Jump to content

Kuzi Mistrzem Polski 2006

WRC fan

Recommended Posts

• Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja widzialem w kajetanowiczu nastepce leszka

Zdecydowanie to jest również i mój typ! Jest młody, ambitny, ćwiczy z przyjemnością i pasją... szkoda tylko, że wielu widząc w nim swojego rywala za wszelką cenę stara się mu utrudniać starty (patrz choćby NIKON). Ech... czy w Polsce doczekamy się w końcu prawdziwych promotorów młodych talentów rajdowych?

http://www.sjs.pl/imprezy/?pg=informacje&id=87 (FOTKI by Alan) ;-)

Za kilka lat będziemy pewnie pasjonować się walką Kajtka z Naczelnikiem JR :-) To jak Michał uciera nosa niektórym "rajdowcom" to niezła jazda! :-)

Chłopaki, trzymam za was!!!

PS. Gratulacje dla L.K.!!!

Szkoda, że w okolicznościach nieciekawego dzwonu Ruty...

Przy okazji rodzi się pytanie - kiedy w końcu Leszek będzie miał prawdziwą konkurencję w Polsce i czy doczekamy się następcy Leszka, bo jak narazie to ciemno to widzę...

Ja mysle ze konkurencja dla Leszka juz jest Solek, gdyby tylko team uporal sie w koncu z problemami technicznymi trapiacymi auto (notabene jest to dla mnie niezrozumiale ze team majacy takie pieniazki nie moze zatrudnic fachowcow ktorzy wyprowadzili by samochod na prosta). Z mlodego pokolenia zdecydowanie Kajetanowicz (obawiam sie tylko czy akcja z "nielegala" nie byla tak jak wyczytalem na jakims forum swietnym pretekstem by usunac go z temu w ktorym zostanie duzy sponsor, bo o to ponoc chodzilo)