Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Na miejscu są pokoje ale trzeba szybko dzwonić do biura i się dowiadywać.

 

W sprawie treningu też najlepiej zadzwonić do biura i ustalić. 

 

Jak trening i impreza to... zadbaj o odpowiednią ilość, stan opon  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu są pokoje ale trzeba szybko dzwonić do biura i się dowiadywać.

 

W sprawie treningu też najlepiej zadzwonić do biura i ustalić. 

 

Jak trening i impreza to... zadbaj o odpowiednią ilość, stan opon  ;)

Jadę pierwszy raz, więc biorę co mam :D A mam 1 komplet DMT-RC 18" średnia i 1,5 kompletu Extreme VR1 type-W 17". Wiem, że nie optymalnie, ale musi starczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy odbędzie się sesja treningowa?

 

Trening w sobotę godzinach 18:00-20:00. 

 

Niestety musimy oszczędzać silnik więc PSB nie pojedziemy ale wpadniemy na trening się spotkać i sprawdzić auto po ostatnich modyfikacjach  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy na treningu, Izotom ma też wpaść na godzinkę, PSB nie jedziemy. Izotom będzie jechał zawody

 

 

 

.

Fajnie sobie polatalismy, szkoda kapcia i zmiany kolanas, ktora kosztowała trochę czasu ale tak się wyjeździliśmy ;)

 

 

Bawcie się jutro dobrze i jechać ze spokojem bo jest sporo kilometrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA! :o

... w pozytywnym znaczeniu.

 

Pojeździłem sobie na wczorajszym treningu już sporo, ale dzisiaj to był szok! Takiej jazdy jeszcze nie miałem. Nauczyłem się dzisiaj więcej niż przez ostatnie dwa lata podczas kilku imprez trzepakowych!

Auto się wyjeździło... ja nie do końca :biglol: Wreszcie zacząłem testować przyczepność i możliwości opon. Trasa o długości ponad 8km była rewelacyjna! Dzięki wszystkim spotkanym, obecnym wczoraj i/lub dzisiaj. @@chojny, dzięki za pomoc.

 

Wróciłem zmęczony, a już nie mogę się doczekać kolejnej jazdy, następnej imprezy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się podobało i dziękuję za rundke na treningu. Szkoda że nie wpadłem abyś się że mną przejechał, łatwiej pokazać pewne rzeczy niż o nich mówić ;)

 

Pierwsze Bednary zawsze robią duże wrazenie i inne imprezy mocno tracą na atrakcyjności wobec tak szybkich, technicznych i długich tras Bednar. Jak ruszy szuter będzie kolejna atrakcja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA! :o

... w pozytywnym znaczeniu.

 

Pojeździłem sobie na wczorajszym treningu już sporo, ale dzisiaj to był szok! Takiej jazdy jeszcze nie miałem. Nauczyłem się dzisiaj więcej niż przez ostatnie dwa lata podczas kilku imprez trzepakowych!

Auto się wyjeździło... ja nie do końca :biglol: Wreszcie zacząłem testować przyczepność i możliwości opon. Trasa o długości ponad 8km była rewelacyjna! Dzięki wszystkim spotkanym, obecnym wczoraj i/lub dzisiaj. @@chojny, dzięki za pomoc.

 

Wróciłem zmęczony, a już nie mogę się doczekać kolejnej jazdy, następnej imprezy.

A nie mówiłem?

 

Super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa fajna i długa. Bez mega ciasnych nawrotów.

Niestety obawiam się czy organizatorzy nie padną pewnego razu ofiarą sukcesu. Na jednym z przejazdów Lancer wypadł z trasy i odbił się od bariery za którą stali kibice. Mało brakowało a być może byłyby to ostatnie Bednary.

 

Mój onboard:

 

a przy okazji druga rzecz która, mi się nie podobała. Dojeżdżam ze sporą prędkością do nawrotu i widzę, że tuż za trasą pojawia się bednarowy focus. Oczywiście mówię sobie "byle w niego nie walnąć". No i tracę oczywiście koncentrację, patrzę na niego zamiast na winkiel i nie trafiam z hamowaniem. Przejazd do kosza. Tak to wygladało:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_ak6_JTJAPQ?t=309

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...