Skocz do zawartości

OWOC-owy zawrót głowy- czyli jakie auto dla taty


OWOC

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tate namowilem na c5 z hydroactiv w ostatniej budzie. I wiecie co powiedzial po pierwszych miesiacach jazdy ....po co ja sie tyle lat meczylem subaru (forek i 2x outback)....

 

Wersja exlusiv lacznie z podwojnymi szybami, dvd, asystentem pasa itp, 2.0 hdi 6at

 

Jezdzilem takim ostatnio, 2.7 HDI zrobione na 270 KM, automat. Genialny woz na trase, cichy, wygodny, szybki. W srodku bardzo ladnie. Troche niedoceniany, a swietny wybor w tej klasie, zwlaszcza dla spokojniej usposobionego kierowcy (mimo mocy - to nie jest wyscigowka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką C5 Hydro i jest genialne choć tylko 2.0HDI ale po mieście nie cisne a w trasie idzie elegancko i najważniejsze, że po zrobieniu na raz 1400km wysiadam jak nowy.

2.7 jest wh mnie słabe - może po wirusie jedzie ale seria to padaka. Ojciec ma 607 salonowe z tym silnikiem i auto nie jedzie, skrzynia zamula potwornie. W dodatku po 70 tys. km się rozsypała. Podobnie u brata C5 2.7 też nie jedzie. Zmarnowana moc przez skrzynię.

Inna historia to bardzo złe opinie o silniku u mechaników - za bardzo odelżony i pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias przy opcji sport jest już znosny dla "dynamicznych" osob ale w tym aucie przyjemnosc czetpie sie z polykania km w ciszy, spokoju i komforcie a polykaniu zakretow na granicy przyczepnosci. Skrzynia 6AT rzeczywiscie muli ale i tak jest lata swietne przed subarowym 4eat i 5eat.

P.S. Mam nadzieje ze po wirusie ten 1700kg ponton dostanie troche ikry. Zobaczymy czy Tato zauwazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chipuja sie jakos te silniki? Ile da sie z tego wyciagnac?

turbo w Hodowskim 2,2 to wielka locha i bezpiecznie czipuje sie na 200koni. Niestety sprzeglo jest slabawe i trzeba zmieniac na to z accorda 2,2 type S ( w serii chyba 180 koni) zreszta wszystko opisane jest na ckpl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć :)
 

widok ciut psuja te czarne nakladki na krawedzi drzwi, ale generalnie ok, felgi pasuja :)

 
Zdaje sobie sprawę, że nie wygląda to za dobrze, ale spisuje się to wzorowo, jak na budżetowy i szybki patent chroniący krawędzie drzwi jak i inne samochody ;) 
 
 

p.s. aktualnie Honda czas od czasu jezdzi moj ojciec, czyli UFO to taki tato-woz? :mrgreen:

 
Coś w tym jest ;) 
Tyle, że mój tatko jeździ UFO dzień w dzień. Od stycznia b.r zrobił ponad 17 tys km i nie narzeka:) 

 
 

Fajnie wyglada ta Honda, chociaz ja wolalem ja, gdy wygladala tak, jak przy zakupie ;-)
Chipuja sie jakos te silniki? Ile da sie z tego wyciagnac?
Sasiad ma Type-Ra, fajna zabawka. Chociaz uciec mi nie mogl za cholere :mrgreen:

 
A dla mnie jest prawie idealnie tak jak jest :yahoo: 
Oczywiście, że te silniki się remapuje i są to bardzo wdzięczne jednostki do tego typu modów. 170 kucyków i ok 400Nm spokojnie można zrobić tylko... 
Był taki plany, ale pod warunkiem, że po badaniu na hamowni wyjdzie, że seryjna mapa jest dalece od tego co powinno być, a wyszło jak wyszło
10b34b30b32b1fa24c12ca561a94c78.jpg
i na razie niech tak pozostanie... B)
 
O tak Type.R jest świetnym samochodem, ale jako samochód na co dzień dla mojego taty to słaby pomysł zwłaszcza, na autostrady.

