Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze żarło i zdechło. Nie jest mi dane wygrać nawet zawodów ktore położyłem sobie na tacy. Po 3 przejazdach bezpieczna przewaga nad Miko ok 7 sek, nad Januszem Lelkiem ponad 10, nic tylko dojechać spokojnie do mety. I co ........ I wyrwało gwint przy Tialu i auto non stop przeładowuje i skacze przy przyspieszaniu :(

Serwis walczy ale raczej jest to mision imposible zeby to uszczelnić w tych warunkach :(

 

Pozostaje sie cieszyć ze sprawnym autem tempo jest

Eeeehhhh, nie w porę się odezwałem... No ale tempo było zacne. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 4m wracamy do gry. Nie wiem jak ale na razie działa. Zobaczymy na ostatniej próbie

 

 

Bednary, Bednary i po Bednarach. Po raz kolejny udowodniłem ze można przegrać zawody ktore po 3 przejazdach miałem położone na tacy mimo urwanej poloski na pierwszego przejazdu !!!

 

Najpierw złośliwość rzeczy martwych i urwany gwint na Tialu. W efekcie auto nie przyspieszało, czkało i nie jechało . Efekt to ponad 20 sek straty.

 

Generalnie naprawa tego był nie możliwa, ale 4 Motors z Maziupkiem sprawili cud. Sprytny myk i auto hulało jak nowe.

 

Nic tylko pojechać czysto. 3/4 trasy siadło nam perfekcyjnie, szliśmy na zdecydowanie swój najlepszy przejazd. Niestety odkleiło mi tył na szybkim łuku, a potem oberek, zgaszone auto i papapa wynik :)

 

W sumie to nawet nie jestem wkurzony , nawet sie śmieje z siebie ale strasznie mi szkoda chłopaków z serwisu bo zrobili GENIALNĄ robote zeby auto było tip top !!!

 

Marcin sie marnuje u mnie. Dyktuje jak stary zawodowiec . Powinien iść w profi zawody !!!

 

Tak czy inaczej był to świetny dzień. Dzięki Żonka za wyrozumiałość :)

 

Brawo dla Miko Marczyk który po raz kolejny był najszybszy i dla niezawodnego Janusza . Dobra jazda !!! Do następnego !!!

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było blisko Bęben! Szkoda bo łomot na evkach i betach bardzo by sie przydał dzisiaj:)

 

Ja dzielnie walczyłem ale ostatecznie nie udało sie wejść do trzeciej dziesiątki. Brak opon, zawieszenia i mocy. Jednak nie pozwala na rywalizacje z czołówka. Trening natomiast bezcenny - około 100 km po torze przejechanych.

 

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony mnie ciągnie zeby cos poprawiać i wracać na Bednary bo to świetny teren i dobrze zorganizowana impreza. Z drugiej jednak wiem ze i tak jest to poza zasięgiem finansowym. W każdym razie postanowienie mam takie, ze kolejny raz bedzie na slicku, z dopasowana geometria i ustawionym dccd.... lub nie bedzie następnego razu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O kim mowa z C2R2 ?

 

Jakub "Colin" Brzezinski w profi rajdówce C2R2 . Niedość ze kierowca mega szybki , to jeszcze Cytryna która hamuje lepiej niż wszystkie auta na Bednarach :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wynikach widzę, że Subarakiem to nie ma co nawet na Bednary jechać. :( (Yeti to z Subaru ma raczej niewiele wspólnego ;):) ).

BMW dzisiaj zdominowały zawody. :(

 

Wiesz,jak chcesz to na następne Bednary pożyczę Ci M3.Nie będziesz miał wymówek  ;)

 

 

wysłane z commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po wynikach widzę, że Subarakiem to nie ma co nawet na Bednary jechać. :( (Yeti to z Subaru ma raczej niewiele wspólnego ;):) ).

BMW dzisiaj zdominowały zawody. :(

Wiesz,jak chcesz to na następne Bednary pożyczę Ci M3.Nie będziesz miał wymówek ;)

 

 

wysłane z commodore 64

Wystarczy, że zamienimy się autami w Kielcach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niech was nazwisko nie myli ;)

 

Przy okazji spytam.Czy przy B,C też lepiej nie używać swojego nazwiska czy tylko przy R ?

 

Wystarczy, że zamienimy się autami w Kielcach. 

 

Jeśli tylko masz ochotę to podstawię Ci szybką Ewkę.Ja przez najbliższy czas w bmw wsiadam.

 

 

wysłane z commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O kim mowa z C2R2 ?

 

Jakub "Colin" Brzezinski w profi rajdówce C2R2 . Niedość ze kierowca mega szybki , to jeszcze Cytryna która hamuje lepiej niż wszystkie auta na Bednarach :)

 

Aaaha, czyli aż tak szybki kierownik zakamuflowany... No to już się nie dziwię wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Beben i współczuję problemów, następnym razem będzie dobrze :)

 

Są gdzieś wyniki? O kim mowa z C2R2 ?

Tym razem problemem byłem ja robię rożne błędy , przepałuje, popsuje tor jazdy, latam bokami ale obracam auto średnio dwa razy w roku i zrobiłem to akurat wczoraj gdy jechaliśmy po zwycięstwo

 

Krotki filmik z wczoraj

 

Edytowane przez beben
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...