Skocz do zawartości

Pare zmian w WRX-ie


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Końcowa pucha sporo daje. Szczególnie w porównaniu do serii MY'06. Twój samochód póki co brzmi jak rzędówka.

 

Wymień downpipe, centerpipe i uppipe. Odetkasz auto i na dodatek będzie ładny dźwięk.

 

Zobacz PW.

 

Seria MY06 chodzi koszmarnie! I mówię tu o STI, bo takie tylko w serii słyszałem. Brzmiało to mniej więcej jak przeciągły bąk po fasolce... Tylko znacznie ciszej....

 

A czy aby wymiana tego, co sugerujesz (słusznie jak najbardziej zresztą) nie spowoduje końca gwarancji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam h&s i jest to dla mnie idealne rozwiązanie, nie moge założyć nic bardziej bezkompromisowego bo ogłuszę dzieciaki zanim sie urodzą :wink:, na trasie cichutko (choc przy przyspieszaniu fajnie mruczy)

 

I wymieniles tylko sama koncowke?

 

Sluchajcie czy wobec tego pliki z dzwiekiem H&S zamieszczone na stronie sunhouse to efekt wymiany tylko koncowki czy downpipe, centerpipe i uppipe jak sugeruje owoc666.

 

Podaje linki jak cos:

http://www.sunhouse.pl/files/hayward%26scott.wav

http://www.sunhouse.pl/files/hayward%26scott.avi

 

beben_wrc, u ciebie tak samo brzmi?

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 1:10 pm ]

Zobacz PW.

 

owoc666 - nic nie dostalem, jesli to do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumiki i całe wydechy typu H&S itp, to kupa kasy wywalonej na markę i dostawcę. Można mieć dokładnie to samo o niebo taniej.

Święta prawda!Sam miałem SS,ale widziałem wydechy "no name" lepiej pospawane od H&S i SS. Kosztowały o wiele mniej i były wykonane ze szlachetnych materiałów

no :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem okazje posłuchać Subaraka WRX z przelotowym 2,5 cala. Tylko katalizator miał, wygląda oblecha taka rura jak wystaje, dźwięk donośny, słychać że boxser, ale jakiś taki przesterowany mało czysty w górnych partiach. Chojnego by trzeba spytać bo on częściej mojego Devilla słuchał :P Pytałem u Kocara i potwierdził że na tych samych gratach Subaraki po przeróbce tłumika różnie brzmią i są to różnice słyszalne nawet jak jest to ten sam rocznik i model.

 

 

no coz, nie tylko sam wydech wygladal oblesnie, w zyciu nie widzialem tak zmeczonego subaraka ale moze malo jeszcze widzialem.

 

a Twoj devill, no coz nawet gdybym chcial napisac cos zlego to nie moge, gada pieknie, podczas normalnej jazdy ma fajny nieuciazliwy dzwiek, a jak sie przydepnie jest b. rasowy. gdybym mial wybierac to chyba wlasnie bym sobie taki zpodal. na plejadach nie slyszalem niczego co by mi sie bardziej podobalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart1000 ma bardzo sympatyczny wydech DC Sports.

 

Co gdzie jak i za ile? :> Bo mam straszny glod na wieksza ilosc decybeli (pierwsze moje auto od 8 lat z seryjnym wydechem dluzej niz miesiac ;) )

 

3 cale przelot by DC Sports

w jego sklad wchodzi uppipe, downpipe, centerpipe, i przelotowy tlumik koncowy

niestety narazie seryjny pozostal kolektor, ale co sie odwlecze to nie uciecze, bedzie

oczywscie to tez DC

 

Więcej tu : http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=105698&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart1000 ma bardzo sympatyczny wydech DC Sports.

 

Co gdzie jak i za ile? :> Bo mam straszny glod na wieksza ilosc decybeli (pierwsze moje auto od 8 lat z seryjnym wydechem dluzej niz miesiac ;) )

 

 

 

Genialne jest to co ma Jarmaj w Wiśni - ścignij Czopera może wie skąd taki wziąc. A tak ogólnie to bym Ci polecam MG Motorsport, albo El-tec albo Tomaracing albo inną firme i zrobić to co chcesz. Zrobią to tak smao ładnie jak kawiorowe firmy kóre skasują wagon kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, mój gada myśle że podobnie do tych z linków sunhouse'a, ja mam wymienioną tylko ostatnią puszkę, daje to wg mnie całkiem przyjemny dzwięk przy ostrym przyspieszeniu ale bez problemu dogadasz sie z pasażerem bez pomocy interkomu przy predkościach rzędu 160-180 km/h. Choc gdyby nie to że moj samochód ma udawac auto rodzinne włożyłbym cos bardziej konkretnego. Dopytaj sie dealera co możesz zrobic z wydechem zeby nie stracic gwarancji i do dzieła.

 

W sobotę na Cynie posłuchasz pełnego przegladu opcji wydechów w Imprezie i zadecydujesz co jest dla ciebie idealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne jest to co ma Jarmaj w Wiśni - ścignij Czopera może wie skąd taki wziąc. A tak ogólnie to bym Ci polecam MG Motorsport, albo El-tec albo Tomaracing albo inną firme i zrobić to co chcesz. Zrobią to tak smao ładnie jak kawiorowe firmy kóre skasują wagon kasy.

 

Podeslij mi prosze jakies namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne jest to co ma Jarmaj w Wiśni - ścignij Czopera może wie skąd taki wziąc. A tak ogólnie to bym Ci polecam MG Motorsport, albo El-tec albo Tomaracing albo inną firme i zrobić to co chcesz. Zrobią to tak smao ładnie jak kawiorowe firmy kóre skasują wagon kasy.

 

Podeslij mi prosze jakies namiary :)

 

Sil wu ple ;)

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#232684

 

Z tym, że firma MTS połączyła się z Czoperem, więc nie wiem czy podane tam telefony są aktualne. Najlepiej tak jak posze Azrael, zadzwonić do Czopera i popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, moze masz jakis inny model Devilla

 

No przecież pamiętasz Chojny jak ALEX jechał z nad przeciwka ogniem na metę na Plejadach, Jedyne auto którego ryk było słychać zanim nas minął :!: Ja ma sprawny katalizator u siebie, może dlatego jest znośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, moze masz jakis inny model Devilla

 

No przecież pamiętasz Chojny jak ALEX jechał z nad przeciwka ogniem na metę na Plejadach, Jedyne auto którego ryk było słychać zanim nas minął :!: Ja ma sprawny katalizator u siebie, może dlatego jest znośniej.

 

 

dokladnie, STI Alexa niezle ryczal, bardzo sie zdziwilem ze w obu samochodach jest ten sam (tzn tej samej firmy) uklad wydechowy. jakko ze Alex smigal rajdowka, prawdopodobie jednak sa pewne roznice i z nich wynika inny dzwiek jak rowniez jego natezenie.

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 7:16 pm ]

hm, moze masz jakis inny model Devilla

Byc może. Przypominam, że było to wynajęte STI, ale wątpię, żeby WRX pracował ciszej :)

 

pamietamy :), moze na nastepnych Plejadach lub przy okazji innego spotkania porownamy oba samochody, zawsze sie mozna schylic i obadac co tam gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...