Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chojny napisał:

 

Sam się nad tym zastanawiam :biglol:

 

 

zażyj przed Setanol na odwagę :) i to w dawce podwójnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gratulacje!!!!!

 

 

dziwne bednary, Słaby zawsze  mocny a tu „słaby „ ( jak na niego i jego zajebiste auto). Wisniowski tez już wygrał a tu 15-ty.

 

szybki misio pomimo kary dowalił wszystkim 40 s.....

Bęben tez na piątym cos odwalił....

 

Edytowane przez marcinwrxsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinwrxsti napisał:

Tak, gratulacje!!!!!

 

 

dziwne bednary, Słaby zawsze  mocny a tu „słaby „ ( jak na niego i jego zajebiste auto). Wisniowski tez już wygrał a tu 15-ty.

 

szybki misio pomimo kary dowalił wszystkim 40 s.....

Bęben tez na piątym cos odwalił....

 

Widać ta edycja PSB jak mundial wypadła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ayo napisał:

Brawo @Beavis!

 

4 godziny temu, chojny napisał:

Przylaczam się, gratuluje wyniku!

 

Dzięki wielkie! Nooo, spisałem się tym razem. Wszystko pasowało, samochód, opony, forma, itp.

 

4 godziny temu, marcinwrxsti napisał:

dziwne bednary, Słaby zawsze  mocny a tu „słaby „

 

Bo dzisiaj Michał jechał nie swoim Hawkiem, lecz seryjnym WRX STi. Tamten w remoncie... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Beavis napisał:

Dzięki wielkie! Nooo, spisałem się tym razem. Wszystko pasowało, samochód, opony, forma, itp.

 

Brawo Grzesiek!

Spisałeś się na medal, do zobaczenia w Kielcach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.07.2018 o 23:03, marcinwrxsti napisał:

a bęben ? Szedł w 10-ce i nagle

co? 

 

a bęben poszedł w krzaki ;) co już zresztą Beavis pokazał . Przyłączam się do gratulacji dla Grześka, szedłeś naprawdę grubo. Tak trzymać.

 

a co do mojej jazdy, to wbrew pozorom nie było tak źle jak wynik pokazuje. Nie jeździłem od Barbórki (Plejad nie liczę bo jakby troszkę nie to samo), auto generalnie działało ale brakowało mu i mi drobnego szlifu. Przede wszystkim dałem ciała z oponami, miałem średnią mieszankę co przy temp 30 st gotowało opony, ta akcja na ostatnim to z tego powodu. Jechałem na luzie, zahamowałem normalnie a auto popłynęło a nie zahamowało. Wcześniej strasznie płużyło na każdym zakręcie, opony były zagotowane. 

Nie mam cały czas LC i ALS więc trochę dławiło mnie na starcie i ciaśniejszych zakrętach. Zawias też, jak oglądam teraz na filmiku mógłby być sporo twardszy. Ze swojej jazdy byłem względnie zadowolony choć drobnych błędów było trochę, większy tylko jeden ;) To wszystko zbiera się na wieeeelee sekund, do Misia by pewnie brakło ale byłby bliższy kontakt i spokojnie walka o top3. Ale tak pewnie każdy z uczestników miał więc .... nie ma się co tłumaczyć tylko wsiadać za kółko i nabijać kolejne km  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy start na Bednarach od 3 lat, kilka miesięcy bez żadnej jazdy, zawias rajdowy, spec historyczny, blachy, pełne uzbrojenie np. system gaśniczy, szyby ale nie było źle ;) 

 

Najszybsze BMW w klasie, bęcki tylko od wybebeszonych, plastikowych i dużo mocniejszych Hond na wyścigowych slickach, więc start testowy uważam za bardzo udany. 

