Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spalanie faktycznie duze, przy normalnej miejskiej jezdzie wychodzi 14l , najmniej mi sie udalo 11 przy eco . Trasa Wawa - Kraków bardzo spokojnie do 120km/h wyszła 8.8l.

 

 

Hemi112 - seryjny WRX z rolki na pewno nie ma podejscia , obawiam sie ze seryjne STI tez nie jak mowie , mozna jechac 60km/h na 6 biegu i jak sie da w palnik to auto od 1100rpm zaczyna odjezdzac do przodu. Trzyma sie drogi podobnie jak EVO X, uklad kierowniczy jest jak w gokarcie , bardzo czuły i krótki , 2,5obrotu.

 

 

Co do ogladnaia sie za nim na ulicy to na Subaru prawie nikt nie zwraca uwagi w odniesieniu do Alfy :D , Jak ktos lubi sie lansowac na bulwarach to idealne auto, ostatnio jadac przez Imprezową ulice w Krakowie wyczytalem z ust pięknej Pani - " ale piękna Alfa " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie faktycznie duze, przy normalnej miejskiej jezdzie wychodzi 14l , najmniej mi sie udalo 11 przy eco . Trasa Wawa - Kraków bardzo spokojnie do 120km/h wyszła 8.8l.

 

 

Hemi112 - seryjny WRX z rolki na pewno nie ma podejscia , obawiam sie ze seryjne STI tez nie jak mowie , mozna jechac 60km/h na 6 biegu i jak sie da w palnik to auto od 1100rpm zaczyna odjezdzac do przodu. Trzyma sie drogi podobnie jak EVO X, uklad kierowniczy jest jak w gokarcie , bardzo czuły i krótki , 2,5obrotu.

 

 

Co do ogladnaia sie za nim na ulicy to na Subaru prawie nikt nie zwraca uwagi w odniesieniu do Alfy :D , Jak ktos lubi sie lansowac na bulwarach to idealne auto, ostatnio jadac przez Imprezową ulice w Krakowie wyczytalem z ust pięknej Pani - " ale piękna Alfa " :)

Spalanie faktycznie duze, przy normalnej miejskiej jezdzie wychodzi 14l , najmniej mi sie udalo 11 przy eco . Trasa Wawa - Kraków bardzo spokojnie do 120km/h wyszła 8.8l.

 

 

Hemi112 - seryjny WRX z rolki na pewno nie ma podejscia , obawiam sie ze seryjne STI tez nie jak mowie , mozna jechac 60km/h na 6 biegu i jak sie da w palnik to auto od 1100rpm zaczyna odjezdzac do przodu. Trzyma sie drogi podobnie jak EVO X, uklad kierowniczy jest jak w gokarcie , bardzo czuły i krótki , 2,5obrotu.

 

 

Co do ogladnaia sie za nim na ulicy to na Subaru prawie nikt nie zwraca uwagi w odniesieniu do Alfy :D , Jak ktos lubi sie lansowac na bulwarach to idealne auto, ostatnio jadac przez Imprezową ulice w Krakowie wyczytalem z ust pięknej Pani - " ale piękna Alfa " :)

 

Nosz kurde...sorry. Kocham alfe 159. jestem jej fanem. nawet chodził mi po głowie zakup tego cuda...ale

Większego bullshitu niż w Twym poście nie czytałem dawno.

Nie jestem maniakiem co to nie WRX czy STI, ale prosze Cie. Jeździłem mocnymi Alfami i ... pozostańmy przy wyglądzie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzyq , auto ma 240koni , profesionalny pomiar kilkurotny dał wynik 6,58 do 100km/h , pamietaj ze oska traci lekko na starcie i nie wierzysz w to ze z rolki takie auto obleci seryjnego WRXa? na zakretach tez sie trzyma duzo lepiej od WRXa , skreca tez duzo lepiej , nie ryje przodem, do tego jest lepiej wykonane, 1500 razy ładniejsze, 700 razy wygodniejsze , lepiej skręca , ma lepsze audio.

