Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

I na prawde nie żałuje, to super przygoda z RWD, dzięki Chojny!

 

Taaaa a ja Ci dziękuję za nazywanie mojego auta śmietnikiem...  od tygodnia trwa walka do nocy żeby jakoś w końcu wyglądał  :P

 

Teraz miesiąc musi odstać i we wrześniu kleimy.  :)

 

 

Koszt takiej zabawy nie jest mały i starczyło by na zakup fajnego STI TypeRA.

 

Nawet o tym nie wspominaj <_<  

 

Ale żeby "coś" jechał znowu by trzeba było wrzucić... to już mi lepiej  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taaaa a ja Ci dziękuję za nazywanie mojego auta śmietnikiem... od tygodnia trwa walka do nocy żeby jakoś w końcu wyglądał :P

 

Teraz miesiąc musi odstać i we wrześniu kleimy. :)

Nigdy tak nie powiedziałem :P Poza tym, musimy sie nawzajem motywować :)

 

Ja mam troche doświadczenia z odbudową pełnolernich aut i już wiem, że najlepiej wychodzi wszystko zrobić za jednym razem. Najtaniej uczyć się na błędach kolegów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja którą ja wybrałem ;) Kupić E36 które na dzień dzisiejszy są sporo tańsze niż e30. Silniki (prawie)te same, jest trochę cięższy i pewnie od E30 odrobinę wolniejszy. Do tego wsadzasz zawias (gwint z allegro za tysiaka), kubełki, pasy itd i masz auto do jazdy za mniej niż 10k pln. Oczywiście o zwycięstwo w klasie w bednarach nie powalczysz ale żeby powalczyć to nie wiem czy 100k wsadzone w auto wystarczy ;)

 

Ścigałem się w sprintach Subarakiem ale koszty zaczęły mnie wkurzać, a dodatkowo coraz trudniej było walczyć seryjnym GTkiem z napompowanymi EVO.

Dlatego wskoczyłem do klasy niżej gdzie też nie jest łatwo gdy mamy 140koników i rywali pt Clio Sport 170km ale fun z jazdy jest nie mniejszy niż mocnym AWD. Ba - chyba nawet większy.

 

Nawet jeśli FWD jest szybsze to ze względu na frajdę bym BMW nie zamienił.

 

Pozostaje tylko ten wstyd jak trzeba przez miasto przejechać  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najtaniej uczyć się na błędach kolegów

 

Uwielbiam Twoją szczerość :P 

 

 

 

 

Ba - chyba nawet większy

 

Nie tak głośno :oops: 

 

 

 

 

Dlatego wskoczyłem do klasy niżej gdzie też nie jest łatwo gdy mamy 140koników i rywali pt Clio Sport 170km ale fun z jazdy jest nie mniejszy niż mocnym AWD. Ba - chyba nawet większy.

 

Pomyśl czy nie wlecieć na październikowego PS, warto ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...