Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nie jest wątek o spalaniu, ale dziś udało mi się osiągnąć 8l na mojej "stałej" trasie Krk -Radomsko :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Średnie spalanie od ostatniego tankowania 8,8l.

I naprawdę nie jechałem jak emeryt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekka.No wreszcie ktoś, kto jeździ oszczędnie. Ja mam 8,8l po 10tys i jak o tym piszę to spotykam sie tylko z drwinami. Atopech... :P Po 4 tys przejechanych w Norwegii miałem na wyświetlaczu 8,6l, ale w Polsce nie udało mi się tego wyniku utrzymać.

 

Choć wiem, że o kolorach dyskusja czcza, jednak ma ktoś już osobiste doświadczenia - na własnym lub ekspozycyjnym Forku z kolorem Venetian Red Pearl lub Marine Blue Pearl? zawsze chciałam mieć czerwony samochód. a po salonach to same srebrne stoją... nuda.

Choć wiem, że o kolorach dyskusja czcza, jednak ma ktoś już osobiste doświadczenia - na własnym lub ekspozycyjnym Forku z kolorem Venetian Red Pearl lub Marine Blue Pearl? zawsze chciałam mieć czerwony samochód. a po salonach to same srebrne stoją... nuda.

No ja mam marin blue. O moich pierwszych odczuciach już pisałem w maju. Byłem mocno zaskoczony, bo we wczesnoporannym słoneczku, gdy go odbierałem, wyglądał tak jakoś stalowo. Później był błękitny, jeszcze później granatowy... no to taki kolor, co się zmienia w zależności od oświetlenia. A po czterech miesiącach, to się na kolor nie zwraca uwagi... No chyba że to totalna sraczka. Ale blue marin jest raczej neutralny i nie wzbudza kontrowersji.Zachwytów tez nie.

A naprawdę czerwony samochód ma moja żona.Na mazdę 2 mówimy gaśnica.

Edytowane przez Zujki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester sam się obroni przed Madoxem

Forester tak B) ale trzeba bronić tych biednych jeżdżących nim emerytów co spalają 8,8 l. na setkę ;):twisted:

Zbytek łaski.

 

Ale że co? Mam się ścigać spod świateł, wyprzedzać bo przede mną jedzie bmw, grzać do dechy bo ktoś chce mnie wyprzedzić.Toż to głupota jest, a nie umiejętność jazdy. Chcesz upalać?Kup sti.

Edytowane przez Zujki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus powiedział: Madox wyjechał na urlop i nie będzie mógł odnieść się do Waszych złośliwości No w końcu, trzeba było tak długo czekać... PzDr
Jam ci to, nie chwaląc się, uczynił :);)
czyli Jaruś kupił sobie gałkę...a nie ma sti....cóż..
Panie Andrzeju, tak bez miłosierdzia? :biglol: :biglol: :biglol:;)

 

Moje Państwo, czy Państwo wie, że Forester to nie pług? Przynajmniej w standardowej wersji. Jeżeli chcecie nim odśnieżać, orać bronować czy karczować, trzeba biedactwu pomóc montują dodatkowe wyposażenie ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jako emeryt to ja poczucia humoru za wiele nie mam. Ale zgodzicie się, ze to nie jest auto do upalania?

 

A ten regulamin to strasznie długi tekst jest.Normalnie jak umowa kredytowa,cz cóś.

Edytowane przez Zujki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz upalać?Kup sti.
Chcesz upalać, kup rajdówkę/wyścigówkę/czy co tam chcesz i po zrobieniu stosownej licencji weź udział w zawodach, a przekonasz się jak daleko jest "umim jeździć" od powodowania wyczynową maszyną. Sti to sportowe "cywilne" auto i do sportowej jazdy służy, a nie do "upalania" w wyczynowy sposób - po prostu tego nie wytrzyma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma czym upalać to się upala czym się ma...
Ale Twój Forek jest w manualu, więc ma do upalania wieksze predyspozycje niż CVT.

Myślę, że predyspozycji do upalania nie określa skrzynia biegów tylko komputer pokładowy kierownika ;)

 

Sti to sportowe "cywilne" auto i do sportowej jazdy służy, a nie do "upalania" w wyczynowy sposób

Grześ... ale my tu mamy na myśli takie sportowe, "cywilne" upalanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...