A dla mnie :wub:  Już taki Type.S z tym silnikiem jest marzeniem B) 
 
P.S. Domyślam się co mówił sąsiad :P 
 
 

OWOC, jak tam UFO smiga, jakies kolejne upgrade'y? :)

 
Tak jak pisałem, ostatnio jak dla mnie projekt ukończony i żadnych modyfikacji nie przewiduje się.
Tylko sumienny serwis i dbanie o jak najlepszą kondycję auta.
 
Bardzo się cieszę, że trafił się diesel mojemu Tacie bo to świetna konstrukcja jest i ten silnik ma bardzo milą kulturę pracy jak na diesla czterocylindrowego.
Średnie spalanie z 17 tys km to 7.1 litra. Nie jest to jakiś rewelacyjny wynik względem konkurencyjnych diesli, ale mój tata nie jeździ tym autem ekonomicznie, a na autostrady... nie wyobrażam sobie tego auta z silnikiem 1.8 jeśli chodzi o trasy.
Mieliście rację, że to auto z dieslem jest optymalne na trasy w tym autostrady. Wiatr nie wiatr ono sunie przed siebie bez żadnej zadyszki, a prędkości rzędu 170 - 190km/h nie robią na UFO żadnego wrażenia. Spora w tym też zasługa skrzynki i jej przełożeń w której już od czwartego biegu zaczyna się nadbieg.  

Trasy to przyjemność i trzyma się drogi rewelacyjnie:)
 
Jedną z nielicznych wad jakie ja zaobserwowałem w tym aucie to malutki zbiornik paliwa. Niby nic takiego, ale jak się dużo jeździ to irytuje mały zasięg.
Auto służy bezawaryjnie, tata zawsze przed ruszeniem i przed zgaszeniem czeka kilka sekund więc nic się nie powinno dziać.
Olej wymieniam co 10tys km. 
Właśnie ostatnio przy przebiegu 100tys km znów wymieniłem olej.
0098772c00fb14155b6116d8de3.jpg
a6ab6de5ec9ec2642570557dadbb6.jpg
tym razem zamiast mobil1 w nagrodę za wzorowe zachowanie wleciał 
4399da57937b6b5c39e633105308.jpg
Ale przed tym osobiście porządnie rozgrzałem silnik robiąc sobie wycieczkę kilkudziesięcio kilometrową po okolicznych krętych drogach.

Genialne auto! :wub:
dee727ada3303df9c5eca5101b9.jpg
64584127b12d1bf36d4bd49fbbf3.jpg
W niedalekiej przyszłości pomimo że gro osób mówi mi, że nie potrzeba będę chciał wymienić olej w skrzynce biegów.[/size]

A tak to po zimie wymieniane będą tarcze hamulcowe. 
 
Eddie szkoda, że Twoje UFO to nie Type.S  :(
Ale i tak mi się podoba i fajne mody w nim popełniasz :)


Kilka dni temu spełniło się moje małe marzenie i mogłem się przejechać Subaru :wub:

b20f2983ea63bf77f29a127e9be9a.jpg

214b8faf155751543e636ba8e94e.jpg

40bcbc573827c0dc95c028d9400d8.jpg

Nigdy jakoś nie pałałem sympatią do tego samochodziku no bo lubię auta praktyczne, wygodne itp

A to auto... toż to zabaweczka dla ludzi chcących się pokazać itp itd

 

Napiszę tylko tyle.

