Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

klasyczna wanna sti, svx

 

siakies deja vu :P

 

T8LEK, duzo dostajesz grozb z forum? Nie? To ja Ci niniejszym groze

 

to ja sie niniejszym czuje pogrozony :wink: ale cicho, bo takie inne czarne mi chodzi po glowie: http://www.uklegacy.com/forums/index.ph ... pic=123272

 

potanialy te spec B okrotnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no to pozmienialiśmy... akurat dziś dostałem strzała z lewej strony, więc lampy już na pewno wylecą, halogeny przetrwały :P

 

No widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 8)

BTW lubię takie fele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pozmienialiśmy... akurat dziś dostałem strzała z lewej strony, więc lampy już na pewno wylecą, halogeny przetrwały :P

 

No widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 8)

BTW lubię takie fele :wink:

 

Niby tak, ale znow sie zaczna przejscia z ubezpieczalnia, felga niestety ucierpiala, podobnie jak zderzak, maska, blotnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałem się posiadaczem swojej wymarzeonej Imprezy ;)

zdj%C4%99cie%202.JPG

zdj%C4%99cie%201.JPG

 

STI EU 2004 z pakietem Prodrive i DCCD

Jestem super zadowolony, poznaje auto i staram się z nim obchodzić jak z jajkiem szczególnie ze sprzęgłem, po przesiadce z diesla różnica jest odczuwalne - na razie unikam hamowania silnikiem.

Z pierwszych wrażeń to jestem zaskoczony, że nie ma komputera pokładowego - chciałem widzieć jakie mam chwilowe i średnie spalanie :twisted: no albo może jeszcze tego nie odnalazłem.

 

Z planów na przyszłość poza rzeczami serwisowymi mam zamiar dokupić zegary przynajmniej poziomu temp oleju i doładowania oraz w kwestii bezpieczeństwa przejechać się na SJS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego unikasz hamowania silnikiem?

Z tego co czytałem a nawet słyszałem sprzęgło w STI jest bardzo czułe i powinno działać w systemie zero-jedynkowym, puszczasz gaz, zmieniasz bieg, puszczasz sprzęgło i dodajesz gazu - bez jazdy na pół sprzęgle.

Hamując silnikiem aby uniknąć szarpnięcia najłatwiej powoli puszczać sprzęgło ale wtedy chyba się je niszczy. Rozwiązaniem pewnie tego jest przed redukcją wciśniecie pedału gazu ale jeszcze nie wyuczyłem w sobie takiego nawyku.

Chyba, że się mylę? chętnie posłucham opinii na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siner, miedzygaz jest rozwiazaniem i z czasem staje sie nawykiem i zajmuje tylko ulamek sekundy. Ale zeby jakos mega ostroznie obchodzic sie ze sprzeglem? w STI? Kto Ci tak naopowiadal? ;)

 

Poza tym jak chcesz jezdzic "po ludzku" to i tak przeciez przy zmianach nie puszczasz sprzegla natychmiast tylko tez mu dajesz chwileczke trzec... inaczej bedzie przeciez autem szarpalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z planów na przyszłość... ...przejechać się na SJS

Inwestycja najsłuszniejsza ze słusznych :idea::idea::idea:

A zegary sobie póki co daruj. Lepiej wydaj te pieniądze na sprawdzenie tych podzespołów, co to klękać lubią, a których jeszcze nie sprawdziłeś... no i na pokolorowanie felg w jakiś inszy kolor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skladam rezerwacja na przyszlosc : 1szy w kolejce :) prosze sie nie rozpychac

 

-- Pn lip 09, 2012 4:22 pm --

 

 

 

cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10km od Bolesławca jest piekny teren.

UWAGA UWAGA planujemy tam zrobic 22.07.2012r.grillowy spot wszelkich osób nie bojacych się luźnej nawierzchni (bez błocenia) jak i jest sektor nad jeziorem gdzie można pobłocić autko (dla tych co chca mieć auto w błotnym macie)

Będzie osobny temat w spotkaniach :!:

A tymczasem tak wygląda moja świnia po wizycie na tym gigantycznym placu :mrgreen:

 

-- Pn lip 09, 2012 9:27 pm --

 

 

 

-- Pn lip 09, 2012 9:27 pm --

 

 

 

-- Pn lip 09, 2012 9:27 pm --

 

 

 

-- Pn lip 09, 2012 9:28 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...