Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Pliki są właściwie gotowe - trzeba tylko wybrać które (?)

Zaczęliśmy wybierać już. 2 strony wcześniej ;) Żeby nie przeklejać, a podsumować, to głosy padły następująco:

1. pegi - 1,3

2. leon - 1, 10 

 

Proszę zatem o kolejne głosy, wybierając z projektów wrzuconych przez Flippera na str. 16. 

 

Póki co faworytem, jak widać z listy powyżej, są projekty o numerach 1 i 3  ;)  :biglol:

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka fajna. Szkoda, że nie ma takiej samej skośnej od przodu, bo mogłoby być wtedy jedno z przodu, a drugie z tyłu koszulki.

 

Wstępnie też jestem zainteresowany. Subarowych koszulek nigdy za wiele. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pegi - 1,3

2. leon - 1, 10

3. przemekka - 1

4. adixi1 - 1, 8

5. flipper - 1, 3, 5

 

Większość wybiera wersję bez spojlera ^_^ Wiecie, że Giugiaro zaprojektował SVX bez niego? Dodali go inżynierowie z FHI. O ile do celowości jego zastosowania ciężko mieć techniczne uwagi (kto jeździł SVXem w ulewnym deszczu ten wie jak on pomaga), jednak ze strony wizualnej - podzielam opinie twórcy, z biegiem lat dojrzałem chyba, żeby zrozumieć - spojler zaburza cudowną linię SVX'a B)  Stąd rozumiem zdenerwowanie Giugiaro na fakt takiej zmiany.

 

No co... takie wieczorne głębokie przemyślenia :P

 

PS: jeżeli chodzi o przód... nie znalazłem odpowiedniego zdjęcia... a czasu teraz też już nie ma tyle co kiedyś... może za jakiś czas pokuszę się o zrobienie tego ujęcia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wybiera wersję bez spojlera ^_^ Wiecie, że Giugiaro zaprojektował SVX bez niego? Dodali go inżynierowie z FHI. O ile do celowości jego zastosowania ciężko mieć techniczne uwagi (kto jeździł SVXem w ulewnym deszczu ten wie jak on pomaga), jednak ze strony wizualnej - podzielam opinie twórcy, z biegiem lat dojrzałem chyba, żeby zrozumieć - spojler zaburza cudowną linię SVX'a B)  Stąd rozumiem zdenerwowanie Giugiaro na fakt takiej zmiany.

 

Możesz coś więcej na temat tego spoilera...? Co się dzieje w deszczu? :)

 

1. pegi - 1,3

2. leon - 1, 10

3. przemekka - 1

4. adixi1 - 1, 8

5. flipper - 1, 3, 5

6. BelegUS - 1,2, 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Większość wybiera wersję bez spojlera Wiecie, że Giugiaro zaprojektował SVX bez niego? Dodali go inżynierowie z FHI.

Skoro FHI mogło poprawić Giugiaro, to ja będę poprawiał FHI  :P  ;)  :D

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/67686-svx-mt-turbo/page-5#entry2146678

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Możesz coś więcej na temat tego spoilera...? Co się dzieje w deszczu? :)

Od ok. 30 km/h do mniej więcej 120 km/h, niezależnie* od tego jak mocno będzie padać deszcz, tylna szyba będzie sucha.

 

*) no jest jeden przypadek kiedy to się nie sprawdzi... kiedy będzie tak ulewny deszcz, że będzie zwyczajnie spływać z dachu na szybę. To widziałem, ale może raz w czasie użytkowania i na prawdę - było to oberwanie chmury.

 

 

 

Skoro FHI mogło poprawić Giugiaro, to ja będę poprawiał FHI :P;):D

No staram się być na bieżąco z historią czerwonego. Giugiaro przewrócił się właśnie :biglol:

Mam tylko nadzieję, że robisz zdjęcia jak ustalaliśmy... będą potrzebne na koniec B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając świadomość, że kiedy ktoś ci wjedzie w tyłek, nawet lekko, to koszty zderzaka spowodują szkodę całkowitą - tylna szyba staje się twoim przyjacielem ;-)

Ja już raz uciekłem przed kimś kto nie wyhamował z mną. Gdyby nie to - pegi pewnie byłby konkurencja dla innych w szukaniu SVXa w dobrym stanie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wjechał w bok delikatnie jakiś czas temu zahaczając też o zderzak(na szczęście tylko rysy) wyłamując jeden wahacz i delikatnie krzywiąc zwrotnice. 

Szkody całkowitej nie odnotowano a wycene zrobili śmiesznie niską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...