Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

A jest to taka substancja o nazwie SVX, ale ty juz przecież ją zażywałeś i widzę ze cierpisz na syndrom ofstawienny:-P moze trzeba cos z tym zrobić?

KIedyś już był na allegro, teraz jest na gumtree: http://www.gumtree.pl/cp-samochody-osobowe/ochota/sprzedam-subaru-svx-4x4-612427530

Białas z Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest to taka substancja o nazwie SVX, ale ty juz przecież ją zażywałeś i widzę ze cierpisz na syndrom ofstawienny:-P moze trzeba cos z tym zrobić?

KIedyś już był na allegro, teraz jest na gumtree: http://www.gumtree.pl/cp-samochody-osobowe/ochota/sprzedam-subaru-svx-4x4-612427530

Białas z Warszawy

 

Piękny... jak mnie awansują i dadzą premię to biorę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jest to taka substancja o nazwie SVX, ale ty juz przecież ją zażywałeś i widzę ze cierpisz na syndrom ofstawienny:-P moze trzeba cos z tym zrobić?

KIedyś już był na allegro, teraz jest na gumtree: http://www.gumtree.pl/cp-samochody-osobowe/ochota/sprzedam-subaru-svx-4x4-612427530

Białas z Warszawy

 

Piękny... jak mnie awansują i dadzą premię to biorę :P

 

Mam informacje, że nie warto, że ponoć stan podobny do tego z Ryków, tylko cena zobacz ile większa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne informacje i ja posiadam, ale jako, że jest jakieś ogłoszenie w sieci to nie omieszkałem wrzucić ;)

Nie mniej jednak miałem ponad rok temu okazję oglądać ten egzemplarz i wydawał się być niemalże ideałem, ale właśnie Kade go oglądał i mówił, że nie jest już tak idealnie, a przynajmniej nie jak za taką cenę i jak na polski rynek. 

Edytowane przez adixi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne informacje i ja posiadam, ale jako, że jest jakieś ogłoszenie w sieci to nie omieszkałem wrzucić ;)

Nie mniej jednak miałem ponad rok temu okazję oglądać ten egzemplarz i wydawał się być niemalże ideałem, ale właśnie Kade go oglądał i mówił, że nie jest już tak idealnie, a przynajmniej nie jak za taką cenę i jak na polski rynek. 

Na pierwszy rzut oka samochód wygląda nieźle. Ale za taką cenę to można już coś ciekawego z rynków zagranicznych sprowadzić lub kupić taniej inny, bardziej zapuszczony egzemplarz i doprowadzić do ideału.

Maska była malowana (trzeba by dokładnie sprawdzić też przód pojazdu) ranty i ogniska korozji (których wg ogłoszenia nie ma, a ja widziałem :wacko: )  pomalowane są  białą farbą w innym odcieniu. Na karoserii/drzwiach jakieś wgniecenia. Szyby niestety porysowane. Felgi do malowania. Mechanicznie wydaje się OK, silnik (na ciepło) ładnie odpala, pracuje cicho i równo. Motor umyty i trudno było określić czy są wycieki, ale raczej nie. Wnętrze w stanie dobrym, adekwatnym do wieku. Kierownica całkiem, całkiem. Ogólnie tragedii nie ma, a wręcz przeciwnie - chętnie był go kupił -  ale nie za tą cenę, bo przez stan kolekcjonerski, to rozumiem coś takiego jak SVX @pegiego.

Moim zdaniem cena jest zbyt wysoka. Byłbym skłonny zapłacić 15-20tys, po dokładnym sprawdzeniu stanu technicznego w wyspecjalizowanym warsztacie, prześwietleniu historii, zweryfikowaniu twierdzeń sprzedającego i z uwzględnieniem otrzymania drugiego egzemplarza na części w pakiecie.

To nie znaczy, że nie znajdzie się amator za takie pieniądze. Bo kto bogatemu zabroni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, słuchajcie, czy prawdziwą informacją jest ta:

http://allegro.pl/klocki-nissan-pickup-urvan-vanette-subaru-svx-i4649168096.html

<Że klocki pasują z tych terenówek/busów do SVX>

Bo jak tak, to prawdą jest też, że pasują takie:

http://allegro.pl/nissan-terrano-i-ii-pick-up-klocki-przod-ferodo-i4634865903.html

I inne cuda (EBC Red, ATE i inne fajne) - a to już mnie cieszy, bo jak szukałem stricte do SVX, to samo barachło w durnych cenach znajdowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zgadzałoby się to, przynajmniej co do zasady. Porównując do innych modeli, w których powinny być te same klocki przednie co do SVX, to lista jest tu:

http://www.iparts.pl/czesc/klocki-hamulcowe-komplet,subaru,svx-cx-1992-09-1997-12,3-3-i-24v-4wd-cxw-230km,107-4023-4430-100030-0-30-0986505363.html#montowane-w-autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio! Co jak co, ale przy moich "umiejętnościach" zawsze staram się w hamulce najwięcej inwestować... jakoś najbardziej mi się przydają :P

 

BTW, ten Czarnuch spod Szczecina nie przestaje mnie zadziwiać - mam rytuał dzwonienia codziennie, tak z raz-dwa razy. Najpierw był tylko sygnał, potem parę dni telefon wyłączony, a dzisiaj... nikt nie odebrał, ale za to grało "Jak syreny" w Graniu na Czekanie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czarnuch to jakaś lipa chyba, juz miałem taką sytuację jak zamawiałem części do svx tylko z pod poznania. Wprawdzie pierwszy kontakt się udał ale późniejszy już niestety nie, a części nigdy nie dotarły.

Ja bym olał bo szkoda sobie nadzieje robić i nerwy marnować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czarnuch to jakaś lipa chyba, juz miałem taką sytuację jak zamawiałem części do svx tylko z pod poznania. Wprawdzie pierwszy kontakt się udał ale późniejszy już niestety nie, a części nigdy nie dotarły.

Ja bym olał bo szkoda sobie nadzieje robić i nerwy marnować ;)

Wiem, ja to jako sport traktuje :P Chcę usłyszeć bajkę sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślę, że zgadzałoby się to, przynajmniej co do zasady.

Praktyka to potwierdza. Tak jest w tym przypadku.

Spora ilość części - szczególnie użytkowych, jest produkowana dla wielu pojazdów różnych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...