Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

???? serio? jakoś nikomu się tego czasu na zawodach poprawić nie udało - w każdym przejeździe Miko miał przewagę kilku / kilkunastusekundową nad następnym zawodnikiem.

 

komentarz z cyklu nie znam się ale się wypowiem:)

No kolejny, przecież napisałem ze sie wydaje a ty sie spinasz jak ciasne kalesony na dupie, komentarz był z przymrużeniem oka a ty ciągniesz na sile

 

Czuwaj

 

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo ludzi w ogole bez pilota jezdzi i jest to w sumie calkiem sensowne rozwiazanie, zawsze z 80kg lzej, a trasa i tak jest min dzien wczesniej podana i przejazd na YT wrzucony

 

Wystarczy raz pomylisz się,np.przestrzelisz jeden zakręt i stracisz to wszystko,co nadrobiłeś jadąc bez pilota...

Na to pytanie już każdy sam musi sobie odpowiedzieć,która opcja jest korzystniejsza  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sporo ludzi w ogole bez pilota jezdzi i jest to w sumie calkiem sensowne rozwiazanie, zawsze z 80kg lzej, a trasa i tak jest min dzien wczesniej podana i przejazd na YT wrzucony

Wystarczy raz pomylisz się,np.przestrzelisz jeden zakręt i stracisz to wszystko,co nadrobiłeś jadąc bez pilota...

Na to pytanie już każdy sam musi sobie odpowiedzieć,która opcja jest korzystniejsza :)

Mi osobiście pilot daje duża pewność, ktorej mogło by zabraknąć w niektorych momentach. Po prostu niektóre zakręty były by robione na 80%. (Oczywiscie jeżeli czyta a nie wymyśla tak jak to było w tej sytuacji) :)

 

A jezeli ktos jeździ tam "codziennie" to każdy zakręt, nawet w rożnych konfiguracjach, i tak zna na pamięć.

 

Jeszcze jedno ciekawe spostrzeżenie - gdy jechałem pól próby bez opisu zauważyłem, ze patrzę na zepelnie inne punkty trasy. Po prostu co jakiś czas zerkałem duzo dalej na kolejne zakręty czego przy jeździe z opisem nie robiłem. Ciekawe doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przejazd Karola Wizy, praca nog do tej pory kojarzyla mi sie z boksem ;)

niesamowita koordynacja pracy nóg i zmiany biegów, płynność, trafianie w punkt!

mega szacun!

 

 

Przez te wszystkie lata raz, jeden raz skubany nie trafił na dwa zakręty przed końcem próby a że biegi zmienia atomowo to skrzynia się rozleciała... i przegrał mistrzostwo w klasie BMW  :(

 

Oczywiście nie w klasie do 2 000cm3 bo tą pozamiatał ale w generalce BMW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety i tym razem BMW znowu górą ale dzisiaj po mokrym, suchym, sucho-mokrym, w deszczu i czasem gradzie.

 

Pozdrowienia dla spotkanych dzisiaj na PSB, łatwo nie mieliście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko wymiata !!!

My jak zwykle, tzn nie ze znowu drugie tylko to drugie zwykle ;)

 

Auto padło czego cholernie żałuje bo pierwszy przejazd pokazał ze była szansa powalczyć o pełną pulę.

 

Na szczęście wyglada na to ze czarny scenariusz skrzynia plus silnik jest nie trafiony. Auto Now kpl zwariowało prawdopodobnie przez ciagle nierozwiazany problem z wiazką :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla Subaru... na forum BMW nie jest zbyt lubiane, wręcz wyśmiewane a się okazuje, że sportowo wymiata jednak.  ;)

 

W pierwszej 20 

 

BMW - 12

Mitsu - 6

Subaru - 2 

 

post-698-0-99108700-1458557611_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety dla Subaru... na forum BMW nie jest zbyt lubiane, wręcz wyśmiewane a się okazuje, że sportowo wymiata jednak. ;)

 

To dobre auta, ale nie rozpędzałbym się z "wymiataniem" ;) Jaki jest budżet na sprawną e30 i jej utrzymanie przez sezon, a jaki na sprawnego GTka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest budżet na sprawną e30 i jej utrzymanie przez sezon

 

Starczy na fajne STi   ;)  

 

 

jaki na sprawnego GTka?

 

Takiego co stoi w garażu? Tyle co wlejesz plus wymiana oleju :P  

 

 

To dobre auta, ale nie rozpędzałbym się z "wymiataniem"

 

No tak, 2 Subarki w czubie na 12 BMW to faktycznie sukces Subaru  :P

 

Miko w jeden weekend rozpykał SuperOes w Kielcach i PowerStage Bednary... dzień po dniu. Jak to nie wymiatanie to ja nie wiem... dla niego chyba dzień jak co dzień  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny doskonale wiesz,że seryjnym E30 czy GT,to na Bednarach można pojeździć rekreacyjnie a nie walczyć o czołowe miejsca.