 

Z każdym km zakochiwałem się w tym aucie coraz bardziej do tego stopnia że jak oddawałem kluczyki to miałem łzy w oczach, że to już koniec  :cry:

 

Panowie polecam choć raz przejechać się tym autem :o

Zaraz po tym poszedłem do pierwszego punktu LOTTO w wiadomym celu ;)


tumblr_nf97qmqr4P1u27pz3o1_1280.png


 

A ja tate namowilem na c5 z hydroactiv w ostatniej budzie. I wiecie co powiedzial po pierwszych miesiacach jazdy ....po co ja sie tyle lat meczylem subaru (forek i 2x outback)....
 
Wersja exlusiv lacznie z podwojnymi szybami, dvd, asystentem pasa itp, 2.0 hdi 6at

 
Jezdzilem takim ostatnio, 2.7 HDI zrobione na 270 KM, automat. Genialny woz na trase, cichy, wygodny, szybki. W srodku bardzo ladnie. Troche niedoceniany, a swietny wybor w tej klasie, zwlaszcza dla spokojniej usposobionego kierowcy (mimo mocy - to nie jest wyscigowka).

 

Wiecie co, ja jakoś nie przepadam za francuską motoryzacją - ale mimo wszystko cieszę się, że jest  B) , ale ten ostatni C5 jest świetny i bardzo mi się podoba jest taki muscle z wyglądu :wub: 

Moja chrzestna od jakiegoś czasu rozgląda się za nowszym traso wozem z opcja poruszania się po mieście.

Strasznie spodobał im Legacy mojego wujaszka,

592dfd6820d9592a8c336709eff.jpg

98db4a27b408faec65c2f79f40f7fc3.jpg]

2c8d70db376d6bac9c02d6d07d0a7.jpg

do tego stopnia, ze też chcą Legacy w H6, ale...

coraz bardziej chodzi im po głowie coś jak C5 bo rynek legacy H6 jest bardzo ubogi, a jak coś się pojawi godnego za rozsądne PLN to momentalnie jest skupowane przez jednego Pana który zrobił sobie monopol na te auta i winduje ceny do moim zdaniem chorych granic gdzie tak chłodno analizując gdy nie potrzebujemy AWD to pomimo mojej ogromnej sympatii do Legacy b4 zwłaszcza H6 to auto nie jest warte aż czterdziestu kilku tys zł bo swoje wady i bolączki ma i usunięcie ich do łatwych i tanich nie należy :( 

A konkurencja ma naprawdę świetne auta za mniejsze $$$

Było swego czasu piękne H6 za uczciwe pieniądze i

f4a0ed6ae7d1d0d544f3e58fc0160.png

zaraz zniknęło by pojawić się za ponad 8k więcej :wacko:

Człowiek nawet urlopu nie zdąży wziąć...

 

Tak więc chyba będzie C5 bo tego jest znośny wybór ;)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne masz legacy w rodzinie, następny rodzinnowóz u mnie to bedzie właśnie takie legacy :) 

A BRZ jest świetny, dosłownie zeszłej nocy widziałem jak gość wchodził takim na rondko i cały skręt w lewo przeszedł bokiem z taką lekkością i łatwością, że aż uwierzyć nie mogłem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 (...) Eddie szkoda, że Twoje UFO to nie Type.S  :(Ale i tak mi się podoba i fajne mody w nim popełniasz :) (...)

dzieki :) musze przy okazji nagrac jak brzmi cat-back Milltek'a, naprawde fajnie gada (oczywiscie to jie subarowski bulgot, ale taz niezle)

 

mam kilka rzeczy do zrobienia: po drodze do Kazachstanu, w Bialorusi otrzymalem kamieniem po szybie i niestety trzeba ja wymienic, naprawic sie nie da (ale zrobie to na wiosne, bo bardzo duza szansa, ze znow zostanie uszkodzona - zima tutaj drogi posypuja takim drobnym zwirem)

 

trzeba tez wymienic prawy dolny wahacz z przodu... oryginal kosztuje ok. 200 eur/szt. (sic!)

znalazlem jakis zamiennik, wyszlo 190 eur za dwie sztuki, zobaczymy jak beda sie spisywaly

 

aha, moje autka juz na zimowkach, bo z rana bywa lekki minus

 

0475a2154361fbf8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym na koniec chciałem się pochwalić, że moja najstarsza siostra ma nowego chłopaka  :mrgreen:

 

Na początku wakacji przyszła do mnie i powiedziała, że chciała by obecnego wymienić na lepszy model i żebym jej pomógł :huh:

No cóż kocham siostrę więc nie mogłem odmówić  :)  

 

Kiedy powiedziała mi jakiego towarzysza teraz szuka i w jakim budżecie byłem załamany...

