Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, ja też wyrabiam jakieś 20-30k na rok... liczę, że nie będzie tak źle (zwłaszcza że nie będzie się w trasie nad morze sypało, takie ultimatum od mojej wybranki dostałem). Cóż, zwiezienie takiego znad morza było by dobrym dowodem bezawaryjności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze napewno nie wygląda na deklarowany przebieg ale tragedii wg mnie nie ma. Gąbki w fotelach wyglądają na całkiem w niezłym stanie, a wytarcie koloru da się łatwo naprawić. Pytanie jaki faktyczny stan skór po dokładniejszych oględzinach czy nie wypalone słońcem itp. Jeśli chodzi o wnętrze to bardziej zastanawia mnie kierownica z pierwszego roku produkcji, mimo, że w ogłoszeniu widnieje 96r. jak również podana moc 230KM(ale to może wynikać jedynie z niewiedzy). Gleba jak dla mnie wygląda ok, pytanie tylko jak zrobiona. 

reasumując, oglądać, oglądać, oglądać  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odebrał telefonu przez cały dzień??

 

 

ps. Nie gniewajcie się chłopaki, za ten wątek każdego bym zielonymi obdarzał, ale na dziś mi się skończyły :mellow:

Z trzy razy dzisiaj dzwoniłem - nie odebrał. Chcę gościa wstępnie wypytać (silnik, blacharka, oryginalność lakieru, skrzynia), zanim znowu będę kogoś z Forum prosił...

 

... a i tak zdąży się znowu sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego Barlinka aktywnych (żeby byli na Forum w ciągu ubiegłego miesiąca) to nie... ale ze Stargardu i ze Szczecina jest kilku. Jak porozmawiam z właścicielem to będę znowu prosił Forumowiczów o pomoc... aż mi głupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... ja po prostu... chcę mieć to auto. Wprawdzie dzisiaj, parkując na podziemnym w Silesia City Center, i machając kierownicą w Imprezie zastanawiałem się, jak bym się tam u diabła zmieścił SVX'em... ale i tak... chcę mieć to auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wprawdzie dzisiaj, parkując na podziemnym w Silesia City Center, i machając kierownicą w Imprezie zastanawiałem się, jak bym się tam u diabła zmieścił SVX'em...

SVX ma tę przewagę nad imprezą, że nawet jak masz problem się gdzieś wyrobić w ciasnym zakręcie, to i tak nikt Cię nie pospieszy, każdy cierpliwie poczeka i da sobie dzięki temu czas na przyjrzenie się temu dziwadłu ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wprawdzie dzisiaj, parkując na podziemnym w Silesia City Center, i machając kierownicą w Imprezie zastanawiałem się, jak bym się tam u diabła zmieścił SVX'em...

SVX ma tę przewagę nad imprezą, że nawet jak masz problem się gdzieś wyrobić w ciasnym zakręcie, to i tak nikt Cię nie pospieszy, każdy cierpliwie poczeka i da sobie dzięki temu czas na przyjrzenie się temu dziwadłu ;)  

 

Na to po cichu liczę. Już Impreza wywołuje u sporej części ludzi pozytywne emocje - SVX to jednak o kilka klas wyżej stojący "dziwoląg". Cóż, dopóki nie ogarnę automatu, manewry parkingowe zajmą trochę czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, akurat D i R zmienia się szybciej niż w manualu wsteczny i jedynkę ;)

A uwierzcie, wiele osób na SVX nie popatrzy (zdecydowanie więcej, niż nie popatrzy np. na STi), ale jak już ktoś zawiesi wzrok, to miny są przeciekawe. Album fotograficzny możnaby zrobić pt. wyraz twarzy po zobaczeniu SVX-a :D

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiele osób nie dostrzega tego auta. Jak miałem SVX-a i pierwszą imprezę, to się nawet wkurzałem, że za imprezą to każdy, a za SVX mało kto się obejrzy. Jednak te spojrzenia na SVX były inteligentniejsze ;):biglol:

 

HA! A mówiłem, że tak będzie?! Mówiłem, że nie będziesz chciał z niego wysiąść i spojrzenia będą cenne! :biglol:

Mi najbardziej podobały się takie "z góry" innego użytkownika Subaru, który zorientował się, że właściwie to coś "wyglądające szybko, ale przecież nie S-AWD to pewnie jak spadnie deszcz to nie jeżdżące" to de facto też Subaru tylko go nie znałem... i pojawia się mina "dafak?!  :o Chyba muszę jeszcze poczytać... :huh:"     :biglol::D:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Flipper,Mówiłeś, mówiłeś :)  A to o czym piszesz spotkało mnie, kolejny zresztą raz, nie dalej jak wczoraj, dlatego postanowiłem wyjaśnić panu, co widział: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/1848-pozdrawiamy-sie/page-2054#entry2119137

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...