Policz koszty przygotowania tych aut do "amatorskiego sportu" i późniejsze koszty utrzymania,wtedy powody takiej sytuacji będziesz miał jak na dłoni.

Ale przecież dobrze sobie z tego zdajesz sprawę,tylko tutaj coś ściemniasz. :P  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny doskonale wiesz,że seryjnym E30 czy GT,to na Bednarach można pojeździć rekreacyjnie a nie walczyć o czołowe miejsca.

Policz koszty przygotowania tych aut do "amatorskiego sportu" i późniejsze koszty utrzymania,wtedy powody takiej sytuacji będziesz miał jak na dłoni.

Ale przecież dobrze sobie z tego zdajesz sprawę,tylko tutaj coś ściemniasz. :P  ;)  

 

No tak, Subarki, EVO i BMW są dostosowywane do zawodów, wiara koksuje ile się da więc co niby mam ściemniać?

 

Wyniki to wyniki, z tym nie ma co dyskutować. Możesz zawsze przyjechać, pojechać i napisać co o tym sądzisz.  ;)

 

 

zaryzykuje stwierdzenie, ze seryjnym GT`kiem o pierwsza 20stke mozna z powodzeniam walczyc

 

Chętnie bym to zobaczył. ;)  

 

 

jeszcze jak wziac pod uwage warunki niezbyt przyjazne RWD to jest pogrom

 

Miałem nadzieję że się 4łapy odkują ale coś poszło nie tak...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zaryzykuje stwierdzenie, ze seryjnym GT`kiem o pierwsza 20stke mozna z powodzeniam walczyc

To nie są czołowe miejsca i zależy od frekwencji mocnych aut i ogarniętych kierowników. ;) 

 

 

No tak, Subarki, EVO i BMW są dostosowywane do zawodów, wiara koksuje ile się da więc co niby mam ściemniać?   Wyniki to wyniki, z tym nie ma co dyskutować. 

Nie wiem co chcesz uzyskać i do czego przekonać,to co napisałem dokładnie potwierdza przegląd listy startowej,Evo i Subaru naliczyłem 15 sztuk,BMW w ilości 50 aut.

A to,że przygotowanym BMW można konkurować w tego typu imprezach,to fakt bezsprzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ten Michał, co on jechał sti, to Słaby był  :D

:biglol:

 

Swoją drogą w porzo koleś, Plejadowicz zawzięty. No i śmiga tam chyba 3 Bednary seryjnym WRX-em 15', więc ja uznaję to za bardzo przyzwoity wynik... Zwłaszcza biorąc pod uwagę potrzebę unikania rys na świeżej karoserii, itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chcesz uzyskać i do czego przekonać,to co napisałem dokładnie potwierdza przegląd listy startowej,Evo i Subaru naliczyłem 15 sztuk,BMW w ilości 50 aut.

 

 

Nie bardzo rozumiem... piszę tylko o wynikach, nikogo do niczego nie przekonuje. Wyniki są jakie są.  

 

 

 

 

A to,że przygotowanym BMW można konkurować w tego typu imprezach,to fakt bezsprzeczny.

 

Tak samo jak przygotowanym Subaru czy EVO.  

 

A bo ten Michał, co on jechał sti, to Słaby był  :D

:biglol:

 

Swoją drogą w porzo koleś, Plejadowicz zawzięty. No i śmiga tam chyba 3 Bednary seryjnym WRX-em 15', więc ja uznaję to za bardzo przyzwoity wynik... Zwłaszcza biorąc pod uwagę potrzebę unikania rys na świeżej karoserii, itp. ;)

 

 

Co potwierdza, że porobiony is jest mniej więcej tak szybki jak STI z natury  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Po poprzednich Kielcach można by uwierzyć, że najlepsza do sportu to jest Honda: w pierwszej "10" generalki było ich 5 (w tym dwa pierwsze miejsca), a oprócz tego dwa Renault i tylko po jednym Subaru, Mitsu i BMW  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Po poprzednich Kielcach można by uwierzyć, że najlepsza do sportu to jest Honda: w pierwszej "10" generalki było ich 5 (w tym dwa pierwsze miejsca), a oprócz tego dwa Renault i tylko po jednym Subaru, Mitsu i BMW  ;)

 

 

Nie w takie rzeczy ludzie wierzą więc można by  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm. Po poprzednich Kielcach można by uwierzyć, że najlepsza do sportu to jest Honda: w pierwszej "10" generalki było ich 5 (w tym dwa pierwsze miejsca), a oprócz tego dwa Renault i tylko po jednym Subaru, Mitsu i BMW  ;)

 

 

Nie w takie rzeczy ludzie wierzą więc można by  ;)

 

 

dokładnie... wiele osób zapomina, że najważniejszy jest "łącznik" między kierownicą, a pedałami, co pokazał Mateusz Lisowski jadąc kilka rund temu cywilnym Mercem GLA (?) na zimówce jako taxi driver...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...