Skocz do zawartości

Subarowe fotki... humorystyczne ;)


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

chojny....  dobre, dobre  :lol:  w sam raz do ramki  B)

 

W takim razie proponuję aby każdy zamieścił taką fotkę (swoją) na łonie natury i porównamy lalunie  :D Zobaczymy, która najciekawsza.... ot taki mały fotokonkursik....do dobycia zielone strzałki  :D


120822.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aBQbKAQ_700b.jpg

Tak jest! Ja sie za swoim codziennie od ponad 3 lat ogladam

 

W nowej pracy mam zwyczaj chodzić "na skróty" przez kawałek trawnika :-) Przyuważyła to jedna laska i dla jaj "dokuczała" mi, że niszczę zieleń. Jako argumentu użyła czegoś takiego: "jak Ty się rozglądasz na wszystkie strony, gdy idziesz po tym trawniku!". Ja na to coś w tym stylu: "nie, to nie dlatego, ja się zawsze patrzę na swoje auto" :-) Teraz już nie zwracają na to uwagi, bo wiedzą, że mam Subaru i przywykli :-))))

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aBQbKAQ_700b.jpg

Tak jest! Ja sie za swoim codziennie od ponad 3 lat ogladam

W nowej pracy mam zwyczaj chodzić "na skróty" przez kawałek trawnika :-) Przyuważyła to jedna laska i dla jaj "dokuczała" mi, że niszczę zieleń. Jako argumentu użyła czegoś takiego: "jak Ty się rozglądasz na wszystkie strony, gdy idziesz po tym trawniku!". Ja na to coś w tym stylu: "nie, to nie dlatego, ja się zawsze patrzę na swoje auto" :-) Teraz już nie zwracają na to uwagi, bo wiedzą, że mam Subaru i przywykli :-))))

 

Coś w tym jest bo mnie też pytali czemu zawsze jak już idę z parkingu do biura to oglądam się na parking. Odpowiedziałem że muszę spojrzeć na swój samochód.

 

Sent from my Samsung using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...