Skocz do zawartości

Akcja wsparcia dla R.Kubicy/Lotos by Jacky X


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

@Szamot

 

Też zbieram na "wiertarkę", suszarek mam kilka :mrgreen:

Tak btw na stacjach Lotosa była/jest akcja z gadżetami z autografem RK. Kupiłam sobie kilka tych gadżetów ;)

 

 

Wiertarka to było tak dla żartu.Że niby hałasuje. :rolleyes:

c301ca611f2442d4.jpg

 

Navigator edition for women.Page 14.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X, a zorientowales sie, czy Robert zyczy sobie takiej akcji? Czy to nie spowoduje problemu dla Roberta, np zmiana sponsora. Jak sie ma Twoja akcja z regulaminem, konkretnie:

"Uczestnik podając swoje dane musi wyrazić jednocześnie zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji Programu oraz w celach marketingowych przez LOTOS Paliwa Sp. z o.o. oraz na ich udostępnianie w celach marketingowych obecnym i przyszłym Partnerom i Multipartnerom Programu. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w wymienionych celach jest warunkiem uczestnictwa w Programie."

 

Do samej akcji nic nie mam, tylko do jej realizacji, nalezalo by najpierw z samym Robertem porozmawiac, czy wyraza na nia zgode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Korton

 

Żadnych "wrażliwych" danych osobowych nie ujawniłem gdyż ich nie miałem. Ujawniłem tyle danych ile Ty w swoim osobistym poście powyżej : imię i nazwisko.

PS. Czy ty przetważasz dane osobowe RK czy nie bo używasz imienia,nazwiska itp. Poza tym jest to już dokonane więc nie zamierzam już o tym szczególnie dużo rozmyślać.

 

Mam natomiast krótki przekaz.Jak ktoś ma chęć dołączyć do zabawy zapraszam, jeśli nie ma chęci to nie. Podobnie nie ma obowiązku zaglądania do wątku. Nawet można go zignorować. Nie bierz do siebie tego @Korton, piszę tak ogólnie.

 

PS. A w najgorszym razie jakby mi przyszło spotkac się z Robertem na sali sądowej to liczę na extra fotkę z autografem :D  . Ale nie zrobiłem nic złego i staram sie zwykle iść i orientować w tzw. literze prawa. Choć czasami stąpa się po cienkiej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra podaj nr tej karty dla potomnych.

Brawo. NR : 50 292 119

Jest w każdym moim podpisie , razem z aktualnym stanem i oczywiście w czeluściach topiku.

 

@Premo.

Tylko nie mów,że nie mam cierpliwości do zbierania i tracę szybko zapał.20 lat temu wysypałem miedziaki z kieszeni do ..... kubka.

434f5837d76c7e6e.jpg

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 lat temu była denominacja :P

 

I mniej więcej wtedy zacząłem zbierać(na 1-2 roku pierwszych studiów).Hm zawsze kojarzyłem denominację z czasem kiedy chodziłem do liceum.Ależ ten czas leci....

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...