Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

micky zakochalem sie w Twoim aucie :oops:

hehe dodam ze na drugiej fotce widac koncowke wydechu zrobionego przed tygodniem w el-tecu pol grupowo razem z Adam12 :mrgreen: czyli downpipe z szerokim kolnierzem 3"+rura 2,5" do koncowego tlumika :mrgreen: dzwiek super :!: polecam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micky, furka kozak :). wrzuć jakieś zdjęcie od przodu :smile: .biały kolor jak zawsze rządzi :cool:

mowisz masz :mrgreen: chociaz napewno znajdzie sie kilka osob na tym forum co napewno twierdzi ze jedyny jest sluszny kolor dla Subaru ale ja tak nie uwazam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micky, furka kozak :). wrzuć jakieś zdjęcie od przodu :smile: .biały kolor jak zawsze rządzi :cool:

mowisz masz :mrgreen: chociaz napewno znajdzie sie kilka osob na tym forum co napewno twierdzi ze jedyny jest sluszny kolor dla Subaru ale ja tak nie uwazam :mrgreen:

 

wg mnie 3 najlepsze kolory dla imprezy

 

bialy

czerwony :mrgreen:

czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz napewno znajdzie sie kilka osob na tym forum co napewno twierdzi ze jedyny jest sluszny kolor dla Subaru ale ja tak nie uwazam :mrgreen:

bialy jest swietny. felgi tylko psuja efekt... jakbys prysnal je na grafit lub zalozyl jakies sportowe bialasy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy jest swietny. felgi tylko psuja efekt... jakbys prysnal je na grafit lub zalozyl jakies sportowe bialasy

też tak myslalem ale wszyscy mi odradzali ruszac seryjne felgi chociaz jak widac pasuja tylko do zaciskow i do niczego wiecej ale pomysle o wymianie moze na ATS-y i pomaluje na bialo i wtedy napewno efekt calosciowy sie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sandstorm cieszę się, że się podoba.

Felgi miały być ATS DTM Comp. w kolorze Shadow ale niestety był problem z dostępnością więc założyłem Roty. Znalazłem w sieci parę zdjęć srebrnych WRX-ów na ciemnych felgach i od razu wiedziałem jaki kolor zakupić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auta, piękne fotki :) super :)

 

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 7:22 pm ]

zapraszam na polska jazde, sa tam fotki mojej imprezki i krotki opis

http://polskajazda.pl/Samochody/Subaru/Impreza/27483

 

pozdrawiam i prosze o komentarze:)

 

 

Każda lampa w innym kolorze....troche Cie poniosło... szczególnie z tymi halogenami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...