Obecny był spoko, wypasiony, ale przytyrany przez poprzednią Panią włoszkę i straszne chucherko... rzadko kiedy miał siłę na coś więcej... :(

Ale lubiła go B)

 

Tak więc nie pozostało mi nic innego jak znaleźć Jej przyjaciela podobnego najlepiej o tym samym imieniu, ale... jednak całkiem innego i młodszego :biglol:

 

Miesiąc temu po bardzo intensywnych kastingach przyprawiających mnie o zawrót głowy i insomnie nareszcie pojawił się godny kandydat którego wiedziałem, że polubię baaaardzo w końcu był od dobrych 10 lat na mojej liście osobistej samochodów marzeń.

A skoro ja nie mogę mieć własnego auta z tej listy to niech ma siostra.

 

Tak wiec przedstawiam Wam Jarka. Jarek jest rodowitym Japończykiem i co ważne atletą i miejskim kozakiem :yahoo:

fe73e15641222ebb616677ccc8174f.jpg

4b9d2b9c18ca6f26fe505486159e.jpg

7fe951de0a60aa95c84aa17e58e54a.jpg

06d4991097ed2ce2c44965b8a224.jpg

d6410d8646a628c7e4b09b93a1653.jpg

A tu już z ex Jarkiem:

4af82f97f4ecfa25a4858e3977a.jpg

ae8f043b1cc117c619302cf6bed.jpg

 

T.Sport jest zdrowy, bezwypadkowy, nie zniszczony życiem, z historią od początku do końca również z ziemi włoskiej i tylko wygląda podobnie jak zwykły Yaris, natomiast z technicznego punktu widzenia wszystko jest w nim inne... większe B)

Na szczegółowym badaniu wszystko wyszło idealnie, a o to mi przede wszystkim chodziło, gdyż nie mam ani czasu ani ochoty na jazde po mechanikach i dokładnie do auta. Auto jeździło na co dzień więc wiec było nie domyte ale technicznie doskonałe :yahoo:

834b44b623b86ab0ca8d1f112d3.jpg

073d51d02b008fae2f83b34b4315.jpg

48ae78648719b1606170702ce821de9.jpg

1dd918699e7c739e85fe10c091cc165.jpg

 

Tak więc w OWOCowym parku maszyn obok Type.S-a, jest teraz T.Sport  :)  :yahoo: 


Strasznie się ciesze z tego zakupu, i sam jak tylko będę wstanie będę szukał dla siebie takiej Toyoty bo auto jest genialne, aczkolwiek trochę mniej wygodne do miasta gdyż jest niższe i ma inny układ kierowniczy, auto jest mniej zwrotnie...

 

Ale siostrze to nie przeszkadza na razie.... i nawet bez poleśne zaakceptowała to, że Jarosław więcej pije... średnio litr :rolleyes:

Za to wiem, że daje w zamian dużo więcej łącznie z pięknym mruczeniem z dedykowanemu tylko do TS-a wydechowi   :)

 

Tylko jest jeden problem. Ma mikroskopijny bagażnik, do tego stopnia, że się ten jego mość nie mieści i jego reakcja na komendę HOP jest poniższa:

e4d609aefa89730cab1e1f4974ca21c.jpg

:lol:

880c92f65caed111944ca6974be.jpg


 

