Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma w swoim XT wydech INVIDIA Q300? Zastanawiam się na nim bo trochę seria mi nie pasuje wizualnie a dźwięk też nie powala. W USA cena około 700$.

 

 

Czy ktoś z Was ma w swoim XT wydech INVIDIA Q300

 

 

mkow ma invidie :)

po wro tez jezdzil xt z takim wydechem ale chyba sprzedany bo zniknal

https://youtu.be/LzwBDu1-q7Y

 

tapatalked

 

@ marcinok

Tylko do tej ceny jeszcze dolicz sobie oplaty.... celno/skarbowo/polskie i przesylke do eu (+/- 300 usd) o ile ci sie srzedajacy nie bedzie chcial "ulorzyc" zeby wpisac np. wartosc 100 usd plus kurs USD teraz. vs. customowy robiony w Polsce.

 

@OBK CVT

 

Z tego co wiem to z mkow'a inwidia to juz ma malo wspolnego z oryginalem, poza tabliczka ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś z Was ma w swoim XT wydech INVIDIA Q300? Zastanawiam się na nim bo trochę seria mi nie pasuje wizualnie a dźwięk też nie powala. W USA cena około 700$.

 

Czy ktoś z Was ma w swoim XT wydech INVIDIA Q300

 

mkow ma invidie :)

po wro tez jezdzil xt z takim wydechem ale chyba sprzedany bo zniknal

 

tapatalked

@ marcinok

Tylko do tej ceny jeszcze dolicz sobie oplaty.... celno/skarbowo/polskie i przesylke do eu (+/- 300 usd) o ile ci sie srzedajacy nie bedzie chcial "ulorzyc" zeby wpisac np. wartosc 100 usd plus kurs USD teraz. vs. customowy robiony w Polsce.

 

@OBK CVT

 

Z tego co wiem to z mkow'a inwidia to juz ma malo wspolnego z oryginalem, poza tabliczka ;):)

Dzięki. Narazie temat odsunęłem na bok bo koszty rzeczywiście nie małe. Natomiast efekt wg. mnie jest znaczny w stosunku do serii ale też d..y nie urywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mnie jest znaczny w stosunku do serii ale też d..y nie urywa.
W którychś 'Plejadach' był artykuł o 2,0DIT gdzie napisano, że dżwięk silnika nie jest atutem tej jednostki.

 

To właściwie brak dźwięku i to też może być zaletą :) Mi podoba się to, że DIT pracuje bez napinki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wymieniał opony a ASO? Skasowali mnie dzisiaj 310 (tak, trzysta dziesięć) złotych - 210 za przekładkę (mam jeden komplet felg) i 100 za przechowanie letnich. Szczena mi opadła.

Kurczaki, no bo po co z tym do ASO jeździć?

Za wymianę w XT z myciem zapłaciłem 160PLN. Bardzo porządny zakład, super dokładna robota.

W poprzednim wolnym ssaku mieli wyzwanie z Nokianami zimowymi na których kupiłem Forka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...