 

Jak dla mnie jedyny minus tego samochodu to to ze nie brzmi rasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjny WRX z rolki na pewno nie ma podejscia , obawiam sie ze seryjne STI tez nie jak mowie

Mówisz chyba o estetyce deski rozdzielczej :D;) , bo nie wierzę, że mówisz o przyspieszeniu

Twoja Alfa jest zwykłym dupowozem i każde nawet seryjny WRX objedzie ja w każdej sytuacji

Trzyma sie drogi podobnie jak EVO X

Tu jeszcze lepiej dosunąłeś :lol:

 

Co do ogladnaia sie za nim na ulicy to na Subaru prawie nikt nie zwraca uwagi w odniesieniu do Alfy :D , Jak ktos lubi sie lansowac na bulwarach to idealne auto,

Subaru impreza, bo chyba do niej porównujesz 159-kę, nie jest samochodem do lansu, a swoją drogą nie widziałeś porobionej imprezy ;)

Edytowane przez skiba STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiba - w pore wyedytowales swojego posta - ja się odpinam od takiej dyskusji bo zmieniasz zdanie jak "baba" w ciązy :)

:lol:

I znowu mnie rozbawiłeś :lol:

Zdania nie zmieniłem, tylko źle cytowanie wkleiłem.

Szkoda, że się panoszysz jak byś GT3 RS pokazał.

 

Poza tym edytowałem, przed Twoim kolejnym postem, zerknij na czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ujeżdża takie 159 tylko 2.0 diesel. Ma 1.5 roku i około 60 tys. km przelotu.

Trochę to auto znam i powiem tak. Nowe Alfy się psują i rozpadają dokładnie tak samo jak poprzednie.

Elektronika wariuje, zawieszenie jest delikatne i ciężko znosi trud polskich dróg. Środek jest wykonany mało solidnie (ostatnio odkryłem, że gałka od biegów zaczyna się kręcić :shock: ), materiały są przeciętne, poza tym wszystko skrzypi. Silnik nie powala, niby 170 kucy a jakoś tak bez rewelacji, do tego okrutnie żarłoczny (chociaż tu pewnie styl jazdy ma decydujący wpływ).

 

Jak dla mnie Alfa sobie każe płacić głównie za design, który np. do mnie w cale nie przemawia ale wiem, że może się podobać. Fakt, że ta którą zaprezentował tu eMTe wygląda zdecydowanie bardziej drapieżnie, więc pewnie stąd głodne spojrzenia innych uczestników ruchu ;)

 

eMTe, mimo wszystko gratuluję nowego nabytku i zazdroszczę tej radości, która zawsze towarzyszy takiej okazji :)

Edytowane przez Staropramen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co gadać, kiedy się ustawiamy alfa vs wrx? :mrgreen:

 

Nigdy niestety nie miałem przyjemności prowadzić alfy, ale stylistycznie prezentuje się pięknie. Clarkson kiedyś powiedział, że każdy prawdziwy fan motoryzacji musi przynajmniej przez krótki czas posiadać alfę :cool:

 

Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bedzie malo jezdziło bo jest to ente auto.

Cóż za próżność :lol: dziewiente :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Chłopaki może ktoś przewiezie tego pana/panią WRXem lub STIem, bo mu się w głowie ... :mrgreen:

 

eMTe, poczytaj trochę o Focusie RS, który przy 305-ciu KM i 440Nm setkę osiąga w 5,9s a cięższa, słabsza i to Alfa 0.6s później? :lol:

Z tymi bzdurami na forum Alfy, albo tu http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/18-zeby-rozluznic-atmosfere-d/

Idę spać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan juz swoj poziom zaprezentowal na PW nie potrzebnie sie unosząc, zeby az tak sie denerwowac z jakiegos błachego powodu , ja bym sie tu obawial o kompleksy - w sumie nic dziwnego wkoncu - człowiek z wysp :)

 

Zelazny - mozemy sprawdzic , ja sie nie obawiam, baaa nawet uwazam ze szanse sa wyrównane , napisalem tylko o swoich odczuciach a pare osob odrazu złapało cisnienie nie potrzebne jakby im matki wyzywano...

 

Chłopaki może ktoś przewiezie tego pana/panią WRXem lub STIem, bo mu się w głowie ...

ehhh :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny - mozemy sprawdzic , ja sie nie obawiam, baaa nawet uwazam ze szanse sa wyrównane , napisalem tylko o swoich odczuciach a pare osob odrazu złapało cisnienie nie potrzebne jakby im matki wyzywano...

Spoko, ludzie się napinają i zaraz wojnę zaczną, a ja twierdzę, że każdy jeździ tym co mu się podoba i ma inne odczucia. Ważne że ci się dobrze jeździ i jesteś zadowolony :cool: :smile:

 

Ps: Ja mam wrxa po remapie, nie masz szans :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wieczorem bede sie sporo krecil po miescie to mozemy sie gdzies złapac i sprawdzic, zawsze bedzie jakis punkt odniesienia :) ja tego samochodu nie traktuje jako auta do upalania , dla mnie to ma byc wygodny , szybki i ładny samochod , wiec wcale mnie nie zdziwi jesli dostanie baty od sportowego wózka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...