Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Sebastian.R, kupiłeś złote felgi..? Czy były w standardzie..? :roll:

 

Troche kupiłem troche dostałem :P jak to przy nowym aucie. Drugi komplet srebrnych (identyko jak te złote) będę miał na zimę - na srebrnych auto przyjezdza, nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sebastian.R, fajne autko. Gratulacje. :grin:

Tylna szyba nie skrzypi?

 

Dzieki za wszystkie gratki :)

 

Nie, narazie szyba nie skrzypi ale sprawdze jutro - bo ostatnio z muzyką jeżdże.

To ma skrzypiec tak bez powodu, czy w jakichś kontkretnych sytuacjach typu ostry skręt lub jakis ogranicznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwona linia na obrotomierzu od 6,5 tys obr :shock: to juz nie mozna do 7tys krecic?? ale jaja, pewnie dlatego ze to 2.5.

Mimo to gratulacje sliczna sztuka

 

Ano pewnie dlatego że 2,5. Max moc przy 5600, max moment 3600, z doświadczenia widze już że nie ma zbyt wielkiego sensu kręcic dalej niż do 6000.

 

A wie ktoś może przy jakich obrotach wrx 2.0 osiąga max moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano pewnie dlatego że 2,5. Max moc przy 5600, max moment 3600, z doświadczenia widze już że nie ma zbyt wielkiego sensu kręcic dalej niż do 6000.

 

Ale to nic nowego ja tez nie widze sensu krecic GTeka wiecej niz 6000 tys.Ma wtedy zdecydowanie lepsza dynamike niz jak by krecic do odciecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano pewnie dlatego że 2,5. Max moc przy 5600, max moment 3600, z doświadczenia widze już że nie ma zbyt wielkiego sensu kręcic dalej niż do 6000.

 

Ale to nic nowego ja tez nie widze sensu krecic GTeka wiecej niz 6000 tys.Ma wtedy zdecydowanie lepsza dynamike niz jak by krecic do odciecia.

 

Gdzie u was kończy się zabawa u mnie się zaczyna i tak do 8200 obr/min. :mrgreen:

 

Sebastian piękna Impreza.

Jest możliwość w WRX żeby były niebieskie fotele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie u was kończy się zabawa u mnie się zaczyna i tak do 8200 obr/min.

 

No niby tak trochę ciężko było mi sie do tego przyzwyczaić, bo lubialem sobie pokręcić a wychowałem sie na „japońskich szlifierkach” wiec teraz sie czuje jak bym jeździł dieslem, ale wcale mnie to nie przeszkadza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie u was kończy się zabawa u mnie się zaczyna i tak do 8200 obr/min.

 

No niby tak trochę ciężko było mi sie do tego przyzwyczaić, bo lubialem sobie pokręcić a wychowałem sie na „japońskich szlifierkach” wiec teraz sie czuje jak bym jeździł dieslem, ale wcale mnie to nie przeszkadza :mrgreen:

 

Jak wsiadam w Diesla to się łapie na tym że jeżdżę na odcięciu :lol: no bo jak?! to dpiero 5 tyś a przecież przy 5 tyś to nawet jeszcze krzywka w VTEC-u się nie przestawia :D Strasznie dziwne uczucie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież przy 5 tyś to nawet jeszcze krzywka w VTEC-u się nie przestawia Strasznie dziwne uczucie

 

he he.Sporadycznie jezdze CTSem a tam zabawa zaczyna sie dopiero od 6200 tys :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież przy 5 tyś to nawet jeszcze krzywka w VTEC-u się nie przestawia Strasznie dziwne uczucie

 

he he.Sporadycznie jezdze CTSem a tam zabawa zaczyna sie dopiero od 6200 tys :mrgreen:

 

U mnie jest, przy 5500 ale za to jest to B16, czyli stare dobre DOHC VTEC i jak już następuje przełączenie, bo jak nitro wraz z turbo uruchamiało :) Przy K20 np. CTR to nie jest już to samo, nie ma takiego walnięcia w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze jest "kop w plecy" ale rzeczywiscie nie taki jak np. w turbo. Wczesniej duzo jezdzilem dieslem, ktory mial ponad 10s do paki i wiem, ze jest to zludne uczucie ale wydawalo mi sie, ze na drugim biegu klekot jechal lepiej niz Honda - bylo czuc wlasnie te uderzenie turbo. W K20 w Civie moc nie jest tylko powyzej 6rpm, mozna smialo jechac nawet z niskich obrotow na jedynce czy dwojce i chyba dlatego nie czuc tego prawdziwego VTECowskiego kopa przy 6rpm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano pewnie dlatego że 2,5. Max moc przy 5600, max moment 3600, z doświadczenia widze już że nie ma zbyt wielkiego sensu kręcic dalej niż do 6000.

 

Ale to nic nowego ja tez nie widze sensu krecic GTeka wiecej niz 6000 tys.Ma wtedy zdecydowanie lepsza dynamike niz jak by krecic do odciecia.

 

Gdzie u was kończy się zabawa u mnie się zaczyna i tak do 8200 obr/min. :mrgreen:

 

Sebastian piękna Impreza.

Jest możliwość w WRX żeby były niebieskie fotele?

 

 

Niestety nie ma takiej możliwości. Taka jest właśnie różnica miedzy wrx07 a sti07 - w fotelach :) tylko kolorem się różnią (tak mi w salonie powiedziano).

 

Nawet w umowie jest zapis że auto może przyjśc z inna tapicerką niż mi pokazywano :) Ot, taki gratis - uczestnictwo w loterii :) wiec o żadnym wyborze nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor jest zawsze - wystarczy miec troche $$$ w zapasie :)

 

 

GRAF, jesli Cie to pocieszy to aktualna Impreze 2.0 N/A mozna krecic do 7,5 tys :)

 

Pytałem o wybór i poinformowano mnie że wyboru nie mam :P

 

A z ciekawości to jaki jest wybów za te $$$? I czy trzeba czekac pół roku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem teraz dokladnie ile. Wiem ze jakbys chcial pelna skore to to kosztuje cos kolo 10tys pln. Ale zwykla tapicerka...? :roll:

 

Sprobuj jutro zadzwonic do Emila to Ci powiedza. Wiesz, generalnie chodzi o to, ze my po prostu mamy "naszego" tapicera, ot i wsio. Najwidoczniej u Was w Lodzi sie tym nie zajmuja....choc jak sprobujesz dorwac tam pana Tadeusza Andrzejewskiego to mysle, ze bedzie w stanie Ci pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...