Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

 

No proszę i jest/są. Jak na zawołanie. Ale żeby od razu trzy?

Czy te ceny zakupu, sprowadzenia i rejestracji nie są zbyt optymistycznie podane?

 

http://otomoto.pl/subaru-svx-import-szwajcaria-serwisowany-3sztuki-C35048026.html

Optymistycznie - dla sprzedającego.

 

Patrząc na stan... korozję/rozkompletowanie... nic z tego ;)

 

EDIT: Chyba że ten czarny... gdyby był za tyle... ale w Kraju.

 

Przyjechały do kraju.Czarny, ten uszkodzony, już podobno sprzedany. Bordowy...kosztuje ok 3000 euro + cło + akcyza+rejestracja :o. Poczekamy, zobaczymy. Ja bym się nie śpieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w tym wątku nawet. 


Generalnie sytuacja jest taka, że nie za bardzo jest co kupić w Polsce w tej chwili. Bo pewnie możnaby dać 22.500 i więcej za SVX-a, ale nie za takiego, który jest w stanie podobnym do aut wycenianych na 8-9 tysięcy, a takich z kolei nie ma. 

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Był. Dlatego dalej się ogłasza  ;)

 

Na zdjęciach źle nie wygląda ( prześlij mi na PW  swój adres mailowy, to podeśle kilka fotek) . Ale koledzy bardziej doświadczeni w tw SVX-ach, zauważyli nietypową kierownicę, co może, ale nie musi świadczyć o wystrzale poduszki. Właściciel nie potrafi wytłumaczyć tego faktu i mam wrażenie, że wręcz unika tego tematu. Zapewnia o bezwypadkowości i godzi się na sprawdzenie w lubelskim ASO, chociaż wie, że samochód był malowany. Historię pojazdu zna słabo. A co do stanu prawnego, to pojazd od roku nie został przerejestrowany. Oczywiście można taki kupić i zarejestrować, bo podobno ciągłość umów jest zachowana, lecz jest to pewne utrudnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/subaru-svx-import-szwajcaria-serwisowany-3sztuki-C35048026.html

 

Wiem, że już tu było, ale chyba egzemplarze się zmieniły. Przez chwilę były 2 sztuki w ogłoszeniu. Był tam chyba czarny, teraz jakiś nowy doszedł. Chyba że mi się kolory już mylą  :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...