Skocz do zawartości

Kuzi Mistrzem Polski 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To czemu go zdyskwalifikowali skoro jest ?

 

Cytat :

Cała sprawa polega na tym, że w samochodzie Leszka stwierdzono całkowity brak katalizatora, co nas zaskoczyło, dlatego, że ten samochód z takimi wydechami porusza się prawnie po wszystkich rajdach mistrzostw świata. Jakoś nie zwróciliśmy uwagi na to, że w rajdach w Polsce ten katalizator musi być. Absolutnie nieświadomie, jakoś nieopatrznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC mają katalizatory, nie sądzę żeby P-WRC nie miały.

 

 

 

 

Czy ktoś wie w ogóle o co chodzi z tymi szansami teoretycznymi namistrzostwokogośinnego. Bo ja nie kumam. Jakbym nieliczył to nawet wygrana wszystkiego przesz Sołowowa czy Kuchara i nieukończenie przez Leszka Warszawskiego nei daje mi jego zwyciestwa, o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w okolicznościach nieciekawego dzwonu Ruty...

Przy okazji rodzi się pytanie - kiedy w końcu Leszek będzie miał prawdziwą konkurencję w Polsce i czy doczekamy się następcy Leszka, bo jak narazie to ciemno to widzę...

 

Pelikański ;)

 

Szkoda że nie jedzie w tym sezonie, facet ma głowę na karku a w tej głowie wiele rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pelikański ;)

Szkoda że nie jedzie w tym sezonie, facet ma głowę na karku a w tej głowie wiele rozsądku.

 

Hmm ... Mariusz szybki jest to fakt ale z ta glowa i rozsadkiem to juz troche mniej ;) Zobacz jak wygladal pierwszy sezon w RPP, a potem sezon w S1600, raczej nie dojezdzal i to nie z powodu awarii a dzwonow, a sponsorzy nie chce placic kaski jak nie ma wynikow...

 

I zeby nie bylo ze ofens znam Mariusza osobiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w okolicznościach nieciekawego dzwonu Ruty...

Przy okazji rodzi się pytanie - kiedy w końcu Leszek będzie miał prawdziwą konkurencję w Polsce i czy doczekamy się następcy Leszka, bo jak narazie to ciemno to widzę...

 

Pelikański ;)

 

Szkoda że nie jedzie w tym sezonie, facet ma głowę na karku a w tej głowie wiele rozsądku.

 

Ubawiłem się Anitko "po pachy". Pelikan "głowa i rozsądek" LOL. To tak jak ja i nie picicie otwartej flaszki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pelikański ;)

 

Szkoda że nie jedzie w tym sezonie, facet ma głowę na karku a w tej głowie wiele rozsądku.

 

Ubawiłem się Anitko "po pachy". Pelikan "głowa i rozsądek" LOL. To tak jak ja i nie picicie otwartej flaszki :D

 

Heh Lucek jak zawsze z grubej ;) Ja tu probuje delikatnie ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pelikański ;)

 

Szkoda że nie jedzie w tym sezonie, facet ma głowę na karku a w tej głowie wiele rozsądku.

 

Ubawiłem się Anitko "po pachy". Pelikan "głowa i rozsądek" LOL. To tak jak ja i nie picicie otwartej flaszki :D

 

Heh Lucek jak zawsze z grubej ;) Ja tu probuje delikatnie ... :mrgreen:

 

Wlasnie chlopaki, Wy odrazu z grubej rury. To jest moje osobiste zdanie na temat jazdy Pelikana :P A co do znajomosci- tez go "troszke" znam...I tez osobiscie. Zgodze sie natomiast ze sponsorowaniem. Tez nia dawalabym kasy komus, kto co chwile leci na OS-ie na łeb na szyję. Ale nie chce wymieniac kto z czolowki co chwile latal w rowie :) I wbrew Waszym troszke ostrym uwagom i tak bede faceta bronic, mimo ze jest wielu ktorzy maja szanse , mimo tych nieszczesliwych dzwonkow, podniesc sie i jechac dalej. Wlasnei dzieki sponsorom.PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pelikański ;)

 

Szkoda że nie jedzie w tym sezonie, facet ma głowę na karku a w tej głowie wiele rozsądku.

 

Ubawiłem się Anitko "po pachy". Pelikan "głowa i rozsądek" LOL. To tak jak ja i nie picicie otwartej flaszki :D

 

Heh Lucek jak zawsze z grubej ;) Ja tu probuje delikatnie ... :mrgreen:

 

Delikatnie to do pacjentów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pelikański ;)

 

Szkoda że nie jedzie w tym sezonie, facet ma głowę na karku a w tej głowie wiele rozsądku.

