Skocz do zawartości

Samobój idealny...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmienię temat. Historia chyba zatoczyła koło. Dzisiaj samobója strzeliła sobie Renata Beger dając się nagrać jakimś pismakom jak to "kupowała" podpisy za zeta :twisted:

Pragnę przypomnieć (głównie nowszym forumowiczom) , że ten wątek zaistniał w pewnym sensie dzięki Pani Renacie i jej nagraniu na którym poseł Lipiński obiecuje to i owo za przejście posłów Samoobrony do PiSu. Jak sobie przypomnę jak paradowała po sejmie w białym stroju to mnie śmiech ogarnia.

Ciekaw jestem czym nas jeszcze zaskoczą nasi "wybrańcy" do końca kampanii :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek już tak ma, że robi głupoty jak się Jolce ze smyczy zerwie.

Yo, bro ;)

 

Ale to niczego nie wyjaśnia w kwestii oceny - to raz. A dwa, mnie się rozchodziło co Fido ma w tej materii do powiedzenia. (Uprzedzam, że pytanie jest tendencyjne... ;))

 

Zmienię temat. Historia chyba zatoczyła koło. Dzisiaj samobója strzeliła sobie Renata Beger dając się nagrać jakimś pismakom jak to "kupowała" podpisy za zeta :twisted:

Takie zatoczenie koła to się nazywa "wyszło szydło z worka". :razz:

 

Ciekaw jestem czym nas jeszcze zaskoczą nasi "wybrańcy" do końca kampanii :roll:

Jakbyśmy wiedzieli czym nas zaskoczą, to by nas tym nie mogli zaskoczyć, nie uważasz? :cool:

 

Niczym. Już się wystarczająco wykazali.

"... i już się prężą mózgów szeregi i wzrok się pali

i już widzimy, żeśmy kolegów nie doceniali..."* :lol:

 

Znaczy, nie chwal dnia przed zachodem słońca. O.

 

pzdr,

M.

_______________

* "Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie" - W. Młynarski

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=62023

 

Postscriptum do dyskusji nt. afery z OBWE.

 

Żal komentować...

 

Kolejny przykład jaki to mamy dobry rząd i wybitnych fachowców. Z Renatki biednej się śmiali jak bidulka maturę niedawno zrobiła a tu proszę, minister Fotyga maturę ma i co? Pewnie za jej czasów na maturze czytanie ze zrozumieniem nie było wymaganą umiejętnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odgrzać kotleta.

Otóż, wcześniej coś nie bardzo łapałem sens wypowiedzi:

A w temacie innego samobója, to Kwach stracił resztę jakiegokolwiek szacunku jakim go ludzie jeszcze darzyli. On po prostu nawalony był na Ukrainie. Bełkotał jak obleśmy pijus...

 

Ja pytałem o co innego:

@ Fido:

Jakoś tak nasunęło mi się o wystąpieniu Aleksandra "Mazowieckiego" Kwaśnego dla "Targowiska próżności" ("Vanity Fair") - rzecz dotyka w sumie podobnego obszaru (suwerenność, sprawy wewnętrzne).

Czy mogę prosić o komętarz (złośliwość zamierzona ;)) w tej kwestii? Czy może jednak mam rozumieć, że występek ów - pardon, wystąpienie - było "si kalafą", i w ogóle "słuszne i zbawienne"?

 

Po prostu w czasie kiedy czytałem Twoją odpowiedź nie wiedziałem nic o "może jednym kieliszku wina" Aleksandra Od Chorej Goleni Lewej - i stąd potraktowałem powyższe ("...był nawalony...") jako mało klarowny (dla mnie) komentarz do wywiadu dla VF.

(Chodzi mi o ten wywiad, w którym Aleksander Mazowiecki sugerował, by w razie ponownego wyboru Kaczorów na władców kurnika wezwać na pomoc bratnie siły enerdowskie.

Aniela Merkel z enerdówka jest, jak by nie było... ;))

 

O to się pytałem - o ocenę tamtego wywiadu, nie o pijackie zaloty do Ukrainek z wiadomego uniwersytetu.

 

pzdr,

M.

 

A bo ja nie odnosiłem się do Twojego pytania, lecz do świeżego, ciepłego samobója. Wywiad był skandaliczny i tyle. Nie ma co więcej pisać. Zwykłe "sranie" w gniazdo.

