Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[iekawe co się stało w lewy bok.. :roll:

 

Przystanek autobusowy.

 

Nie trafił Cię szlag po obejrzeniu tego filmu?

 

Nie, troche mnie tylko irytuje że samochód w który wlożyłem masę pracy jest zaniedbany i poobijany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialem to auto in real serce sie kraja :sad:

 

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 9:30 pm ]

qTi napisał/a:

[iekawe co się stało w lewy bok.. :roll:

Przystanek autobusowy.

Lewy bok, przedni zderzak tylni zderzak....

pablonas napisał/a:

Nie trafił Cię szlag po obejrzeniu tego filmu?

Nie, troche mnie tylko irytuje że samochód w który wlożyłem masę pracy jest zaniedbany i poobijany.

W innym przypadku pozostaje tylko zrobic i odstawic na polke biorac sie za cos nowego, a czasami tak sie nie da

a Swoja droga to w zimie krecone bo jakos tak slidami chodzi jak po sniegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, ja też widzialem go koło metra wilanowska jakis czas temu. Zatrzymal sie na światłach a ja przechodzilem przez ulice po pasach i zajrzałem do środka to chlew był taki że hej (normalnie piaskownica ze śmietnikiem). :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1_Czarny, nic nie skanowałem. Kolega okleja rajdówki...Tomek Kuchar drukował rejestracje na tych samych maszynach...kwestia techniki widać. Nawet mam hologram ;) z paru metrów ciągle wygląda dobrze. Ja się nie znam, moge tylko polecić "jedyną_słuszną_osobę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe letnie obuwie moich Subarakow (foty zamieszczam z niejakim opoznieniem, ale tylko kilka dni temu dorwalem nowy aparat - poprzedni niestety nawalil)

 

OZ Crono (7x16 ET50) + kawiorowe Geolandary :cool: :mrgreen:

 

copyofpicture089.jpg

 

picture078.jpg

 

Compomotive MO1673 (7x16 ET53)

 

copyofpicture037.jpg

 

picture038m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, fojocha tylko te plejady na Geteku troszke nie chalo :mrgreen: Przeciez kozdy widzi ze to subaru w dodatku w nijbardziej rozpoznawalnym kolorze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, fojocha tylko te plejady na Geteku troszke nie chalo :mrgreen: Przeciez kozdy widzi ze to subaru w dodatku w nijbardziej rozpoznawalnym kolorze :wink:

e tam, juz przyzwyczailem sie do tych wiesniackich naklejek, bez nich GT'ek bylby taki... nagi :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, gites. Białe fele do takiego koloru to dobry wybór.

 

No i taki przy okazji trochę patriotyczny :D.

dzieki

mialem obawy jak to bedzie wygladalo "na zywo", ale efekt przerosl moje oczekiwania :smile:

 

Eddie skad Ty zes takie wiesniackie felgi wytrzasnal :razz: :mrgreen:

szukaj dekielkow... albo zbieraj kase na nowe :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas,

może zechciałbyś być gospodarzem jakiegoś spotu w któryś weekend ;) z Wawy blisko na mazury, może znasz jakieś fajne mniej uczęszczane dróżki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, michal_, no to wpadnijcie w najbliższą sobotę do Rynu. Jeździmy z vertem i ekipą forumową po szuterkach.

 

Wbrew pozorom ciężko u nas znaleźć drogę która będzie mało uczęszczana i nie zniszczona. A od kiedy nasze nadleśnictwo bierze udział w jakimś programie "natura2000" to na wszystkich drogach wjazdowych do lasu (które nie są drogami dojazdowymi do miejscowości) stoją szlabany :evil: A za wjazd dostajesz nagrodę od leśniczego w wysokości pińcet peelenów.

 

Dlatego nawet ja jestem spragniony szutrów i jadę do verta. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...