 

 

 

 

Przed startem konkurencja robiła sobie jaja, na mecie zawodów już nic nie mówili :evil2:

 

 

 

 

 

Bednary.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Przed startem konkurencja robiła sobie jaja, na mecie zawodów już nic nie mówili :evil2:

Skąd ja to znam ... :biglol:Jak złoiłem dupe jakiejś M-Powerce albo AMGowi czy innej porszawce starym Turbodziadem na świtłach  to zawsze na nastepnych już pisał smsy z płaczem do mamy ;) :faja:

 

 

Ale maseczke masz deko odelżoną? bo ładnie faluje przy prędkości ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Oktan napisał:

Ale maseczke masz deko odelżoną? bo ładnie faluje przy prędkości ;)

 

 

A z kilkanaście deko ale mocowania i materiał zgodnie z homo  :rolleyes:

 

Jak jest elektrownia to nie faluje, muszę jeszcze zamontować z dwa mocowania na środku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, baki napisał:

Mógłbyś napisać coś więcej o aucie?

Silnik, zawias, hamulec, szpera?

Jaka waga auta?

 

Auto zgodne z homologacja A-grupową, silnik m42b18, aktualnie jedynie wrzucona krótsza skrzynia bo na tej z homo nie da się jeździć. Waga ponad 1100kg. Niestety homologacja nie dopuszcza lekkich materiałów i hardcorowego odchudzania przez cięcie elementów konstrukcyjnych wiec jak na amatorskie imprezy auto jest bardzo ciężkie :( 

5 godzin temu, gumas_72 napisał:

klej ładnie trzyma do drogi - ech taki zawiasik mieć, cudo:faja:

 

To lubię w tym aucie najbardziej, to jak się genialnie prowadzi a zawias Bilstein to sprzęt raczej budżetowy ale wszystko nowe i odpowiednio poustawiane ;)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2018 o 08:36, chojny napisał:

Tak, dobrze wyszło :evil2:

 

Zawias aktualnie nie nadąża za silnikiem, przód jeszcze ujdzie ale z tyłem trzeba coś zrobić. 

Gadzie jeden, nie mówileś nic, lepiej powiedz ile wypluła ta seria ;) :biglol: Mielismy jechać razem :(

 

 

 

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gryka napisał:

Gadzie jeden, nie mówileś nic, lepiej powiedz ile wypluła ta seria ;) :biglol: Mielismy jechać razem :(

 

 

 

 

Bo nie jechałem :P

 

Chłopaki stroili to pojechali, ja dostałem tylko wynik i wreszcie zwinne auto ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

@Beavis znów w pierwszej dziesiątce :)Brawo!

I dawaj onboard. Pomądrujemy się:)

 

:)

Dzięki.

Ale ciężko mi się jechało, bo mimo że uppipe naprawiony po Kielcach, to pojawiła się nowa awaria... jakieś stuki, ale do tej pory nie wiem, czy to napęd - jak sądziłem na początku, czy coś innego. Wrzuciłem pierwszy przejazd, bo było śmiesznie ;) Wtedy jeszcze byłem przekonany, że to dyfer się spina i rozpina jakoś tak brutalnie i za radą kolegi bawiłem się ustawieniami DCCD :D Poradził mi, żebym kilka razy poprzełączał, to się "naprawi". :D Tylko nie miał na myśli, że podczas przejazdu...

 

 

 

 

Zabrakło mi trochę do 3go miejsca w klasie. Do tej pory byłem o krok przed Kamilem, ale tym razem to on był szybszy. Wszystko mu podpasowało, a ja nie jechałem pewnie, zwłaszcza na pasie startowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym madrowaniem to oczywiście Żartuje. Szybka, sprawna jazda.!

 

Oglądam ten film szkoleniowo , sam chce pojechać we wrześniu lub październiku . Jeszcze tam nie byłem.

 

na jaKiej oponie jechałeś? 

 

Krotszy magiel by się przydał, chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek takie stuki to nic, u mnie z przejazdu na przejazd coś sie odkręcało i nie mogliśmy zlokalizować tego świerszcza. Sorki ze później nie podszedłem, ale mielismy jeszcze problem z grzaniem oleju i bylo odkrecanie lampy i grzebanie co przejazd. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...