Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

@@wielik, Ładny wrx, ale widzę, że ktoś mimo wszystko trochę wsadził bo widzę, że lotka (oryginał?) reflektory z sti oraz wysoki wlot ;) Robi robotę gratuluję zakupu i dużo radości niech dostarcza :) Doinwestujesz i będziesz mieć subaraka na lata :) Tylko nie wpadnij na pomysł, że jak zrobisz wszystko to sprzedasz za bezcen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@@wielik, Ładny wrx, ale widzę, że ktoś mimo wszystko trochę wsadził bo widzę, że lotka (oryginał?) reflektory z sti oraz wysoki wlot ;) Robi robotę gratuluję zakupu i dużo radości niech dostarcza :) Doinwestujesz i będziesz mieć subaraka na lata :) Tylko nie wpadnij na pomysł, że jak zrobisz wszystko to sprzedasz za bezcen :)

Zgadza się auto jest doinwestowane w oryginalny pakiet STI, kubły SPARCO, 3'' przelot customowy  dobre audio, moc zmierzona na hamowni ponad 260km..

Duzo było do zrobiebia hamulce prawie nie istniały amory zużyte i wiele innych drogich drobiazgów ale kto mówil ze bedzie tanio;)

czekam na nowa  skrzynie od kolegi z forum bo juz jedno podejscie do naprawy skrzyni wpedzilo mnie tylko w koszty a i tak skrzynia sie rozleciala..

Z czasem założę temat auta narazie nie mam na to czasu 

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgadza się auto jest doinwestowane w oryginalny pakiet STI

 

Przepraszam od razu, że to napiszę, nie chce się czepiać, ale nie ma czegoś takiego jak oryginalny pakiet STI.

Masz po prostu wsadzone kilka gratów od STI takich jak spoiler, wysoki kurnik, ale to są po prostu elementy dołożone, a nie pakiet, o których mówią właściciele w większości ogłoszeń na alledrogo.

Nie wiem, czy piszesz tak bo to wynika z niewiedzy i ktoś Ci powiedział, że to ori pakiet STI.

Mimo wszystko fajny bug. Nie jestem hejterem, sam mam wsadzone elementy STI w swoim wrx'ie, ale nie wprowadzajcie ludzi w błąd  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Allegro fajny gość ma świnie i inne wzory. Szybko i tanio.

 

http://allegro.pl/naklejka-subaru-pig-swinka-naklejki-na-auto-2szt-i5704887400.html

Edytowane przez KrisKristoffers
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro fajny gość ma świnie i inne wzory. Szybko i tanio.

 

http://allegro.pl/naklejka-subaru-pig-swinka-naklejki-na-auto-2szt-i5704887400.html

Witam.

A nie lepiej zakupić u swojaka Forumowicza Eurojanek w temacie; http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/50086-%C5%9Bwi%C5%84skie-ryjki/

pozdr

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Po prawie 6 miesiącach poszukiwań udało się w końcu kupić Forka. 2.5XT 211km.

 

:)

To pierwsze zdjęcie, na tle gór jest super. Jakby było zrobione analogowym aparatem na kliszy. Normalnie na pocztówkę się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przywitałem się, poczytałem już co nie co wiec i ja się pochwalę co niedawno udało się kupić.

To moje pierwsze subaru ale po przejażdżce nie chciałem już nic innego :yahoo:

 

Nie byłoby mi wstyd wyruszyć na miasto, a wręcz przeciwnie. Takim Subaru to można się pokazać z klasą :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Trochę późno bo po dwóch latach odkryłem ten temat, ale też może pierwsze subaru aż tak nie zjednalo mojego serca jak drugie czyli legac. Nie sądziłem, że kupując tańsze, starsze auto niż forek sg można być o wiele bardziej zadowolonym mimo kilku minusów.

 

Po pierwsze co najbardziej podoba mi się w legacu to buda :)

Już jak miałem forka, to przeglądałem allegro i marzyłem by chwilę pojeździć starszym legacem. Ta listwa świetlna, lampy przednie, kształt karoserii, długa maska, brak słupka w bagażniku - arcydzieło designu.

 

Po drugie prowadzenie. Pomimo wydawałoby się słabego silnika 125 km 2.0 do 100 na godzinę jest całkiem zwawy, a 180 jedzie bardzo lekko i bez wysiłku. Oczywiście czuje różnice między 156 km forka a tym, ale nie jest tak źle przy at jak być mogło. Oczywiście 4x4 genialne, tylko nie tak ostre i dzikie jak w forku, gdzie w moment odjezdzal tyłem.

 

Po trzecie wygoda. Zawieszenie lepiej tłumi nierownosci, auto płynie a jednocześnie bardzo wartko pokonuje zakręty. Fotel wygodniejszy niż w forku. Za kilka lat będę chciał nabyć jeszcze 3.0 ale w nowszej budzie. Nie jest już tak ładny z zewnątrz ale w środku idealny. Obecny środek też mi leży pod względem wyglądu, nawet bardzo. Podświetlenie zegarów rodem z lat 90 zresztą jak cały kokpit. Piękny :) mam go około dwóch miesięcy a nie mogę nim nacieszyć oczu. Na codzień używa go żona, więc jestem też nienajezdzony bo w weekend 100-200 km to ledwo na otarcie łez starcza.

 

Genialne auto, gdyby miało 3 litrowy motor nie sprzedalvym go nigdy.

 

Brak trochę przeswitu i mocy...i glosniejszego wydechu.

Obecnie doszła piekna płyta pod silnik , która okala go całego aż do skrzyni i jest przymocowana na sztywno, więc mogę śmiało slizgac się po wszystkim dziobem . Polecam wykonanie tego typu rzeczy w żlowinie pod Warszawą.

W tym miesiącu lekko sciemnie tylne szyby.

post-12730-0-62500300-1459196412_thumb.jpg

post-12730-0-73902600-1459196512_thumb.jpg

post-12730-0-78681400-1459196659_thumb.jpg

post-12730-0-62146000-1459196764_thumb.jpg

Edytowane przez MateuszWwa
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...