Skocz do zawartości

chlapacze do wrx-a


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowałeś się na coś, ja na szybko kupie chyba Sparco, ale najbardziej mi pasują te ze scoobyworld

 

gdzie od ręki dostane w Wawie ww Sparco, czy mocowanie jest wykonalne dla pierwszego z brzegu pana Kazia czy lepiej do fachowca (gdzie w Wawie?)

 

Ktos gdzies pokazywal chlapacze z rallyproject. Byly genialne i montowane w fabryczne otwory. Tylko nie pamietam kto to pisal a szukajka nie dziala (byla nawet filmowa instrukcja montarzu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co myślicie o chlapaczach do mnie? Tak? Nie? Zwariowałem?

 

Azrael, mysle ze super. Cossie na czerwonych chlapaczach rules - nie wiem czy gdzie na sieci nie widzialem

 

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 5:49 pm ]

zdecydowałeś się na coś, ja na szybko kupie chyba Sparco, ale najbardziej mi pasują te ze scoobyworld

 

Jeszcze sie nie zdecydowalem, na szczescie do zimy sporo czasu. Fakt te ze scoobyworld sa fajne ale cena jest malo fajna + koszt przesylki i robi sie bez sensu.

 

Najbardziej podoba mi sie ten patent z czerwonymi chlapaczami na zdjeciu ktore KWIATEK zapodal. Czy to sa z arkusza? Jak sie je wogole montuje? Ktos wie? Czy ASO bedzie potrafilo to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski na czerwonych? a fuj....

 

Come one!

 

 

A nie "come-on"? ;-) ;P

 

Obadaj zdjecie tych dwoch sti ktore KWIATEK zalaczyl - mysle ze wygladaja naprawde ostro.

 

Niebieski jest anonimowy, biale sa OK, sam takie rozwazam.

 

Obadałem jakoś mi się nie widzi w Cossim. Na razie myślę o czarnych albo białych.

 

 

Inyy problem to aki ze chlapacze albo nic nie robią i są tylko dodatkiem estetycznym albo coś robią ale uniemożliwiają cofanie szczególnie na krawęznik. Trzeba by zastosowac takie podpinane jakw dawnych rajdówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ja swoje specjalnie nie podwieszałem tak nisko bo już dawno bym je stracił.

 

No ale jak wiszą wyżej to w zasadzie nie spełniają żadnej funkcji.

 

 

Bez przesady. Ja nie śmigam po szutrach i są one założone bardziej ze względu na innych kierowców w czasie jazdy w deszczu czy zimowej chlapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez przesady. Ja nie śmigam po szutrach i są one założone bardziej ze względu na innych kierowców w czasie jazdy w deszczu czy zimowej chlapie.

 

Otoz to! Nie derwuje was jak jedziecie za kims be chlapaczy w deszcz? kazdy sie wkurza. A jak przed nami jedzie cos wiekszego (jakis people carier :-) ) to juz wogole.

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 4:40 pm ]

A nie "come-on"? ;-) ;P

 

:-) no tak. Oh fcuk :-)

 

Sluchajcie, a te sparco maja w komplecie srubki czy sa gole?

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 8:39 pm ]

biale do niebieskiego sa zajefajne kolego.cudo wrecz bym powiedzial !

 

a masz jakies fotki jak to wyglada? Chetnie bym obejrzal ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był kiedys temat (ankieta ?) założony chyba przez Przemqa tam było o ile pamietam sporo firm wymienionych ale nie moge go wyszukać a tez by mi przydał,

co polecacie do wrx 05 ? propozycje (chlapaczy oczywiście :mrgreen:) najlepiej ze zdjęciami poprosze :cool:

 

Mam założone OMP niebieskie, z bardzo fajnej gumy. Nie mam fotek, ale jak nalegasz to zrobię. Mają takie sympatyczne załamanie z zewnętrznej strony. Użytkuję tylko z przodu, założyłem na pierwszą Cynę i nie zdjąłem do tej pory, cociaż myślałem, że ich nie zdzierzę długo. W niebieskim kolorze tak zlewają się z karoserią, że właściwie ich nie widać. Chlapacze kupiłem w ATC Rak System (W-wa), w sumie zapłaciłem 210 zł z montażem (przód ajak mówię). Mogę to rozwiązanie polecić, chociaż stówa za montaż to było lekkie przegięcie (ale gość robił to chyba ponad godzinę - na szczęście sporo przy tym główkując).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja wlasnie zamowilem niebieskie sparco 30cmx50cm niestety bez mocowan. Ale widzialem jak chlopaki z NASIOC to maja zamontowane i wyglada po prostu super. Wystarczy troche plaskownika i tulejek i jest OK. JAk sie z tym uporam to zrobie pare fotek + komentarz gdyby ktos chcial pojsc w moje slady. W polsce sa chyba identyczne chlapaki za 59 zl za 2 sztuki. Jest to chyba najtansza oferta na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie zamowilem niebieskie sparco 30cmx50cm niestety bez mocowan. Ale widzialem jak chlopaki z NASIOC to maja zamontowane i wyglada po prostu super. Wystarczy troche plaskownika i tulejek i jest OK. JAk sie z tym uporam to zrobie pare fotek + komentarz gdyby ktos chcial pojsc w moje slady. W polsce sa chyba identyczne chlapaki za 59 zl za 2 sztuki. Jest to chyba najtansza oferta na rynku.

 

poszlo juz zamowienie do Rally Armor. Chlapacze powinny juz byc ale sadzac po watku o Mekce Subaru do ktorej zawital Przemeq, organizator akcji, kasa poszla na gadzety STI :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...