 

Aczkolwiek, dziś rano, w trakcie picia kawy poraziła mnie myśl "a może by tak zagłosować na LiD". Serio tak pomyślałem. Pierwszy raz w życiu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie w temacie ale Fido napisał że pierwszy raz w życiu pomyslał o LiD.Dzisiaj w Tvn 24 wysłuchalem wywiadu z Ikonowiczem i powiem że pomyslalem żeby na niego głosować :shock: (moze nie na samoobrone)Dawno nie słyszalem tak zrozumiale ,logicznie i jednoczesnie bez partyjnego zaangazowania mowiącego goscia. Na tle wypowiadających sie od miesiecy w różnych TV "polityków" to naprawde facet ktorego warto posłuchac :!: Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na drugim biegunie politycznym i jestem mocno zdumiony jak można popierać taki program i tak socjalistyczne poglądy jakie ma P. Ikonowicz? :shock:

 

Ja niczego nie popieram (mozna dyskutować) Pisałem o sposobie przkazywania informacji o swoim starcie w wyborach , bez zacietości , przekonywania za wszelką cenę , uzywania nudnych a czasami wrecz aroganckich argumentów , straszenia , obiecywania itd. A tu spokojny , miły i ciekawy wywiad z gościem ktorego uważałem za awanturnika :shock:

Jak bedzie powtorzenie warto posłuchać bo cała rzesza pozostałych "przywódcow" to musze wyłączać TV jak :mrgreen: z reklamami

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę źle zrozumiałem pierwszy wpis ale zmyliło mnie stwierdzenie o zastanawianiu się nad oddaniem głosu na tego kolesia...

Co do samego Piotra Ikonowicza to ja również zawsze jak jest gdzieś w tv to słucham co ma do powiedzenia i mimo że całkowicie się z nim nie zgadzam, to ma Pan rację, że slucha się tego "dosyć ciekawie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle wypowiadających sie od miesiecy w różnych TV "polityków" to naprawde facet ktorego warto posłuchac

 

Jako zdeklarowany liberał nie zagłosuję na niego, ale rzeczywiście trzeba oddać, że w zalewie wszechobecnej ostatnio histerii i obrzucania się błotem, ten wywiad był wyjątkiem: spokojny, rzeczowy... I choć nie zgadzam się z poglądami pana Ikonowicza, przynajmniej ich wysłuchałem bez uczucia, że mi ktoś wbija pinezkę w dupę :mrgreen:. O czym nie mogę powiedzieć, gdy widzę braci K. - ich widok wywołuje u mnie automatyczny ruch po pilota, powrót na TVN Turbo i szczerą obietnicę, że dopóki w Polsce nie zmienią się rządy, nie będę oglądał Faktów :twisted: (choć staram się być człowiekiem świadomym politycznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle wypowiadających sie od miesiecy w różnych TV "polityków" to naprawde facet ktorego warto posłuchac

 

Jako zdeklarowany liberał nie zagłosuję na niego, ale rzeczywiście trzeba oddać, że w zalewie wszechobecnej ostatnio histerii i obrzucania się błotem, ten wywiad był wyjątkiem: spokojny, rzeczowy... I choć nie zgadzam się z poglądami pana Ikonowicza, przynajmniej ich wysłuchałem bez uczucia, że mi ktoś wbija pinezkę w dupę :mrgreen:. O czym nie mogę powiedzieć, gdy widzę braci K. - ich widok wywołuje u mnie automatyczny ruch po pilota, powrót na TVN Turbo i szczerą obietnicę, że dopóki w Polsce nie zmienią się rządy, nie będę oglądał Faktów :twisted: (choć staram się być człowiekiem świadomym politycznie)

 

Mam dokładnie to samo. Też jestem liberałem generalnie, lecz ostatnio mam odruchy wymiotne, gdy oglądam dodatkowo kogokolwiek z PO, które strzela sobie samobója na każde życzenia obywateli K. A, że obydwa te nurty zajmują jakieś 98% czasu antenowego, to się wcale nie dziwię, że dawny "czołowy awanturnik" kol. Ikonowicz jest oazą spokoju.

 

Oj ciekawe mogą być te nasze wybory, ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciekawe mogą być te nasze wybory, ciekawe.

 

To by jeszcze było pół biedy, gdyby były ciekawe. Obawiam się, że pobijemy kolejny rekord niskiej frekwencji... :roll:

 

A co do PO - nie będę oryginalny jeśli powiem, że budowanie pozycji poprzez negację Kaczorów to strasznie płytka i krótkowzroczna polityka, która niestety nie ma szansy powodzenia. I, choć nie znoszę Kaczorów, muszę im oddać, że punktują PO jak doświadczony bokser - akcja z debatą telewizyjną z Kwaśniewskim, zamiast Tuska, to taki cios, że PO się zapowietrzyło i kompletnie zbaraniało. Używając innej analogii: walka PO z PiS-em przypomina (mimo wzrostu liderów tej drugiej partii :) ) walkę dwumetrowego dryblasa z metrowym karłem. Dryblas jedną ręką odpycha karła, drugą go okładając, a karzeł mieli bezładnie pięściami w powietrzu, nie mogąc nijak dosięgnąć dryblasa i mu zaszkodzić... :roll:

 

PO POwoli niestety staje się dla mnie wyborem z przymusu... :roll:

 

I nie należy się dziwić, choć według mnie należy żałować, że powrót w gruncie rzeczy biernego w rządzeniu, ale "spokojnego" polityka, jakim jest Kwaśniewski, zadziałał jak ożywczy powiew... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciekawe mogą być te nasze wybory, ciekawe.

