Skocz do zawartości

Samobój idealny...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak w Mrągowie....nie ma takiej działki :shock: jest mniejsza ale z mieszkańcami :mrgreen: CBA to jednak potrafi....złapac :razz:

 

AK

 

Mało mi żal tych złapanych.

Ciekawe, kto zacznie się drzeć o zamachu na demokrację :roll:

 

mnie też.wyjasni sie za dwa lata jak to bylo :?: a rodzina sobie jakos poradzi...Nikt sie nie drze bo to nie Lepper.

ak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podatki są dla mnie nie miłe

To głosuj na tych co je obniżą.

Obniżone podatki też są dla mnie nie miłe.

Przykro mi więcej się nie da bo Fido__ chce żebyśmy się zrzucili na parę "wspólnych" potrzeb. :wink:

Fajny masz avatar, ale mógłbyś już przestać wierzyć w bajki.

:lol: Powiedział ten chce utopii zamiast demokracji i wierzy w świętość UPRu. :mrgreen:

Z ludzką świętością, każdy wie jak jest. Ja wierzę w świętość idei wyznawanych przez UPR i zawartych w haśle: Wolność, Własność, Sprawiedliwość. Dobrze mieć idee, a ludzie z UPR (mam nadzieję przeważająca ich większość) wyznaje je od lat za własne pieniądze i to dobrze o nich świadczy.

Urabus, ja Cię proszę. Zrozumienie potrzeb różnych grup społecznych jest kluczem w sprawowaniu skutecznej władzy.

Sorry, ale "rozumienie" potrzeb grup społecznych służy tylko i wyłącznie do produkcji kiełbasy wyborczej. Państwo powinno stać na straży wolność, własność i sprawiedliwości o resztę musisz zatroszczyć się sam. Tak będzie po prostu taniej i sprawiedliwiej. I nie chodzi mi o "sprawiedliwość społeczną" ale o taką zwykłą, najzwyklejszą ludzką sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus, ja Cię proszę. Zrozumienie potrzeb różnych grup społecznych jest kluczem w sprawowaniu skutecznej władzy.

Sorry, ale "rozumienie" potrzeb grup społecznych służy tylko i wyłącznie do produkcji kiełbasy wyborczej. Państwo powinno stać na straży wolność, własność i sprawiedliwości o resztę musisz zatroszczyć się sam. Tak będzie po prostu taniej i sprawiedliwiej. I nie chodzi mi o "sprawiedliwość społeczną" ale o taką zwykłą, najzwyklejszą ludzką sprawiedliwość.

 

To ja poproszę o realny przykład działającego tak państwa. Żeby nie było, że gadamy o wirtualnym bycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper,

mnie też.wyjasni sie za dwa lata jak to bylo a rodzina sobie jakos poradzi...Nikt sie nie drze bo to nie Lepper.

Racja Panie Andrzeju. Niesamowite jest to strzelania ślepakami przez obersnajpera PiS-u Mr. Ziobru (jak ten "facet" ma na imię ????? :mrgreen: ). Wielkie polowanie przez dwa lata. Walka z układem , walka z korupcją, sztandar Stalina, o pardone Kaczyńskich, w mocnych i pewnych rękach. Efekty ?

 

W wymiarze prawomocnych wyroków sądowych = 0.

W wymiarze ofiar materialnych = 1 zestrzelenie potwierdzone. Hańba.

W wymiarze nieprawomocnych wyroków sądowych zasądzających zadośćuczynienie ofiarom nadgorliwości Mr. Ziobru = 1 ( Emil).

W wymiarze strat moralnych poniesionych przez ludzi (i ich rodziny), co do których nie możemy mieć przecież pewności, iż faktycznie są przestępcami (przesłanki pt. wiara i tak mi się wydaje, że to niezły kombinator nie są przecież poważne) = Mnoga, mnoga nas :razz:

 

A teraz najlepsze :

I TO SIĘ MOIM RODAKOM PODOBA. :shock: :mrgreen: :cool: :razz: :evil:

 

Pozostaje pojechać tylko Herbertem :

"...I pamiętaj, że masz siostrę, której na imię pogarda,

dla katów, szpiclów i tchórzy,

... oni wygrają...."

