Skocz do zawartości

Subarowe fotki... humorystyczne ;)


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sprzęt Mikołaja  :D

 

Ken-Block-Subaru-WRX-STI-TRAX-rear-with-

Ken Block zawsze w formie. 

Oglądając jego filmiki zakochałem się w Lanosie, wcześniej mi się zupełnie nie podobał.

Szkoda, że przesiadł się w Fiestę, bo gość miał fajne filmiki pokazowe ; ) 

W necie jest dużo jego projektów właśnie między innymi z Subaru przerobionymi na śnieg.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwoląg mało powiedziane. Mają ludzie fantazje, jeśli chodzi o swapy przodów, szczególnie golfiarze na Vento itp.

A jesli chodzi o zdjęcie @@mahu, to kierowca wygląda na szczęśliwego, ale pasażer mam wrażenie, że zaraz będzie musiał zmienić pampersa ;  ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie rozumiem tej napinki między posiadaczami EVO a Subaru. Jest mocno przesadzona. Ktoś z nudów chyba na to wpadł i teraz poszło w świat.

Prawda jest taka, że w większości przypadków prawdziwy miłośnik motoryzacji (oczywiście o ile mu fundusze pozwalają) będzie miał w życiu zarówno jedno i drugie. Z własnych obserwacji wiem, że z reguły posiadacze Subaru przesiadają się częściej na EVO niż w drugą stronę, ale są i wyjątki. 

Moim zdaniem Evo i Subaru to Japońska śmietanka i ewentualnie można sobie razem robić bekę z Hondy czy jakiś amerykańców jeśli ktoś już musi.

A tym oto pięknym obrazkiem pokazuję jak to powinno wyglądać.

post-13200-0-61576200-1450361583_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...