Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie. Dzwonić moge ale mam tylko numery ludzi co dzwonili, a ja na pamięć nie znam żeby wiedzieć do kogo później dzwonić. :)

Mam tylko napis transfer czy coś takiego i może to wyświetlać się i zero reakcji, a telefon to podstawa na codzień, a 5 punktów łapać jak się ma bluetooth w aucie to troche nie bardzo.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moja pięść nie spotka się z wyświetlaczem :D

Jutro jeszcze sprobuje bo ja mam dużo więcej ważnych numerów niż 7 ;)

Jak najbardziej rozumiem.

:-)

Siostra ma nową A3. Tam ma cała książke... Coś mi się wydaje, że tu się tak nie da...ale może (mam nadzieję) się mylę.

Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie w Foresterze ale w XV walczyłem z tym chwile i niestety ostatecznie niepowodzenie

 

żeby android udostępnił "kontakty" (książka adresowa, ostatnie rozmowy) parowane urządzenie musi wysłać "zapytanie" które trzeba zaakceptować 

nie udało mi się tak sparować androida z BT Subaru, żeby wymusić ten szczegół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z iPhone 5 też się nie ściągają, wpisałem ręcznie dwa najważniejsze - nawet da się je głosem wybrać. Na ekranie radia jest też siła sygnału i stan baterii, ale książki ani śladu :(

 

Mi najbardziej przeszkadza żmudna procedura przełączania między telefonem żony a moim. Zestaw w poprzednim aucie obsługiwał dwa telefony na raz. Za to w subaru lepiej słychać i to w obie strony. Coś za coś :)

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwna sprawa zeby nie dalo sie sciagnac ksiazki. Jutro sie pobawie, a jak nie uda sie to pozostanie podjechac do ASO moze tam ktos jest kumaty w te klocki bo np. tysiac kontaktow to mi sie nie chce recznie wpisywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak wybieram  w serwisach z felgami opcję  Forka XT to prawie wszystkie wyniki mają ET38. A tak w ogóle to skąd wiadomo jaki rozmiar felg jest do naszych Forków, mi w serwisie nawet nie potrafili wyjaśnić i tłumaczyli że oni zamawiają po VINie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z iPhone 5 też się nie ściągają, wpisałem ręcznie dwa najważniejsze - nawet da się je głosem wybrać. Na ekranie radia jest też siła sygnału i stan baterii, ale książki ani śladu :(

 

Mi najbardziej przeszkadza żmudna procedura przełączania między telefonem żony a moim. Zestaw w poprzednim aucie obsługiwał dwa telefony na raz. Za to w subaru lepiej słychać i to w obie strony. Coś za coś :)

 

Ja mam 5 i nie było problemu z książką. Normalnie zbiera mi całą jak należy. Jedyny problem jaki mam to taki, że często nie mapuje mi numeru dzwoniącego z wpisem w książce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu kół czy myślicie że felgi 17' o ET 38 będą pasować do FXT. Tych o ET 48 jest jak na lekarstwo a nie uśmiecha mi się płacić po 1000 za sztukę w ASO

Pytanie jaka szerokość? ET45 też będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z iPhone 5 też się nie ściągają, wpisałem ręcznie dwa najważniejsze - nawet da się je głosem wybrać. Na ekranie radia jest też siła sygnału i stan baterii, ale książki ani śladu :(

 

Mi najbardziej przeszkadza żmudna procedura przełączania między telefonem żony a moim. Zestaw w poprzednim aucie obsługiwał dwa telefony na raz. Za to w subaru lepiej słychać i to w obie strony. Coś za coś :)

W ustawieniach Iphona Bluetooth wybrać zestaw z auta i  zaznaczyć ulubione numery, ostatnie numery, i wszystkie kontakty wtedy po transferze wszystko będzie widoczne w zestawie. Wcześniej miałem ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja mam 5 i nie było problemu z książką. Normalnie zbiera mi całą jak należy. Jedyny problem jaki mam to taki, że często nie mapuje mi numeru dzwoniącego z wpisem w książce.

 

I właśnie o to chodzi, że widać tylko numer dzwoniącego. Mnie się chyba raz na dziesięć prób udało wgrać książkę tak, że wyświetlało cały wpis z telefonu, ale później przez przypadek podczas jazdy nacisnąłem coś na wyświetlaczu i jeszcze raz zaczął ładować knige od początku. 

Czyli da się, tylko nie wiem od czego zależy powodzenie całej operacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może próbował odtwarzać pliki mp3 w standardowym radiu? Czy pokazuje ono nazwy katalogów, plików? Jak wygląda nawigacja po dysku podłączonym na usb? XT Comforta odbieram na początku przyszłego tygodnia :D

Edytowane przez Mięka Ręka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może próbował odtwarzać pliki mp3 w standardowym radiu? Czy pokazuje ono nazwy katalogów, plików? Jak wygląda nawigacja po dysku podłączonym na usb? XT Comforta odbieram na początku przyszłego tygodnia :D

Pokazuje nazywy utworów, folderów. Podłącza się pamięć USB i gra :-)

Strzałkami zmienia się foldery góra dół, strzałkami lewo prawo utwory.

Nawigacja nie jest idealna, ale można się przyzwyczaić i nie sprawia problemów.

Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ktoś może próbował odtwarzać pliki mp3 w standardowym radiu? Czy pokazuje ono nazwy katalogów, plików? Jak wygląda nawigacja po dysku podłączonym na usb? XT Comforta odbieram na początku przyszłego tygodnia :D

Pokazuje nazywy utworów, folderów. Podłącza się pamięć USB i gra :-)

Strzałkami zmienia się foldery góra dół, strzałkami lewo prawo utwory.

Nawigacja nie jest idealna, ale można się przyzwyczaić i nie sprawia problemów.

Nawigacja po radiu.

Pisząc łopatologicznie, przełączanie.

Póki co jeszcze nie masz

Długo się zastanawiałe czy użyć słowa "nawigacja" bu nie zostało to zrozumiane opacznie. Skoro Sam pisałeś o nawigacji po płycie uznałem, że będziesz wiedział o czym pisze.

Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się nad felgami dla forka na zimę i nie mogę się zdecydować. Jak wybierałem samochód, też się Was poradziłem i się absolutnie nie zawiodłem, także o felgi też spytam ;) Rozmiar 17

 

Kolego, mimo Plejad na klapce, to chyba nie są felgi oryginalne? - a w takim przypadku należało by się dowiedzieć, w związku z tym czy to nie jest podróba? bo jeśli tak (tego nie wiem), to niczego dobrego po producencie, który się podszywa pod oryginał, bym się nie spodziewał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się nad felgami dla forka na zimę i nie mogę się zdecydować. Jak wybierałem samochód, też się Was poradziłem i się absolutnie nie zawiodłem, także o felgi też spytam ;) Rozmiar 17

Firma Alu-center specjalizuje sie w sprzedazy replik/podrób felg oryginalnych. Głownie sa to dalekowschodnie produkty o wątpliwej jakości.

W przedziale 400-500zł można kupić bardzo dobrej jakosci uznanego producenta felgi 7x17 z homologacją do nowego Forka. Może nie będa tak fikusnie jak te z linku, ale jakosciowo sporo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...