 

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o realny przykład działającego tak państwa.

Niestety nie funkcjonuje jeszcze Państwo, które odzwierciedlało by w praktyce wszystkie idee wolnościowe. Nie znaczy to jednak, że idee te są utopijne jak to imputuje Witek. Centrum im. A.Smith'a zrobiło zestawienie 80 najważniejszych idei wraz miejscami w których ich wdrożenie zakończyło się sukcesem:

 

http://www.adamsmith.org/80ideas/idea/intro.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale "rozumienie" potrzeb grup społecznych służy tylko i wyłącznie do produkcji kiełbasy wyborczej. Państwo powinno stać na straży wolność, własność i sprawiedliwości o resztę musisz zatroszczyć się sam. Tak będzie po prostu taniej i sprawiedliwiej. I nie chodzi mi o "sprawiedliwość społeczną" ale o taką zwykłą, najzwyklejszą ludzką sprawiedliwość.

 

 

Ja wam powiem co to jest sprawiedliwość. Sprawiedliwość to kolanem w brzuch z ziemi w zęby w nocy skrycie nożem z góry w dół na magazyn okrętu przez worki z piaskiem wobec przeważającej siły w ciemnościach bez słowa ostrzeżenia. Za gardło. Oto, czym jest sprawiedliwość, kiedy musimy być twardzi i niezłomni, aby stawić czoła szkopom*. Z biodra. Rozumiecie?

 

* Szkopem może być sąsiad, pani w sklepie, wróg klasowy, układ, współpracownik itp.

 

Tyle z mojej strony jeśli chodzi o sprawiedliwość na tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper,
mnie też.wyjasni sie za dwa lata jak to bylo a rodzina sobie jakos poradzi...Nikt sie nie drze bo to nie Lepper.

Racja Panie Andrzeju. Niesamowite jest to strzelania ślepakami przez obersnajpera PiS-u Mr. Ziobru (jak ten "facet" ma na imię ????? :mrgreen: ). Wielkie polowanie przez dwa lata. Walka z układem , walka z korupcją, sztandar Stalina, o pardone Kaczyńskich, w mocnych i pewnych rękach. Efekty ?

 

W wymiarze prawomocnych wyroków sądowych = 0.

W wymiarze ofiar materialnych = 1 zestrzelenie potwierdzone. Hańba.

W wymiarze nieprawomocnych wyroków sądowych zasądzających zadośćuczynienie ofiarom nadgorliwości Mr. Ziobru = 1 ( Emil).

W wymiarze strat moralnych poniesionych przez ludzi (i ich rodziny), co do których nie możemy mieć przecież pewności, iż faktycznie są przestępcami (przesłanki pt. wiara i tak mi się wydaje, że to niezły kombinator nie są przecież poważne) = Mnoga, mnoga nas :razz:

 

A teraz najlepsze :

I TO SIĘ MOIM RODAKOM PODOBA. :shock: :mrgreen: :cool: :razz: :evil:

 

Pozostaje pojechać tylko Herbertem :

"...I pamiętaj, że masz siostrę, której na imię pogarda,

dla katów, szpiclów i tchórzy,

... oni wygrają...."

 

 

G.

Dobry wiersz.