 (...) Eddie szkoda, że Twoje UFO to nie Type.S  :(Ale i tak mi się podoba i fajne mody w nim popełniasz :) (...)


dzieki :) musze przy okazji nagrac jak brzmi cat-back Milltek'a, naprawde fajnie gada (oczywiscie to jie subarowski bulgot, ale taz niezle)

mam kilka rzeczy do zrobienia: po drodze do Kazachstanu, w Bialorusi otrzymalem kamieniem po szybie i niestety trzeba ja wymienic, naprawic sie nie da (ale zrobie to na wiosne, bo bardzo duza szansa, ze znow zostanie uszkodzona - zima tutaj drogi posypuja takim drobnym zwirem)

trzeba tez wymienic prawy dolny wahacz z przodu... oryginal kosztuje ok. 200 eur/szt. (sic!)
znalazlem jakis zamiennik, wyszlo 190 eur za dwie sztuki, zobaczymy jak beda sie spisywaly

aha, moje autka juz na zimowkach, bo z rana bywa lekki minus

0475a2154361fbf8.jpg

 

Nagraj nagraj.

Mam nadzieje że to coś ala dźwięk Civic type.R :)

 

Mojemu tacie też szyba pękła od kamienia, ale udało się zatrzymać proces pękania. Ale i tak prędzej czy później będzie wymieniana.

 

U mnie też już park na zimówkach, my już nawet śnieg mieliśmy w ten poniedziałek :unsure:  


Fajne masz legacy w rodzinie, następny rodzinnowóz u mnie to bedzie właśnie takie legacy :)

A BRZ jest świetny, dosłownie zeszłej nocy widziałem jak gość wchodził takim na rondko i cały skręt w lewo przeszedł bokiem z taką lekkością i łatwością, że aż uwierzyć nie mogłem :o

 

Ja też marzyłem o Legacy Spec.B jako idealnym aucie na lata. A trafiło się wujkowi...  :)

Z tego co wiem to jeździ dzielnie i już ponad 40tys km bezproblemowo na LPG zrobiło ;)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W niedalekiej przyszłości pomimo że gro osób mówi mi, że nie potrzeba będę chciał wymienić olej w skrzynce biegów

zalej tylko oryginalnm Hondowskim MTF'em

 

:I tak też zrobię :)

 

Zdecydowana większość zwolenników wymiany oleju w skrzynce w tym serwisów ka od UFO rekomenduje właśnie Hondowskiego MTF-a i co najważniejsze efekty tej zmiany są w tej skrzynce odczuwalne.

 

W ASO za wymianę zawołali 300zł...

 

 

Panowie, a jaki środek do czyszczenia układu paliwowego polecacie?

Nic się złego nie dzieje, ale profilaktycznie chyba warto raz na 10k wlać coś do przeczyszczenia UFO? :rolleyes:

No i będę miał do Was prośbę o opinię i zdanie.

 

Pomalutku moja starsza-młodsza sis przymierza się do zakupu swoich pierwszych własnych 4 kółek, coś podobnego o wymiarach T.Sport mojej najstarszej sis

1_1317736490.jpg

 

tak więc nie długo opisze moje typy i będe Was prosił o Wasze opinie i ew kontr typy - alternatywy ;)

 

I moi rodzice coś pomału wspominają o jakimś małym aucie z automatem i napędem na 4 łapy dla mojej mamy, bo zima idzie, a dom na górce stoi...

 

Generalnie znowu bedzie Owoc-owy-zawrót-głowy ;) 

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

 

czy ktoś z Was miał bliższą styczność z poniższym autem.

