Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak!!! Zdarza się, że nagle w tyłek robi się gorąco nawet jak się spokojnie jedzie.... Ale bardziej upierdliwe jest przygasanie podświetlenia radia i klimy na światłach - muszę coś z tym zrobić bo w słoneczku nic nie widać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę :)

Autkiem jeżdżę półtora roku, co prawda ma już na liczniku 250 tyś ale przynajmniej prawdziwe, nie kręcone :) No i chodzi jak w zegarku :) zresztą, na trasie szosowej pokaże co potrafi. W sensie przetrwa mam nadzieje..

post-10821-0-66508200-1366044588_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter OKL jak przypuszczam widzimy się za niecałe 2 tyg na zlocie :)I felga powiem ci ze kozak :) śliczna sprawa i gratki za odwagę :)

 

 

hekktor -bardzo ładny gacek :)

 

a ja dzis podłubał przy aucie,poczochrał troszkę ,letniaki wrzucił i auto wygląda tak :)

hekktor pewnie skojarzysz :P znajome co?

post-7758-0-80430600-1366050232_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne auto. :) Od razu skorzystam z okazji i zapytam - czwarte zdjecie, wajcha zmiany biegow i dwa przelaczniki (przyciski). Jeden to zmiana trybu (Sport/Zima), no i wlasnie - co to jest ten drugi, bo u mnie jest zaslepka?

Ten drugi przycisk to pneumatyczne zawieszenie podnoszące legasia o ok 4-5 cm... w tym położeniu wysokim zostaje do 80 km na h potem opada do nominalnej wysokości, by po zmniejszeniu predkości do ok 50 zno się podnieść. Ale zabawa kosztuje jeden amorek ok 400 tariraojro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterOKL Zajefajne!

Malowałeś szprajem :mrgreen: czy czymś bardziej profesjonalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne auto. :) Od razu skorzystam z okazji i zapytam - czwarte zdjecie, wajcha zmiany biegow i dwa przelaczniki (przyciski). Jeden to zmiana trybu (Sport/Zima), no i wlasnie - co to jest ten drugi, bo u mnie jest zaslepka?

Ten drugi przycisk to pneumatyczne zawieszenie podnoszące legasia o ok 4-5 cm... w tym położeniu wysokim zostaje do 80 km na h potem opada do nominalnej wysokości, by po zmniejszeniu predkości do ok 50 zno się podnieść. Ale zabawa kosztuje jeden amorek ok 400 tariraojro....

 

Działa ci jeszcze? W takim razie sugerowałbym szykować się do wymiany, bo wcześniej czy później padnie. Przerabiałem temat :P wsadziłem zawias z outbacka i było fajnie. Wygodne auto, oby się sprawowało.

 

Send with my HTC Sensation XL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne auto. :) Od razu skorzystam z okazji i zapytam - czwarte zdjecie, wajcha zmiany biegow i dwa przelaczniki (przyciski). Jeden to zmiana trybu (Sport/Zima), no i wlasnie - co to jest ten drugi, bo u mnie jest zaslepka?

Ten drugi przycisk to pneumatyczne zawieszenie podnoszące legasia o ok 4-5 cm... w tym położeniu wysokim zostaje do 80 km na h potem opada do nominalnej wysokości, by po zmniejszeniu predkości do ok 50 zno się podnieść. Ale zabawa kosztuje jeden amorek ok 400 tariraojro....

Działa ci jeszcze? W takim razie sugerowałbym szykować się do wymiany, bo wcześniej czy później padnie. Przerabiałem temat :P wsadziłem zawias z outbacka i było fajnie. Wygodne auto, oby się sprawowało.

 

Mam identycznego Gacka, tylko 2000 rok i ma 1din radio oraz inne wlepy na klapie a reszta kopia.

Amorek amorkiem a listwa wraz z kompresorem w ASO 4500zł..A pneumatykę już wyrzuciłem za swojej kadencji i radzę to zrobić już teraz auto jest o niebo lepsze w prowadzeniu, wcześniej zachowywało się jak ponton i grubo wyjeżdżało mi przodem podpierając się lusterkami- teraz jest o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...