Skocz do zawartości

chlapacze do wrx-a


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu to bylo na forum ale jako ze mialem olbrzymia przerwe w ogladaniu, w wyszukiwarce nic nie znalazlem wiec doszedlem do wniosku ze nowe forum usunelo stare wiadomosci.

 

Zapytuje wiec: czy ktos uzywa chlapaczy, jesli tak to jakich? Znalazlem fajne na www.scoobyworld.co.uk (przynajmniej fajnie wygladaja i maja lepsza cene niz te prodrive ze sklepu SIPu). Co myslicie?

 

Moze jakies fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam chlapacze Jacky Auto Sport (patrz fotka w galerii) i jestem z nich bardzo zadowolony: wyglądają ładnie, spisują się rewelacyjnie i zapłaciłem za cztery sztuki 104PLN + przesyłka. oczywiście zamontować trzeba samemu (ja akurat skorzystałem z pomocy ludzi z warsztatu blacharskiego, w którym malowaliśmy skrzydło), ale rządzą :).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zamontować trzeba samemu (ja akurat skorzystałem z pomocy ludzi z warsztatu blacharskiego, w którym malowaliśmy skrzydło), ale rządzą :).

 

Czy trzeba bylo je troche modyfikowac czy nadaja sie gotowe do wstawienia?

 

Dzieki za tego linka, wygladaja naprawde dobrze. Myslisz ze biale do niebieskiego wrx-a to nie obciach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to chlapacze można sobie zrobić samemu. Kupić całą rolkę odpowiedniego materiału i nie będzie problemem jak się któryś urwie.

 

Na spojlerze można jeść, dzięki niemu lepiej się jeździ po zakrętach, a chlapacze ? To tylko względy estetyczne.

 

 

Znam kilku ludzi, którzy mogą tego dokonać.

 

:D

 

tylko potem blacharze mają problem, żeby z tego samochodo przystanku autobusowego coś zdatnego do jazdy zrobić... ;)

 

 

To jacyś słabi Ci twoi blacharze. Przeciętni krajowi wypukają z takiego zestawu "samochód właściwy" i jako bonus jakiegoś golfa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem do swojej turbo-babci niebieskie sparco. nie dałem ich za nisko bo szybko bym je stracił na krawężnikach. Sposób mocowania; kilka wkrętów w nadkole i trzyma jak diabli. Na środkowym zdjęciu widać sposób mocowania. Ślicznie może nie jest ale jest skuteczne.

 

dsc0444wi3.th.jpg

 

6xj2.th.jpg

 

7ie6.th.jpg

 

Załączam też zdjęcie SE i STi które widziałem w zeszłą niedzielę w Słomczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takim zestawie. Po mojemu wygląda kozacko

 

Mysle, ze jest zajebiscie. Biale fele i czerwone chlapaki! Widac ze produkt polski :-) Te cos ma 530KM!!

 

Niestety jak byłem to nie jeździło bo sędziowie Ptaszka wykluczyli. Jedynie młody Ludwiczak pomykał swoim Focusem-nie miał konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był kiedys temat (ankieta ?) założony chyba przez Przemqa tam było o ile pamietam sporo firm wymienionych ale nie moge go wyszukać a tez by mi przydał,

co polecacie do wrx 05 ? propozycje (chlapaczy oczywiście :mrgreen:) najlepiej ze zdjęciami poprosze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był kiedys temat (ankieta ?) założony chyba przez Przemqa tam było o ile pamietam sporo firm wymienionych ale nie moge go wyszukać a tez by mi przydał,

co polecacie do wrx 05 ? propozycje (chlapaczy oczywiście :mrgreen:) najlepiej ze zdjęciami poprosze :cool:

 

Podsumowując do tej pory mamy opcje chlapaczy

- sparco gotowe lub w arkuszu http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=87412

- oryginalne prodrive w sklepie SIP za jedyne 1464zl :-)

- oryginalne w dziale akcesoria za jedyne 466 zl w wersji najtanszej (takie fabryczne, dziwne jakies)

- ze strony Scoobyworld http://www.scoobyworld.co.uk/catalog/pr ... cts_id=175

- Jacky Auto Sport http://www.jacky.pl/

 

Ktos cos jeszcze dorzuci?

 

[ Dodano: Pon Sie 28, 2006 10:41 pm ]

beben_wrc, znalazlem jeszcze to: http://www.grahamgoode.com/subaru/parts ... 1&group=34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałeś się na coś, ja na szybko kupie chyba Sparco, ale najbardziej mi pasują te ze scoobyworld

 

gdzie od ręki dostane w Wawie ww Sparco, czy mocowanie jest wykonalne dla pierwszego z brzegu pana Kazia czy lepiej do fachowca (gdzie w Wawie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...