Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a Ruda poznaje te felgi oj poznaje - ladniej sie u Ciebie prezentuja :mrgreen:

te twoje fele na srebrnej impreze wygladaja naprawde super

 

A dziękować, dziękować ;)

Mnie tez się podobają. A dogorywające Yokohamy, które dostałem w spadku z felami trzymają jak oszalałe, choć przyznam, że hałasują niemiłosiernie. No ale w końcu to juz semi-slick z nich się prawie zrobił więc mają prawo :)

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale piekne zdjecia aut, poczawszy na Stifanowej skonczywszy na wrx33. W miedzy czasie zauwazylem, ze Graf stary Civikowiec zmienil auto na kolejna Impreze (tym razem troche mocniejsza) :D

teraz juz subarowiec Subaru vs Honda -> 3:2, a ty kiedy sie przekonasz do jedynej wlasciwej marki? Ps. jak jezdzi twoj civ us spec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf, Si jezdzi rewelacyjnie, tylko szkoda mi jej do prawdziwej najostrzejszej jazdy. Jest swiezo po dotarciu (ma teraz cos ok. 4000km) Ma swietny uklad kierowniczy i trzyma sie drogi jak przyklejona a przy tym jest wypasiona na maxa. LSD w serii to wielki plus i..... nawet podoba mi sie troche bardziej od Imprezy wizualnie :P (zapewne dlatego, ze to Coupe)

Nadal jestem ogromnym fanem Subaru czyt. Imprezy ale to auto dobilo by mnie finansowo. Honda na autostradzie przy dosyc dynamicznej jezdzie srednio od 90 do 100-kilku MPH (mialem dobrego zajączka - kazdy kto byl w US to wie, ze nawet za takie predkosci mozna pojsc tam siedziec) Honda spalila mi 8.22/100km. Z kolei gdy jechalem przepisowo gdzies ok. 110km/h mialem spalanie rzedu 6.83/100km !!! Wszystko bylo mierzone dosyc dokladnie gdyz tankowalem pod sam korek i jak na 200 konne auto jest to wynik rewelacyjny.

Nie zaluje nawet sekundy, ze bede jezdzil Honda Si ale jednak pewna pustka w sercu jest.....

 

Kanap, super foty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LSD w serii to wielki plus i..... Honda spalila mi 8.22/100km. Z kolei gdy jechalem przepisowo gdzies ok. 110km/h mialem spalanie rzedu 6.83/100km !!!

jak masz LSD w serii to rewelka, bo juz nawet mojej slabej hondzie trakcja na mokrym byla slaba (nie mowiac o sniegu). Spalanie masz rzeczywiscie super - z doswiadczenia wiem ze hondy sa bardzo ekomiczne w relacji do osiagów jakie oferuja ... ale kobiety i tak wola Gosci w Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nos w tym musi byc :D

ale zawsze moge mowic, ze znam kogos kto ma Subaru :D

 

Milek pochwal sie swoim autkiem :) Co z tego ze nie Subaru ;)

 

A czy to SI to cus takiego czy to zwykly 3 drzwiowy civic z bebechami Type Ra bo takie tez sie nazywaly SI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus, jak auto bedzie w Polsce to zrobie kilka zdjec i dolacze do tego tematu : http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=104855

Tutaj mozna czegos wiecej sie dowiedziec o Coupe Si.

 

TurdziGT, dokladnie chodzi o ten samochod co przedstawiles, tylko moja bedzie z delikatnym firmowym body-kitem i paroma innymi rzeczami. Auto to jest dopiero w produkcji praktycznie od Stycznia, wczesniejsza wersja Si byla tak jak pisales 3 drzwiowa i wygladala bardzo podobnie do Type-R lecz miala 160 koni ale uzyskane z identycznego silnika 2.0 i-Vtec jak w CTRze. Przed najnowszym modelem Civa konkurencja dla Type-R byla bardziej Acura RSX Type-S (czyt. "nowa" Integra), ktora wlasnie miala "bebechy" jak w CTR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...