Co do Ziobry (Zbigniew) miałem przyjemność zanać paru kolesi z jego roku (prawo UJ) - już wtedy strzelał ślepakami z zapałem godnym czekisty, miał jakąś fobię, obiło mi się o uszy, że nagrywał kolegów na dyktafon aby coś tam im brzydkiego udowodnić (że niby handlują narkotykami ) itp itd. Nie wiem ile w tym prawdy było bo mglisto to po latach pamiętam te rozmowy - poniekąd puzzle jakoś pasują do układanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller napisał/a:

Ja wam powiem co to jest sprawiedliwość. Sprawiedliwość to kolanem w brzuch z ziemi w zęby w nocy skrycie nożem z góry w dół na magazyn okrętu przez worki z piaskiem wobec przeważającej siły w ciemnościach bez słowa ostrzeżenia. Za gardło. Oto, czym jest sprawiedliwość, kiedy musimy być twardzi i niezłomni, aby stawić czoła szkopom*. Z biodra. Rozumiecie?

* Szkopem może być sąsiad, pani w sklepie, wróg klasowy, układ, współpracownik itp.

Tyle z mojej strony jeśli chodzi o sprawiedliwość na tym świecie.

Wrzutka z "Paragrafu 22" J.Hellera jest chwytem z repertuaru PiS'u sprowadzającym wszystko do walki na śmierć i życie. Ale jeśli już chcesz to rozwinąć to powiem tak: mamy Wolność, Własność, Sprawiedliwość a więc trzeba być wolnym by móc być u siebie sprawiedliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wiersz.

Co do Ziobry (Zbigniew) miałem przyjemność zanać paru kolesi z jego roku (prawo UJ) - już wtedy strzelał ślepakami z zapałem godnym czekisty, miał jakąś fobię, obiło mi się o uszy, że nagrywał kolegów na dyktafon aby coś tam im brzydkiego udowodnić (że niby handlują narkotykami ) itp itd. Nie wiem ile w tym prawdy było bo mglisto to po latach pamiętam te rozmowy - poniekąd puzzle jakoś pasują do układanki.

Czytałem ostatnio o tym w Angorze. Faktycznie była jakaś akcja, że wykopał kolegów ze stancji, zgłosił na policję, że w razie włamania to pewnie oni, faktycznie namawiał ich żeby "załatwili" mu jakieś prochy i wszystko nagrywał. Do tego jakieś fikcyjne telefony z pogróżkami pod adresem pana Z (jest hipoteza, że to brat Z dzwonił, nagrywali to i miało służyć za dowód w sprawie).

Mogę coś mieszać bo cała ta misteria historia jest zakręcona jak słoik. Podsumować to w każdym razie można jednym słowem: żenua :???:

A i zapomniałbym. Studentem prawa był wybitnym. Skończył studia ze średnią ~3,7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - to nie są łatwe studia :twisted::mrgreen:

Artykuł to może być lekko tendencyjny bo pisany wg relacji osoby poszkodowanej przez Z.Z. Niemniej 10 lat w sadach np. pomówienia i prywatnego dochodzenia przyszłego Prokuratora Generalnego i po 10 latach wygrana w apelacji robią swoje - trauma, przestępstwo czy obsesja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*luckiosti, no offence, taki przykład

MSK, spoko :wink: ale poglądów i tak nie zmienię i nie będę chyba nic pisał w tym wątku bo musiałbym dublować posty kolegiurabus!!!

Proszę wszystkich, żeby nie mówili że Państwo musi zrozumieć moje potrzeby i wie lepiej co jest dla mnie dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1524210,wiadomosc.html

 

ROTFL - ja już się pogubiłem gdzie ta Polska jest. Ostatnio była w Częstochowie, a teraz jest w Janowie Lubelskim. Co z tą Polską...

 

Chciałeś powiedzieć Co z Polską... :)

 

Polska jest wszędzie tam gdzie przemawia imperator. Jak wzorem Tuska pojedzie przemawiać do Polaków w UK to Polska będzie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donek rozjechal pana prezesa, powraca mi wiara :mrgreen:

 

Uffff!!! Mówiąc szczerze traciłem w Donalda wiarę i obawiałem się masakry - w końcu "Dziadziuś Jaruś" (jak to określił Giertych) to sprytny i inteligentny polityk i w trudnych momentach wypada bardzo dobrze. A dziś został znokautowany :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...