 

Ubawiłem się Anitko "po pachy". Pelikan "głowa i rozsądek" LOL. To tak jak ja i nie picicie otwartej flaszki :D

 

Heh Lucek jak zawsze z grubej ;) Ja tu probuje delikatnie ... :mrgreen:

 

Delikatnie to do pacjentów ;-)

 

:P Ok ale to dopiero jutro od 8.00 w przychodni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem przedwczoraj z kajetanowiczem(poznalem go wczesniej na sjs) byl jak zbity pies ola tez.straszliwie mi ich szkoda.mysle ze sa bardzo dobrzy i przy odpowiednich funduszach lali by dupe wszystkim.z tego co mowil na razie koniec z ich kariera.

wszystko ta pieprzona kasa...

inna sprawa:powiedzcie sami kto nie upala nielegali kto ?

wszyscy upalaja i to jest wiadomo.kajtek jest po prostu dobry i inni sie go boja wlacznie z kuzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, że w momencie kiedy novol ze swoją kasą przyszedł za Kajetanowiczem, ten widocznie przestał być potrzebny.

teraz przeczytajcie ten fragment wywiadu* z Kuzajem:

 

- Będziesz się opiekował swoimi chłopakami w RSMP?

- Jak to ktoś kiedyś powiedział, praca z młodzieżą jest pełna rozczarowań, no i tak jest w tej chwili u mnie...

 

i mówi to ktoś kto był pierwszym upalaczem RP? a jeszcze śmieszniej wygląda ta wypowiedź w świetle aktualnych cyrków z wydechem.

sorry, moja wypowiedź jest tendencyjna bo ja nigdy nie przepadałem za L.K. ale widząc taką hipokryzję nie mogę sie powstrzymać przed zabraniem głosu.

co prawda zostałem ostatnio zjechany na rally.pl za to, że czepiam się co było a nie doceniam dzisiejszej walki z nielegalą. może i tak. dla mnie jednak ta cała sytuacja z wywaleniem Kajetanowicza z SPRT jest dość mocno naciągana...

 

*link do pełnego wywiadu:

http://www.autoklub.pl/news-12739.php?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

inna sprawa:powiedzcie sami kto nie upala nielegali kto ?

wszyscy upalaja i to jest wiadomo.kajtek jest po prostu dobry i inni sie go boja wlacznie z kuzajem.

 

Tak wczoraj z Jarmajem o tym samym rozmawialiśmy. Czy aby ktoś "przypadkiem" stał przy drodze z aparatem, bo dostał "cynk" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, że w momencie kiedy novol ze swoją kasą przyszedł za Kajetanowiczem, ten widocznie przestał być potrzebny.

teraz przeczytajcie ten fragment wywiadu* z Kuzajem:

 

- Będziesz się opiekował swoimi chłopakami w RSMP?

- Jak to ktoś kiedyś powiedział, praca z młodzieżą jest pełna rozczarowań, no i tak jest w tej chwili u mnie...

 

i mówi to ktoś kto był pierwszym upalaczem RP? a jeszcze śmieszniej wygląda ta wypowiedź w świetle aktualnych cyrków z wydechem.

sorry, moja wypowiedź jest tendencyjna bo ja nigdy nie przepadałem za L.K. ale widząc taką hipokryzję nie mogę sie powstrzymać przed zabraniem głosu.

co prawda zostałem ostatnio zjechany na rally.pl za to, że czepiam się co było a nie doceniam dzisiejszej walki z nielegalą. może i tak. dla mnie jednak ta cała sytuacja z wywaleniem Kajetanowicza z SPRT jest dość mocno naciągana...

 

*link do pełnego wywiadu:

http://www.autoklub.pl/news-12739.php?

 

Nie, żebym kogoś bronił - ale typowo po dziennikarsku to zacytowałeś :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że zacytowałeś tyle:

 

- Jak to ktoś kiedyś powiedział, praca z młodzieżą jest pełna rozczarowań, no i tak jest w tej chwili u mnie.

 

A on powiedział tyle:

 

- Jak to ktoś kiedyś powiedział, praca z młodzieżą jest pełna rozczarowań, no i tak jest w tej chwili u mnie. Ale myślę, że no cóż - pierwsze koty za płoty. Nie poddam się i bardzo bym chciał kogoś wychować na swoje miejsce.

 

Nie bronię Leszka, nie bronię nikogo. Ale bądźmy rzetelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

inna sprawa:powiedzcie sami kto nie upala nielegali kto ?

wszyscy upalaja i to jest wiadomo.kajtek jest po prostu dobry i inni sie go boja wlacznie z kuzajem.

 

Tak wczoraj z Jarmajem o tym samym rozmawialiśmy. Czy aby ktoś "przypadkiem" stał przy drodze z aparatem, bo dostał "cynk" :roll:

 

Teraz pytanie kto komu świnie podłożył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no co wy ??? kuzaj nie wiedzial ze nie ma kata??? ze zespol sie pomylil hehe no Panowie po prostu mysleli ze dadza im spokoj kuzaja sie boja wszyscy i tyle.wszystko wszyscy wiedzieli ze nie ma tego kata.

no kajtka zal i tyle.to ze przylapali ole to jest zle ale panowie ola jezdzila i opisywala. reszta upalala.wiem bo mieszkalem przy oesie.pilem piwo ze znajomymi i tylko co chwila bylo ziuuuu,ziuuuu

nie bede pisal kto ale dla mnie ewidentnie kajetanowicza ktos sie chcial pozbyc.no i wolne zarty frycz moze jest i dobry ale kajtek jest 100 razy lepszy od niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...