Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Strona 37
 
Plejady już niedługo...
 
Zapisy już dziś...


Lista list:
1. lista wcześniakow
2. lista napojow (deklaracja dostarczenia)
3. Lista uczestnikow na trasach

Lista wcześniaków
1. dzioba
2. dziobnik
3. czlapus, Kasia
4. Ivan
5. szywoj011
6. sebekian, Klaudia & Konrad
7. Subary & Arleta
8. prawdopodobnie Saszyński
9. Herostrates
10. Beavis & Dr Ink, Olusia & Kamila & Ada
11. Ricardo & Edyta
12. marhof
13. Lemiech
14. Ayu + 1
15. Primi
16. GÓRAL z Łodzi + MYSZA
17. Apacz i białogłowy
18. Bęben i Kasia
19. moniss
20. kosmit i KlaudiaK
21. Aga
22. BartZ
23. Barteq i Bunieq
24. FilipBB
25. Urabus Family Team
26. Andremil
27. zamieszanie
  
Lista napojów (deklaracja dostarczenia)
1. Róziowe
2. Rumpunch
3. Kolano Pszczółki
4. Piwo bezalkoholowe :(

Lista uczestników na trasach
szosowa
101 IzoTom
107 Dziobnik/?
118 Primi
126 Barteq i Bunieq
131 KERAM/MDsuperstar
136 Urabus Family Team
137 Andremil
144 zoui+chojny
146 BartZ + Aga
149 gryka

terenowa
202 m4ver
206 Dzioba/?
211 kosmit i KlaudiaK
213 bakum/Ania
214 Palladinum/Artu
216 IzkaToma
222 zamieszanie

tur-szos
303 Kooba
313 PRIMAR
314 Zelazny x3
331 graczu + Moniq
338 subaru_viper
339 Fortis
piotruś / Gosia
 
tur-ter
407 Tiger i Ania

420 Olusia, Kamila i Ada
433 Filip/Grzeniu/Maks
4xx Ranczo
 
Co ja pacze??? ;)
600 pumex1 + świerszczu

 

 

 

 

Cała okolica za lasem pewnie już zarezerwowana :P;)

 

Pokoje dwuosobowe są za 454 i 497 zł ztcp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel jest dobry dla osób jadących na konferencję w celach służbowych : każdy płaci za siebie i wtedy wychodzi jako tako cenowo. Są też niedrogie hotele celowane dla rodzin , odpoczynek i oraganizatorzy poprzednio uwzględniali ,ze będą brały udział rodziny i dawali alternatywne hotele low budget. Tym razem zaoferowali tylko hotel dla VIPów a w promieniu 30 lub więcej kilometrów tylko las.


Rok temu zapłaciłem za nasza trójkę 1600-1800 PLN za całość.To jednak jest róznica 2590 a 1600-1800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pokoje dwuosobowe są za 454 i 497 zł ztcp.

 

Aga - za noc?

 

http://www.arlamow.pl/pokoje - wg. strony hotelu 2 osoby w pokoju to koszt wspólnie 250zł.

 

1leszek - skąd u Ciebie to 3x3x250zł? Pokój 2 osobowy z dostawką to wg. strony 420zł x 3 noce = 1260zł. Ceny są za pokój, nie za "łóżko".

 

Oczywiście powyższe opieram na stronie hotelu - nie wiem, czy SIP coś wynegocjował (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na stronie hotelu pokój 2 osobowy jest dostępny od 250zł...

 

ważne jest ten zapis "od" :D, lecz sprawdź dokładne lub zbliżone daty... ceny się zmieniają w zależności od miesiąca i dnia tygodnia.

 

Edytowane przez kosmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rok temu zapłaciłem za nasza trójkę 1600-1800 PLN za całość.To jednak jest róznica 2590 a 1600-1800

W Rezydencji Arłamów są jeszcze trójki po 594 za dobę, co daje 1782 za trzy doby, do tego koszty uczestnictwa 240 (klubowicz) + 270 (nie klubowicz) + 100 dziecko, czyli razem wychodzi 2392. Może to niewiele, ale zawsze dwie stówy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aga - za noc?

Tak, to cena pokoju dwuosobowego za noc w terminie Zlotu Plejad. Takie ceny pamiętam z formularza. Są też pokoje trzy i czteroosobowe, odpowiednio droższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę ,ze organizatorzy kompletnie zapomnieli o rodzinach

 

Nie zapomnieli, jest nawet przedszkole.

