Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak o miłości..szczególnie do samochodu to ja chętnie poczytam

 

Kiedy, Moniko, mamy najwyraźniej inne preferencje. Ja jestem facet hetero - i do dojrzałych facetów w typie Hansa mogę czuć co najwyżej sympatię... A kręcą mnie smukłe Subarynki, niekoniecznie zwariowane młódki, raczej takie rozsądne dziewczyny z pewnym bagażem życiowych doświadczeń, jak ta powyżej na przykład. :wink: 8)

A poza tym, jak wiadomo, pewne kwestie są zbyt intymne, by je tak publicznie omawiać... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze widziałem dziś we wrocku (na wrocławskich tablicach) prawie identyczną GL jak moja, kolor ten sam, aluski chyba też, miał dodatkowy spoiler na bagazniku i halogeny jak w GT. Strasznie miło się zrobiło, tym bardziej że prowadziła jakaś łądna kobitka. Szkoda..aż się chciało zatrzmać pogadać powymieniać doświadczenia...

Ale pierwszy raz poczułem że "coś" nas łączy ;) W każdym razie uśmiechy i poruszenie w bratniej subarynce były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ello, to sa chwilowo jedyne fotki jakie mam, przesiadlem sie z s2000 na 1998 impreze(mam dobry powod zeby tak zrobic :twisted: ), dlatego foty sa z naszego zlotu s2k,

acha. ta impreza jest to tak zwany "unicorn", jako ze ich wyprodukowali tylko kilkaset sztuk.

PS.wiecej fotek zapodam jak bede mial znow aparat pod koniec tygodnia.

 

DSC02608.JPG

DSC02591.JPG

 

 

A tu gdzies tam jestem LOL :

DSC02590.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolnnossaca, ale bedziemy robili full sti swap(juz jest donor :) rocznik 2004 usdm 300hp/300tq ), zawieszenie, hamulce, czesci ze srodka, silnik, skrzynia itp, jedyna roznica pomiedzy tym a sti bedzie taka, ze ten samochod bedzie duzo lzejszy....

powinien byc gotowy na 20 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...