Bo jakoś tak wyszło, że właśnie wróciłem z moją starszą-młodzą siostrą świeżo upieczoną właścicielką poniższego autka :) b8417c59a605717a3542770c1153a.jpg

204d06479051d76d03bd147d87bfd1.jpg

A to znaczy, że nadchodzi na dla mnie okropna chwila, że muszę się rozstać z moją ukochaną rodzinną - 11lat w domu, Corsą (jak ja to przeżyje :cry:  :cry:)  i zostanę na jakiś czas bez pasji... tzn auta  :cry:  :cry:  :cry:  

7e3a98489306ee873d5197fd82789.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny wóz, na forach zbiera plusy- sam miałem go na liście aut dla żony, przypadek spowodował, że padło na coś innego.

Także szerokości dla siostry.

To dlaczego Ci corsarza nie zostawią? Wart tyle co garść gruszek, więc nie podniosą budżetu na nowy wóz dla mamy :P

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny wóz, na forach zbiera plusy- sam miałem go na liście aut dla żony, przypadek spowodował, że padło na coś innego.

Także szerokości dla siostry.

To dlaczego Ci corsarza nie zostawią? Wart tyle co garść gruszek, więc nie podniosą budżetu na nowy wóz dla mamy :P

 

A co kupiłeś? Jeśli można wiedzieć? Kiedyś może i ja będę miał... żonę :rolleyes:

Tak pozytywny, generalnie takie maluchy pokroju VTS-a czy T Sporta to bardzo fajne maluchy ;)

 

Dziękuję przekaże :)

 

Bo corsa jak to każda rasowa corsa i gruszki :P  ulega bio-degradacji i ratowanie jej jest nieopłacalne :(  :cry:

Niestety tylko ja podchodzę w mojej rodzinie do samochodów emocjonalnie... a jak się nie ma większości... -_-

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTS nawet spoko autko. Trochę muł i skrzynia mogłaby być lepsza, ale fajne zawieszenie (jak komuś nie przeszkadza twarde zestrojenie w połączeniu z krótkim rozstawem osi - czasem skacze jak ping pong :P ), dźwięk plus wygodne fotele :)

 

Napisz coś więcej o tej corsie - co z nią się dzieje, jaki silnik + wyposażenie + stan i ile mniej więcej sobie życzycie za nią. U mnie w rodzinie ktoś szukał ostatnio auta za pojedyncze tysiące, które wytrzyma rok jazdy jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozytywny wóz, na forach zbiera plusy- sam miałem go na liście aut dla żony, przypadek spowodował, że padło na coś innego.

Także szerokości dla siostry.

To dlaczego Ci corsarza nie zostawią? Wart tyle co garść gruszek, więc nie podniosą budżetu na nowy wóz dla mamy :P

 

A co kupiłeś? Jeśli można wiedzieć? Kiedyś może i ja będę miał... żonę :rolleyes:

Tak pozytywny, generalnie takie maluchy pokroju VTS-a czy T Sporta to bardzo fajne maluchy ;)

 

Dziękuję przekaże :)

 

Bo corsa jak to każda rasowa corsa i gruszki :P  ulega bio-degradacji i ratowanie jej jest nieopłacalne :(  :cry:

Niestety tylko ja podchodzę w mojej rodzinie do samochodów emocjonalnie... a jak się nie ma większości... -_-

 

 

 

Budżet mi się skurczył przed zakupem i padło na clio II ph2 98KM- ze znajomych rąk- zadowoleni po dziś dzień jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTS nawet spoko autko. Trochę muł i skrzynia mogłaby być lepsza, ale fajne zawieszenie (jak komuś nie przeszkadza twarde zestrojenie w połączeniu z krótkim rozstawem osi - czasem skacze jak ping pong :P ), dźwięk plus wygodne fotele :)

 

 

QbaqBA bingo!

