Skocz do zawartości

Samobój idealny...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ważne jest kto głosuje i jak głosuje ważne jest kto liczy głosy

Dlatego chciałem się zapisać do komisji wyborczej ale było już za późno :sad:

 

Wszystkie te dywagacje o tym kto z kim po wyborach mają małe znaczenie jeśli zwycięskie partie będą prawić te socjalistyczne brednie o Państwie solidarnym, socjalnym itd. Tu trzeba zmiany konstytucji, radykalnych reform i gospodarki pełno wolnorynkowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje tezy:

1. "Sondaże powinni zlikwidować, bo ogłupiają"

2. D.T. "jest irytujący dla (...) dużej statystycznej próby" - czyli tak wychodzi z sondaży, jak rozumiem...?

Dostrzegam sprzeczność.

 

W 1. chodziło o sondaże w kontekście decyzji wyborczych społęczeństwa i ich ogłupiającym wpływie, kreowaniu postaw typu "nie chcę zmarnować głosu bo". W drugim o to jak kto jest odbierany, jaki ma PR. Nie widzę sprzeczności.

 

Zamiast Tuska np. były prezydent Wrocławia - Zdrojewski.

Ja wiem, że PO ma duże poparcie ale nie jest powiedziane, że dzięki Tuskowi, może jest tak dlatego że nie ma alternatywy dla PIS i LID ?

 

 

Dokładnie. Dodatkowo zabiera szanse na zwycięstwo PO, a zwycięstwo PiS-u będzie propagandowo nagłośnione jak jasna cholera. Nic nie daje głosowanie na LiD.

 

Ciekawe, gdyby zrobić sondaż typu czy w głosowaniu sugerujesz się kwestią jakie kto ma szanse i nie chcesz "zmarnować głosu", mimo że normalnie zagłosowałbyś na partię XYZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSK za to innych partii wcale nie jest pełno. Również na forum. Dyskusja tutaj o PiS, PO, LiD, Samoobronie jest ok? Co jest takiego w UPR i JKM, że nie powinniśmy o nich w tym wątku rozmawiać?

Masz dość polityki na forum? Poproś modów o usunięcie tego tematu albo daj sobie na niego ignora. Jeśli wątek zostanie to IMO możemy tu agitować na rzecz różnych partii... nawet na Polską Partię Przyjaciół Piwa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam..Kaczynski i jego partia przez dwa lata kompromitowali sie rządząc Polską. W zasadzie to myśle , że cala energia Kaczynskiego szła na przejecie Samoobrony (najpierw przekupstwo , potem rozdmuchana niby sexafera , potem próba zamkniecia Leppera za niby korupcje). No nie udało sie mistrzowi, mimo całego aparatu państwowego ktory dla niego pracowal. Podobnie nie udalo mu sie przejąc LPR-u mimo wielu prob. Musiał ogłosic swoją porażkę i rozpisano nowe wybory . O efektach jego rzadow mówił nie będę , rowniez o aferach wewnątrz tego chorego ukladu. Dzisiaj Kaczyński ma świetne samopoczucie i kreuje sie na osobe ktora ustala warunki polityczne , wymaga jakis oswiadczeń , kto z kim po wyborach a z Tuska , ktory nie wiem dlaczego pomógl w rozwiązaniu tego sejmu i głownie on uchronił Kaczyńskiego przed nastepnymi kompromitacjami np. komisje sledcze- robi idiotę i do debaty z nim chce wysłac swojego pracownika :!: Jak powiedzial Lepper "chamstwo , chamstwo , chamstwo"i tu sie zgodzę ze zdaniem wicepremiera :mrgreen: A w przekazach TV o kompromitacjach , nieudolności i nic nie robieniu przez ostatnie dwa lata cisza. Zastanawiam sie na kogo glosowac , żeby nie widziec juz wiecej tych ludzi z Pis ani w rządzie ani w TV i nie wiem PO czy LiD czy PSL :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSK za to innych partii wcale nie jest pełno. Również na forum. Dyskusja tutaj o PiS, PO, LiD, Samoobronie jest ok? Co jest takiego w UPR i JKM, że nie powinniśmy o nich w tym wątku rozmawiać?

