąki :mrgreen:

A tak poważnie to mieliśmy szczęście że Marcin Czernik nagrywał program o swoim potworze, i z tego co wiem od reporterów beda pokazywac również nasze próby. Mam nadzieje ze Marcin powie publicznie na forum kiedy bedzie emisja programu. :?: :smile:

Jeszcze raz wszystkim dziekuję za przybycie i serdecznie pozdrawiam przesympatyczna i wesołą grupę warszawską.

 

Bea dzięki za wspaniałą karkówkę :smile:

 

P.S. wyniki zostana do mnie przesłane mailem i je opublikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nastepny termin mial wypalic za 2 tygodnie w sobote, to ja sie pisze :smile: .

tak na wszelki wypadek, jakby pozniej miejsc mialo braknac :mrgreen:

 

Jesli do tego czasu zdaze auto ogarnac to tez sie pisze.

Ale to zalezy juz w tej chwili nie odemnie, generalnie im pozniej tym lepiej, a najlepiej ostatni weekend pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się Przemeq ja też mam podobnie. Mało tego w piątek jechałem przez Ryki do Warszawy czyli byłem bardzo blisko i nie mogłem skręcić :mad: , ale za to ustawiłem się z kolegami ze stolicy pod GM o 20 tylko że i tak się nie spotakliśmy bo byliśmy na różnych poziomach :shock: istna paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...