Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

Z tym madrowaniem to oczywiście Żartuje. Szybka, sprawna jazda.!

 

Oglądam ten film szkoleniowo , sam chce pojechać we wrześniu lub październiku . Jeszcze tam nie byłem.

 

na jaKiej oponie jechałeś? 

 

Krotszy magiel by się przydał, chyba....

 

Eee tam, jak teraz patrzę, to widzę wiele drobnych błędów. Niby w kolejnych przejazdach część wyeliminowałem, ale pas startowy do końca kiepsko jechałem.

 

Miałem RK7 i RK5, tylko obydwa komplety mocno zużyte, więc musiałem jakoś zarządzać :) Zacząłem na RK7, a po 3cim przejeździe założyłem RK5 na przód, a z tyłu zostawiłem RK7. I taki układ działał bardzo dobrze. Szkoda, że wcześniej tak nie zrobiłem.

 

Krótszy magiel by się przydał, ale się przyzwyczaiłem.

Już nic w tym aucie chyba nie będę zmieniał. Bo i zawieszenie inne by się przydało, i szpery...

 

10 godzin temu, gryka napisał:

Grzesiek takie stuki to nic, u mnie z przejazdu na przejazd coś sie odkręcało i nie mogliśmy zlokalizować tego świerszcza. Sorki ze później nie podszedłem, ale mielismy jeszcze problem z grzaniem oleju i bylo odkrecanie lampy i grzebanie co przejazd. 

 

No nie wiem, martwi mnie to i przeszkadza w jeździe. Ciężko się skoncentrować.

Tyle, że już to wcześniej było i Maras coś z tym zrobił. Muszę go pomęczyć, czy pamięta co to było...

 

No i gratuluję Twoich czasów!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chojny napisał:

 

 

Pff ważne co my wieźli :thumbup:

 

Jeszcze raz gratuluje pudła w najliczniej obsadzonej klasie!!  :respect:

 

 

Ja to wiem, ty to wiesz i wszyscy którzy cię znają, że byś wykręcil P1 mając w rękach moje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gryka napisał:

Ja to wiem, ty to wiesz i wszyscy którzy cię znają, że byś wykręcil P1 mając w rękach moje auto.

 

Może i tak, ale to Ty wyciągnąłeś dzbanek! Bardzo ważny i cenny dzbanek! Nikt Ci go za frajer nie dał. Wielkie gratki. :thumbup:

 

Ja z jednej strony zadowolony, że parę mocnych kolegów wyprzedziłem, ale z drugiej strony lekko zdruzgotany stratą do Michała na każdym przejeździe. Bo się zwiększyła mocno w porównaniu do ostatnich zawodów. Ale przynajmniej wiem skąd te straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gryka napisał:

Ja to wiem, ty to wiesz i wszyscy którzy cię znają, że byś wykręcil P1 mając w rękach moje auto.

 

 

Gdyby babcia miała wąsy... :p

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia wiec spodziewam się ze niedługo zawalczysz o P1! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beavis napisał:

Może i tak, ale to Ty wyciągnąłeś dzbanek! Bardzo ważny i cenny dzbanek! Nikt Ci go za frajer nie dał. Wielkie gratki. :thumbup:

 

3 godziny temu, chojny napisał:

 

 

Gdyby babcia miała wąsy... :p

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia wiec spodziewam się ze niedługo zawalczysz o P1! ;)

 

Dzięki za słowa otuchy i mobilizacje, co tu dużo mówić, trasa była pod szybkie fury, nadrabiałem mocą :)

 

A oto "White Power" i jeździec bez głowy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Korton napisał:

 

Ciekawa wyścigówka, coś więcej można o niej? Z czego napęd 4x4 i co tam za motor siedzi, S2000 hondowskie?

 

Zmylił cię opis na YT, OMM 4x4 to stajnie gdzie fura sie chowa, naped został RWD ze starego IS'a. Silnik to hondowskie F20C (przedlift), seria, tylko dolot wlaściwie zrobiony. Buda plastikowa, jeszcze nawet nie zdażyłem zważyć, zawias gwint BC Racing, hebel seria. I to tyle, dobrze sie teraz odpycha musze powiedzieć :) Pare żeczy jeszcze do zrobienia i mam nadzieje auto na lata ;)

4 godziny temu, chojny napisał:

U mnie wychodzi zawias bardziej rajdowy, buda buja się jak hamak i brak odpowiedniej opony. Na tym zestawie niestety szybciej już nie pojadę.

 

Trzeba pomyśleć co dalej. 

 

 

Buja jak łajbą na Bałtyku, opona rzeczywiście już nie daje rady, chociaż jak było gorąco na poprzednim PSB jak jechałeś to jeszcze kleiła. Myśl w co idziesz, mam nadzeję że razem ze mną ;)

 

PS. Dobrze ze jest filmik bo widze gdzie jeszcze mozna ciąć ;) Hehe

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jumpman napisał:

Czyli w Honde ? ;)

 Nieee, bo bedzie mi psul repu na dzielni. ;) Pawel juz ma nowiutki i fajniutki silnik, tylko reszta teraz za mim nie nadąża. A tak poza tym ty lepiej idź świętować a nie siejesz ferment ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2018 o 01:02, gryka napisał:

 

 

Dzięki za słowa otuchy i mobilizacje, co tu dużo mówić, trasa była pod szybkie fury, nadrabiałem mocą :)

 

A oto "White Power" i jeździec bez głowy ;)

 

 

 

 

To jest ta sama strzała, ktora byla czerwona czy nowy projekt?

 

ps. kupie tarczę hamulcwą do sti, lewy przód  :biglol:  :biglol: :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
13 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

 

Jestem bardzo ciekawy jak nam pójdzie....

 

To zwykle zależy od ilości szybkich gości jaka pojawi się na zawodach.

W szczycie sezonu można zamykać pierwszą 10 a na koniec sezonu,kiedy zazwyczaj skład jest skromniejszy ten sam kierowca może wyjąć generalkę :)

Poradzisz sobie jak zawsze bez problemu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...