 

Ależ rozmawiajmy do woli. Ale od polityki jest jeden wątek i nie wydaje mi się żeby wbijanie tego gówna do innych było zasadne. Poza tym, urzekająca prostotą i delikatnością przekazu reklama PO, LiD, czy jakiejkolwiek innej partii denerwowałaby mnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSK, nie będę się odnosił do Twojego postu bo kolega pablonas, był szybszy ale widać bardzo wyraźnie w tej kampanii, że wszyscy jakoś dziwnie "boją" UPR czego najlepszym dowodem jest poniedziałkowy program Forum!!!

Podział sceny politycznej ustalony przy okrągłym stole, wydaje się dla większości jedyną możliwością. Głosują na przemian to na "beton" to na "styropian". Końca tego ping-ponga nie widać.

Naród jest omotany obietnicami i kłamstwami przedwyborczymi. Wizje przyszłej Polski większości tych socjalistycznych partii są tak piękne, że ludzie idą głosować ciągle na tych samych kłamców. Z drugiej strony wiele osób po części zgadza się z JKM i skłonni są oddać głos na niego (UPR) ale boją się tzw. "straty głosu". Mam nadzieję, że startowanie z list LPR zmieni to podejście do sprawy i zobaczymy UPR w sejmie. Jest to jedyna droga do normalności w tym kraju !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, w sumie masz rację.

Ale... Ja nie chciałbym już nigdy więcej widzieć w sejmie i TV ludzi, których było w tych miejscach pełno przed 89 i po nim i nadal są. damazie twierdzą, że w SLD nie ma już ludzi z PZPR, a ja dzisiaj czytam w Rzeczpospolitej, że bardzo prawdopodobne, że jeśli LiD nie uzyska 18%, to Olejniczaka na stanowisku szefa SLD zastąpi Szmajdziński. hmmm...

 

Czym mierzy się tą "gorszość" rządu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, w sumie masz rację.

Ale... Ja nie chciałbym już nigdy więcej widzieć w sejmie i TV ludzi, których było w tych miejscach pełno przed 89 i po nim i nadal są. damazie twierdzą, że w SLD nie ma już ludzi z PZPR, a ja dzisiaj czytam w Rzeczpospolitej, że bardzo prawdopodobne, że jeśli LiD nie uzyska 18%, to Olejniczaka na stanowisku szefa SLD zastąpi Szmajdziński. hmmm...

 

Czym mierzy się tą "gorszość" rządu??

 

Sam sie sobie dziwię z tym TV , ale nigdy nie miałem takiej awersji jak do tych ludzi z Pis ,

widzę z jaką nonszalacją kłamia i widocznie to mnie wkurza. Naprawde wolę Szmajdzińskiego od np. Suskiego czy Cymańskiego i innych których miejsce widziałbym raczej na jakimś wiejsko-podmiejskim weselu :mrgreen: a nie jako przedstawicieli partii rządzącej :shock:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wolę Szmajdzińskiego od np. Suskiego czy Cymańskiego

No i tu znów nie mogę tego zrozumieć... Oczywiście nie przepadam za PISowcami, szczególnie za Suskim, ale bez przesady...

 

No właśnie.....ide do jakiegoś psychologa :mrgreen:

AK

ps.nie mam jakis wyraznych poglądów politycznych , lubię spokój , ale znów nie moge zrozumieć dlaczego tych obserwatorów nie chcieli wpuscić :!: skoro i tak ich wpuścili :shock: Tłumacza nie było :?: ...ide do tego lekarza... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów nie moge zrozumieć dlaczego tych obserwatorów nie chcieli wpuscić :!: skoro i tak ich wpuścili :shock:
Uważam, że nie należało wpuszczać. Taka ingerencja to IMHO podważenie wiarygodności suwerennego kraju. A takim chyba chcemy być. :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...