Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

A według mnie wystarczyło wywalić strzałki z off topa

Myślę, że to byłby dobry kompromis.

 

Przykład Naszych podróży pokazuje, że kompromis nie był dobry.

 

 

to jeszcze nie 'wątek olejowy' ale poczekajmy

Czyżby pojawili się już jacyś dystrybutorzy "strzałek"? :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przykład Naszych podróży pokazuje, że kompromis nie był dobry.

 

Właśnie na tym polega kompromis. Nikt do końca nie dostał tego co chciał, ale wszyscy są w stanie (bez wielkiej rozpaczy) dany status quo zaakceptować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba nie mniej ten temat dzieli Forumowiczów od niewłaściwego stosowania strzałek

Z drugiej strony przycisku "Raportuj" sprawy wyglądają inaczej niż mogłoby się wydawać. 

 

 

Dałbym Ci strzałkę ale ją sobie zabrałem   :krecka_dostal:

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sjak, a gdzie jest twój kolega wisnia ktory tak cię doceniał strzałkami w postach sprzed 2014 roku?

Widać nie ma czasu/ochoty pisać.

Żeby było jasne:

Czy go znam - tak, nawet za moją sprawą trafił na TF, za moją sprawą w ogóle stał się posiadaczem Subaru ;)

Czy utrzymuję z nim kontakt na co dzień? - nie - każdy z nas ma swoje zajęcia, z Ryk wyprowadził się prawie 2 lata  temu

Czy to moje "alter ego" (bo wyczytuję tu taką sugestię) - nie. To nie moje "metody"

 

Co do ilości - chyba już nie do odtworzenia, ale ztcp dostałem od niego 5 czy 6 na - w sumie - 566 pkt (nie wiem ile było w tym zielonych, bo czerwone też się trafiały) Rzeczywiście "bardzo hojnie" ;)

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do ilości - chyba już nie do odtworzenia

Trzeba spytać Ape, ale podejrzewam, że odtworzenie byłoby możliwe.

 

Nie ma sprawy. Dla zdrowia atmosfery i ukrócenia domysłów proszę o publiczne podanie tych ilości :)  (ilość otrzymana od Wiśni vs ilość otrzymanych przeze mnie wszystkich zielonych)

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego przyznam, że brak konsekwencji w ostatnich pociągnięciach osób odpowiedzialnych ma prawo rozczarowywać.

To nie ma nic wspólnego z konsekwencją. Jesteś nowym użytkownikiem, który dołączył do naszego grona długo po migracji forum na nową platformę i chyba nie znasz historii? Na starej platformie nie było punktów reputacji, a funkcjonowały tzw. "pomuki". Przyznawał je autor wątku tym którzy wypowiadając się w nim pomogli mu w jakiejś kwestii technicznej. Przenosząc forum na nową platformę nie było możliwości technicznych zachowania "pomuków" i w ich miejsce pojawiły się tzw. punkty reputacji. Funkcjonowały bardzo fajnie... do pewnego czasu niestety.

 

 

Dzięki za odpowiedź. Przyznaję rację, że strzałkowanie funkcjonowały tak długo, jak były respektowane jako takie zasady. I bez strzałek da się żyć :D

 

Z ciekawości zapytam jak długo Forum SIP jest na obecnej platformie. Migrację z innej platformy na IP.Board przerabiałem już na innym forum, dlatego cienie i blaski tego silnika są mi bardzo dobrze znane. Nie wszystko jest idealne i czasem trzeba szukać trudnych kompromisów.

 

W każdym razie Forum SIP bardzo mi odpowiada. Pewnie zostanę dłużej  :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę ,nie sądziłem że będzie tylu ankieterów w oftopie :)

Tyle że to raczej bicie piany,bo "władza" i tak wie swoje.Wie co dla ludu lepsze :)

 

Sporo postów do mnie na które " muszę" odpowiedzieć,ale później ;)

 

Szczególnie podoba mi się to ,że strzałki są w technicznym bo to forum motoryzacyjne :D

To na cholere inne wątki ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To na cholere inne wątki ???

Bo w dobrym warsztacie można też pogadać o czymś innym niż o śrubkach :)

 

To prawda, znam takie gdzie można napić się kawy, poczytać Plejady, obejrzeć telewizję, skorzystać z internetu... a nawet zjeść i przenocować :)

 

Kiedyś byłem nawet w grupie klientów, którą właściciel pewnego warsztatu zabrał do aqua parku... szczęśliwie nie utonąłem  :mrgreen:;)

 

Ale to już dużo mniej warte,nieprawdaż?

Czyżby w Twoim gabinecie siedzenie na fotelu było tyle samo warte co w poczekalni? :mrgreen:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To na cholere inne wątki ???

Bo w dobrym warsztacie można też pogadać o czymś innym niż o śrubkach :)

Ale to już dużo mniej warte,nieprawdaż? ;)

 

 

Gdybym chciał gadać tylko o śrubkach to bym nie jechał* 500km na przegląd Subaraka  ;)

 

Właśnie... czas rezerwować termin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...