Skocz do zawartości

Subarowe fotki... humorystyczne ;)


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

 

U mnie na wiosce mieszka gosciu, ktory ma na potylicy znaczek Hondy wydziarany.

 

To juz wolalbym Subaru :P

 

Ja jednak wole bez jakiegokolwiek znaczka.

 

p.s. zniknęło Ci zdjęcie z podpisu.

 

Wiem :(

Fotosik chce zebym im zaplacil - zlodzieje :P

A nie chce mi sie na razie dotykac kompa zeby wrzucic te fotke na inny serwer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z FB więc nie biorę za to odpowiedzialności ale Pani ma koło 80 lat, wcześniej jeździła srebrnym WRXem kombi, wcześniej też jakimś Subaru.

 

Podobno wie jak i lubi wyjść Subarakiem lekkim bokiem ;)

 

Zwróćcie uwagę na rekawiczki... tu nie ma miejsca na amatorkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem komentarze właśnie. Z początku myślałem, że to jakiś wnuczek dla zabawy powiedział, żeby ustała koło auta.

Ale niby "miejscowi" piszą, że ta babiczka naprawdę jeździ tym Subarakiem, tak więc nie mam pytań  :lol:

Rękawiczki też przyuważyli Ci bardziej spostrzegawczy i spekulowali co to za rajdowe gadżety  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za "miejscowi"? Trzeba się w te rejony udać, bo jakoś mi się to całości nie klei- więc najlepiej samemu jakieś spy photo zapodać :biglol:

Tak jak kolega wyżej nie biorę odpowiedzialności za to co piszą w internetach. Nie potwierdzę, bo nie wiem, tak wyczytałem  ;)

Ktoś napisał pod tym zdjęciem na facebooku, że widział tą babcię za kółkiem, ja osobiście nie, dlatego nie potwierdzę na 100%  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jako miejscowy, zabiorę głos. Wszystko o tej babci, to prawda. Też ją widziałem w tej i we wcześniejszych Imprezach. Pierwszy raz, to było gdzieś kilkanaście lat temu. Stała obok mnie w oklejonej rajdowo Imprezie STI.

Dość niezwykły widok. Takie auto i siwiutka babcia za kierownicą. Za pierwszym razem myślałem, że jakiś wnuczek pożyczył babci na szybki dojazd do lekarza, ;)  ale widywałem ją potem częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...