Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Primi, Witaj,

Mam pytanko. Widzę, że mamy ten sam model imprezy,co ja RS 2.0 2007. I widzę, że trochę nią zamiatasz. Powiedz, proszę, jak ten mdoel znosi ostrzejtrze traktowanie, mam na mysli elementy zawieszenia, skrzynię itp.

Będę bardzo wdzieczny za informacje.

Pozdrawia,

Pablito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, Witaj,

Mam pytanko. Widzę, że mamy ten sam model imprezy,co ja RS 2.0 2007. I widzę, że trochę nią zamiatasz. Powiedz, proszę, jak ten mdoel znosi ostrzejtrze traktowanie, mam na mysli elementy zawieszenia, skrzynię itp.

Będę bardzo wdzieczny za informacje.

Pozdrawia,

Pablito

A co to ma do tematu felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zdobyłem dzięki Wam bezcenną wiedzę ;-)))

Wielkie dzięki i pozdro dla wsyzstkich Forumowiczów. Wygląd na to, że chyba dam szansę fachowcom z ul. Łuckiej.

A co myślicie o temacie wiek felgi a wytrzymałośc? Moje speedline-'y mają prawie 10 wiosen.

Pablito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito, to może już konsekwentnie zadawaj pytania w wątku podanym przez lukciosti :idea:.

 

Modów uprasza się o zamknięcie dubla/połączenie wątków.

 

PS Jeśli nie były walone, 10 wiosen to nie jest jeszcze wiek morderczy :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Określenie kodu koloru tych felg jest raczej niemożliwe i z doświadczenia wiem, że jeśli chcesz polakierować tylko jedną to zawsze będzie się różniła odcieniem i musisz polakierować komplet :roll:.

 

ps. resztę znajdziesz w wątku podanym przez imgw :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej twierdzę, że do Subaru najbardziej pasuje czarny mat..... :roll:

a ja twierdze, ze do KAZDEGO Subaraka (szczegolnie jezeli ma dziure w masce :mrgreen: ) najbardziej pasuje bialy pol-mat :cool: :lol:

 

moze być, mam też takie, ten półmat bierze się z odprysków farby od kamieni... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A no właśnie - tam jest wyraźnie napisane, że koloru felg nie dobierzesz do fabrycznego w 100% i jak chcesz mieć takie same, musisz pomalować cztery.

 

(szczegolnie jezeli ma dziure w masce :mrgreen: ) najbardziej pasuje bialy pol-mat

 

W 100% się zgadzam. Dlatego do legaca mam same białe fele, a do imprezy jeden nowy komplet seryjny złoty (dostałem po kradzieży), ale ATSy i drugi komplet seryjnych są już białe 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(szczegolnie jezeli ma dziure w masce :mrgreen: ) najbardziej pasuje bialy pol-mat

W 100% się zgadzam (...)

to chyba pierwszy raz :shock: :mrgreen:

 

Ja mam zamiar odnowić stare felgi i pomalować wszystkie 4 z tym ze przypadł mi do gustu właśnie kolor tych felg, co wkleiłem foto, czyli taki jasny kolor aluminium jak dają do nowych forków.

nowy Ci ten Forek nie jest (no more :wink: :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja wystawie laurke dla http://www.renowacjafelg.pl/

 

Profi robota w dość krótkim czasie, sms z informacją że felgi są już do odbioru i miła obsługa.

Ludzie wiedzą gdzie pracują i co robią, co ważne także, nie obiecują złotych gór jak ich nie można mieć :twisted:

Fele wyglądają rewelacyjnie i wszystko jak najbardziej OK.

 

Więcej szczegółów wkrótce w "Coś teges" :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Parę postów wyżej obiecałem dać fotki jak będą felgi pomalowane-oto zdjęcia !

SUBA! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

bialy kolor jest o tyle fajny, ze wizualnie powieksza felgi :smile:

tylko fele b. szybko sie budza, szczegolnie te wieloramionowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest przeczyścić dokładnie felgi raz na tydzień-dwa. Bo później jak się dość mocno zapaćkają, poprzyklejają się jakieś tłuszcze to może być utrudnione mycie.

 

płyn do czyszczenia szyb kominkowych załatwi wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No więc skoro spadł śnieg to czym prędzej przerzuciłem letnie na zimówki (btw. gorąco polecam serwis opon na ul. Berensona 2 w wawie, za 6 dych 4 kółka przerzucili czterdziestek piątek, więc po taniości i elegancko) no i pojechałem się poślizgać :twisted: , pech chciał że w drodze powrotnej ukruszyłem felgę o krawężnik :evil:, no więc moje pytanie brzmi czy ktoś wie gdzie w warszawie lub okolicach taką felgę mi odbudują z głową i profesjonalnie? Sprawa jest dosyć paląca bo samochodzik będę potrzebował w święta wrrr.... więc proszę o szybką reakcję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...