Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sie pochwale: oto nasz nowy rodzino-woz... plany byly inne, ale los chcial, ze znowu kupilismy Subaraka (juz trzeciego w naszej rodzince) - B9 :P

 

pare fot na szybko :)

 

Edek gratki zawsze mi się ten model podobał :) :wink:

eddie_gt4, gratki

 

sam zaczalem sie ostatnio interesowac tym autem... byl niedawno taki z 2008 roku do wziecia za jakies 9 tys. funtow.... okazja

its bjutifu :D

dzieki, chlopaki :D

nie myslalem, ze na Forum jest tyle (ukrytych) fanow Beki :mrgreen:

 

 

spelniam wczesniejsza obietnice (no i czekam na komentarze :P:mrgreen: )

 

(...) aha, jeszcze cos: jak wroce po urlopie do Kaliningradu, to postaram sie porobic foty B9 przy nowym OBK (sasiad ma), zeby bylo widac, ktore auto jest naprawde brzydkie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

img0108fb.jpg

 

img0110zo.jpg

 

img0112tn.jpg

 

img0113fx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nowy OBK jest jakis taki...nooo...wiem wiem ,to subaru i o naszej marce nie ma co źle mówić,tak więc swą wypowiedź już zakończę :mrgreen: Ta Beka jak się ją dobrze cyknie to nawet swój urok ma ,powoli zaczyna sie podobać,a że jest to dalej bardzo rzadki gość na naszych drogach to jak zobaczę to autko na drodze to szacun dla właściciela razy dwa :!: :!: raz ,że subar a dwa,że nie poszedł najkrótszą linia oporu i nie kupił Forka :D

Ostatnio przelotem wpadłem do salonu Subru we wrocku i odnośnie nowego Legasia-kurcze jaką fajną mała kierę to ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój GieTek po otrzymaniu nowe lakieru na dachu (po tym jak zrobilły się drobne dziurki od kamyczków). Zdjęcie ze ślubu :)

 

[ ]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A z kim się żenił Twoj GT-ek :?:

 

Mój GieTek razem ze mną wszedł do rodziny takiej rudej w białej sukience :P:mrgreen: a że teściu jest mechanikiem więc dosłownie Gt weszło do rodziny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna gleba,a coś więcej na temat zmian :?: coś tak jakims gwintem pachnie :mrgreen:

Inna kwestia ,że na żadnym zlocie nie widziałem żadnego subru czy to na gwincie czy na pneumatyku.

pomijam gwinty stosowane do sportu,bo mi chodzi o typowo wizualne kwestie typu nisko i szeroko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...