 

To by jeszcze było pół biedy, gdyby były ciekawe. Obawiam się, że pobijemy kolejny rekord niskiej frekwencji... :roll:

 

A co do PO - nie będę oryginalny jeśli powiem, że budowanie pozycji poprzez negację Kaczorów to strasznie płytka i krótkowzroczna polityka, która niestety nie ma szansy powodzenia. I, choć nie znoszę Kaczorów, muszę im oddać, że punktują PO jak doświadczony bokser - akcja z debatą telewizyjną z Kwaśniewskim, zamiast Tuska, to taki cios, że PO się zapowietrzyło i kompletnie zbaraniało. Używając innej analogii: walka PO z PiS-em przypomina - mimo wzrostu liderów tej drugiej partii - teraz walkę dwumetrowego dryblasa z metrowym karłem. Dryblas jedną ręką odpycha karła, drugą go okładając, a karzeł mieli bezładnie pięściami w powietrzu, nie mogąc nijak dosięgnąć dryblasa i mu zaszkodzić... :roll:

 

PO POwoli niestety staje się dla mnie wyborem z przymusu... :roll:

 

I nie należy się dziwić, choć według mnie należy żałować, że powrót w gruncie rzeczy biernego w rządzeniu, ale "spokojnego" polityka, jakim jest Kwaśniewski, zadziałał jak ożywczy powiew... :roll:

 

No w końcu jakaś krytyka PO :shock: - wyważona, spokojna ale jednak. Po raz kolejny się przekonuję, że PO jest bezbarwne, bezpłciowe - po prostu nijakie.

Bawiąc się za przykładem Przemq'a w przenośnie to powiem, że PO jest jak radziecka myśl techniczna: jak zrobią coś sami to jest to czarno-białe (outdoor'y),

jak coś skopiują to jest to beznadziejne (odpowiedź na spot PiS'u)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek, dziś rano, w trakcie picia kawy poraziła mnie myśl "a może by tak zagłosować na LiD". Serio tak pomyślałem. Pierwszy raz w życiu,

 

Ja jeszcze do tego nie dojrzałem, ale dojrzałem już bardzo do zaakceptowania koalicji PO-LiD i modlę się, by wyniki wyborów uzasadniły powstania takiej koalicji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti, problem w tym, że w Polsce definicja tego, kto jest liberałem, a kto lewicowcem, jest kompletnie do góry nogami. Przecież LiD to typowi umiarkowani liberałowie, PiS to partia o programie typowo socjalistycznym, choć mieni się partią konserwatywną/prawicową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti, to co daje nam konserwatywny rząd jest bardziej socjalistyczne niż najlepsze pomysły dawnego SLD. Wtedy mieliśmy więcej liberalizmu w każdej dziedzinie życia niż aktualnie.

 

Moja żona i moja siostra zostały ostatnio wezwane na przesłuchanie na policję. Nikt na wezwaniu nie podał przyczyny. Okazało się, że chodzi o to, że obydwie zaliczyły wizytę u tego samego ginekologa, który jest podejrzany o to, że pomagał kobietom w ich decyzjach aborcyjnych. Wizyty miały miejsce - nie przymierzając - 5 lat temu.

 

Za nasze pieniądze przesłuchuje się 600 osób (sic!) w sprawie, która jest z mojego punktu widzenia żenująca. Ja przepraszam, ale nie mam ochoty być wzywany na policję w takich sprawach i czuć się prawie jak podejrzany. Policja zaczyna ładować się w nasze prywatne życie zmuszając do intymnych dla kobiet zwierzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdeklarowanym przeciwnikiem PIS ale powiem uczciwie ,że parę posunięć ich mi się podoba

np: próba otwarcia korporacji adwokackich, najnowsze zmiany stawek notarialnych, czy próba walki z korupcją ( w tym przypadku to ich metody sa kompletnie nietrafione i robione tylko na pokaz :arrow: aresztowanie pokazowe lekaży i publiczne oświadczenie ,że ten człowiek juz nikogo nie zabije :shock: a gdzie domniemanie niewinności.

Niestety ale "kartoflom" coś sie pomyliło :!: państwo totalitarne to juz mieliśmy i widzimy co z tego wyszło :cry:

Tylko najgorsze jest to,że :

-nie wiem na kogo głosować ( bo twierdzenie ,że wszyscy sa lepsi od nich jest bzdurą)

-ludziom sie podoba taka forma walki politycznej która uskuteczniają kaczory

-obawiam sie ,że najbliższe wybory skończa sie sytuacją patową :twisted:

-w polsce jest tylko około 12% ludzi wykształconych którzy rozumieją co sie dzieje w naszym kraju a dzieje sie źle :!:

 

Jest to smutne :!: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...