Dokładnie moje wrażenia, są takie jak piszesz :)

Jak by najstarsza sis nie miała 

4b9d2b9c18ca6f26fe505486159e.jpg

to bym VTS-a strasznie wychwalał, a tak...https://youtu.be/lrUEWlsxGdA?t=1m28s  :P  ;)

 

Być może Citroen jest trochę szybszy, ale przy Yarisie to takie "francuskie ciepłe kluchy"... B)

Jak to mówią , osiągi to nie wszystko ;)

 

Ale dla mojej siostry jako pierwszy własny "wóz" do miasta i raz na jakiś czas wypad poza miasto... baaardzo ok :)

Natomiast, były właściciel VTS-a, kilka tygodni temu stał się szczęśliwym użytkownikiem WRX-a MY01 :yahoo:

88f09507c73ace445a4f6d1f6818.jpg

Mam nadzieje, że prędzej czy później ujawni się na the forum :)

Zachęcam kuzynie do pochwalenia się bugiem :)  

 

______________________________________________________________________________________________________

 

Szczęśliwego nowego roku koledzy i koleżanki! :)

 

Ten rok był pod względem motoryzacyjnym baaardzo ok dla moich najbliższych :)

 

Najpierw Type.S, potem T.Sport a na koniec VTS :yahoo: 

W między czasie oprócz Corsy którą strasznie lubię :wub:  mogłem dość dobrze poznać taki jeden samochód B)

I chyba najmilej będę wspominał ten weekend dzięki temu autu

caf1889f062f3a972fbce256e01e09.jpg

Przez weekend zrobiłem nim 600km.

300 km po i pod miastem, a resztę w trasie w tym 100 km z prędkościami autostradowymi.

05f017ea94db71fc2f3a3efac700aed.jpg

88ecc5a7f0de6d161e457548e85.jpg

d1b15e9eb39f54e68fb8bc86708.jpg

0b7441c6cfff5e0abaa18f9400d27a5.jpg

 

Bardzo fajny ten Levorg jest, a trakcyjne jest niesamowity z ogromnym potencjałem :o

Generalnie wszyscy którym w Tarnowie zdążyłem pokazać Levorga byli bardzo pozytywnie zaskoczeni tym co oferuje dzisiejsze Subaru.

 

Dużo by mi pisać o tym Subaru, ale chyba nie będę zanudzał we własnym wątku.

świetnie się prowadzi i co w dzisiejszych czasach jest bardzo pożądane wyróżnia się w pozytywnym słowa tego znaczeniu :yahoo:

Nawet Ben po przejażdżce był zachwycony ilością miejsca w bagażniku :biglol:

8b83a5e80870feac4bd5a442759cb25.jpg

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście rodzina dobrze wyposażona wchodzi w nowy rok :)

Najlepszego!

Dziękuje Michał :)

 

Tobie również wszystkiego dobrego!

 

Jak to w życiu bywa, żeby jedni mogli się radować inni muszą po szlochać :cry:

Po 36 godzinach od wystawienia ogłoszenia z nadzieją, że nikt się nie zainteresuje...

111d3ad13ec68e9503d97c04d6e17.jpg

Po 11 latach w rodzinie i setkach dobrych wspomnień i chwil, tysiącach wspólnie przepalonego LPG - pojechała, odjechała  :(

 

Wspaniały samochodzik!

No i zostałem bez samochodu :wacko:

 

Pozdrawiam

 

P.S. I dziś mija rok od zakupu UFO :)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w życiu bywa, żeby jedni mogli się radować inni muszą po szlochać :cry:

 

E tam Mati nie szlochaj , niech idzie w świat ,może kiedyś wpadniesz do mnie czymś z list Twoich marzeń :yahoo: choć ufo fajnie się prowadzi ,prawie TYPE R  :)przyjemnie wozidło :D

Edytowane przez Grzesiek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to w życiu bywa, żeby jedni mogli się radować inni muszą po szlochać :cry:

 

E tam Mati nie szlochaj , niech idzie w świat ,może kiedyś wpadniesz do mnie czymś z list Twoich marzeń :yahoo: choć ufo fajnie się prowadzi ,prawie TYPE R  :)przyjemnie wozidło :D

 

np. STI my05 EU :) wtedy i ja bym sie zjawił ;)

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...