Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No to już wiadomo, że Chorwaty korony nie zdobędą... Wczorajsza gra Angoli- odechciewa się na piłę patrzeć.

Poza tym sędzia szkop w meczu z Portugalią, więc wniosek jest jeden- Nawet jeśli zadupie Hiszpani będzie od nas lepsze, to MY I TAK WYGRAMY. 

P.S. Ciekawe nazwisko tego sędziego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię obecną polską reprezentację , selekcjonera. Boniek , niezłomny piłkarz Widzew-a a pózniej miesamowita kariera we Włoszech jest teraz na właściwej pozycji czyli prezes PZPN.

 

 

To wszystko spowodowało odbudowę i powrót do tradycji polskiego futbolu ale podkreślam nigdy nie byliśmy potęgą .

 

Ćwierćfinał w najtrudniejszej piłkarskiej imprezie jaką są mistrzostwa Europy to było nie było niespodzianka , półfinał by był na miano sensacji a przecież tak mało brakowało ...szkoda i trudno się otrząsnąć gdyż Portugalia była do ogrania.

 

Łyżka dziegciu ... To co miało być naszą gorszą stroną czyli obrona , defensywa okazała się najsilniejsza . Snajperzy i egzekutorzy mieli być tym naszym żądłem przed którym wszyscy , powtarzam wszyscy nawet Niemcy się trzęśli i obawiali nie pokazała ma tych mistrzostwach nawet 30% potencjału bo gdyby to wypaliło finał by był w zasięgu .

 

 

Perfekcjonista Nawałka zostaje , mamy jeszcze młodą reprezentację i kilku fantastycznych młodych talentów ...Praca nie poszła na marne a tylko będzie owocować w następnych imprezach .

Użytkownik Luk77 edytował ten post dziś, 22:31

Edytowane przez Luk77
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chyba kolejny raz nie będzie LM w PL - w sparingu kolejny łomot z CSKA Sofia 1:0 Ps: ciekawa sprawa jak ten klub powstał, bo to tegoroczny twór bułgarskiej myśli piłkarskiej.Na razie sie tam szarpią z kogo historii będzie czerpal i,chyba wyładują w sadzie. :)

Wiadomo coś jeszcze? Uważam, że nie mają złej piłki. Jedynie czego żałuję, że Lechia nie zagrała w pucharach. To co pokazali nasi przedstawiciele to żenada. Być może Lechia też odpadła ale wydaje mi się, że mają większy potencjał i aspiracje. A co do reprezentacji :) to zawsze mówiłem że Milik to będzie gość. Widziałem co ten chłopak robił jako młodzik. Mój syn gra w tych samych turniejach i teraz w zapowiedziach mówią, że parę lat temu grał Milik i był prawie zawsze królem strzelców. Aby strzelać trzeba mieć okazję a tych milikowi nie brakuje. Zobaczymy jak będzie we Włoszech ale ruch bdb.

 

Pozdo

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od rana mnie nosi, jak nie teraz to kiedy? za 100 lat :P

oby mi irole nie zepsuli wieczoru, choć na smutno tez mozna się bawić :yahoo:


Akcja życia kibiców Dinama Bukareszt

tam jest drugie dno

prezes tworu który powstał (z trzech klubów) i nie ma prawa do nazwy oraz herbu Steaua Bukareszt (przegrał sprawę o to w sądzie)

chciał zagrać na nosie kibicom Steau-y (ci bojkotują mecze u siebie) i znalazł firmę do oprawy, jak sie okazało byli to kibice Dinama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu świętować , awansowała fajnie , ale co dalej ? z takim poziomem gry nie ma najmniejszych szans

 

a ja tam świętowałem :P

tak często ktoś z Polski gra w LM :biglol: że pozwoliłem sobie na chwilę radosci choć nie powiem forma i gra nie zachwyca

jest przerwa może coś się ułoży w grze i część zawodników złapie formę

ps:

u nas zawsze lament, bo miała Legia szczęście w losowaniu a  nie na tym to polega? jak ktoś oczekuje, że zespół z PL ligi powlczy jak równy z równym z pierwszym i drugiu koszykiem to chyba musi mieć coś z głową

ps2:

kibolsko też OK - oprawa plus piro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...