 

 

 

Niestety kiedyś zdarzały się bardzo "nietrafione" noclegi, teraz je wspominamy ze śmiechem ale kiedy weszliśmy... przepraszam, otworzyliśmy drzwi domku w Ośrodku Wczasowym Puszcza to nie weszliśmy do środka. W celu zminimalizowania strat najmłodszego wysłaliśmy aby pootwierał okna... hm... w sumie to ja byłem najmłodszy więc to mnie wysłali.... i czekaliśmy pół nocy aż się wszystko wywietrzyło.

 

 

Z tego co pamiętam to toaleta była w szafie a pumex co by tam nie spać zniknął na 3 noce i pojawiał się tylko za dnia...

 

Teraz fakt, standard wysoki a co za tym idzie ceny również ale przynajmniej przyjeżdżając na miejsce masz gdzie spać.

 

 

 

Zlot w Ośrodku Wczasowym Puszcza był tym zlotem, gdzie ognisko paliło się do rana..   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Rezydencji Arłamów są jeszcze trójki po 594 za dobę,

cena jest za pokój za dobe czy od osoby w pokoju za dobe ?

 

za pokój za dobę.

Arłamów ma wysoki standard, lecz nie aż taki :)

Edytowane przez kosmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkość kosmiczna :biglol:

 

a wracając do Arłamowa... hotel na wysokim poziomie to i ceny odpowiednie, jednak zaniepokoił mnie otrzymany przed chwilą mail z potwierdzeniem rezerwacji nocy wcześniaków.

Podczas wczorajszej rozmowy z działem rezerwacji zostało powiedziane, że otrzymamy ceny ze zniżką zlotową, jednak oferta to 550zł / dobę / pokój -ten sam pokój.

 

Dodatkowo nawiązano do mojego zapytania o kolejną noc z niedzieli na poniedziałek (wiecie jak ciężko się z Wisły wracało :facepalm:) i co się okazuje... wczorajsza cena to 290zł / dobę a dzisiaj już 350zł / dobę!

 

Słabe zagrywki osoby odpowiedzialnej za ofertę :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i chyba czas pozegnac się z samochodami subaru.

Faktycznie jest to powód do zmiany marki ...

Tym bardziej że jest to jedyna marka która organizuje takie wypady ...
Faktycznie tanio nie jest ale za to wszyscy w jednym miejscu a już nie jednokrotnie widziałem wpisy że rozrzut ludzi po ośrodkach rodził bariery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Plejady w tym roku zdecydowanie droższe, ale nie można do tego podchodzić z negatywnym nastawieniem. Wiele osób nie będzie stać, ja to rozumiem. Nawet osobom, które stać, ciężko się klika przelew takej kwoty za parę dni zabawy. Jednak przypominam, że to nie są pieniądze źle wydane. Wiele osób wydaje miesięcznie kilkaset zł na fajki i wódę, nie żałując ani chwili. Przemyślcie i przekalkulujcie. Warto ;) Poza tym, zaleta taka w tym roku, że WSZYSCY będą w jednym miejscu RAZEM!!! :yahoo::thumbup:

 

Proszę o dopisanie załogi

420 Olusia, Kamila i Ada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Dlaczego w tym roku organizatorzy zdecydowali o hotelu w tej cenie?

Odpowiedź jest stosunkowo prosta - w tym rejonie nie ma nic innego o wystarczającej ilości miejsc.

Ale dochodzi jeszcze inny aspekt - od lat stałym postulatem  uczestników było wybranie takiej lokalizacji, aby wszyscy uczestnicy mogli być zakwaterowani. 

Ponadto dochodzi coś, czego jeszcze nigdy nie byliśmy w stanie zrealizować - zakończenie pod dachem = niezależne od ewentualnych kaprysów pogody ( a takie bywały, oj bywały ).

 

Przyznaję, decyzja nie była łatwa. Ponieważ hotel jest droższy, niż drzewiej bywało, zdecydowaliśmy także o obniżeniu wpisowego jako swego rodzaju "rekompensaty" z naszej strony.

 

Licząc na Państwa zrozumienie i życząc wszystkiego najlepszego na nadchodzące Święta

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz to napiszę:

Bardzo fajnie, że wreszcie jest tylko jedna baza noclegowa! Większość czekala na coś takiego, a skoro, jak pisze Ojciec Dyrektor, jeszcze dosłownie "pod jednym dachem", to wręcz rewelacyjnie! Trzeba dudków odłożyć troszkę więcej niż ostatnio i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokój dla wcześniaków zarezerwowany  :P , mocno się zastanawiam czy nie zostać do poniedziałku bo cena jest mocno promocyjna  :evil2:

Ktoś chętny na rozpoczęcie tradycji późniaków ;) ?

 

btw, wymyślcie jakąś sensowną nazwę dla tych co zostają dzień po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...