Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

I tak wszystko sprowadza się do kasy. Przecieki co do ceny doprowadziły do tego że wyszukuje się dziury w całym lub jak kto woli braków w wyposażeniu by wykazać iż nie jest on wart tych pieniędzy o których się mówi. Gdyby poszło info że będzie XT kosztować 100k to nie było by marudzenia. Tak naprawdę najpierw trzeba pokazać oficjalnie produkt, jego walory - zbudować wartość a potem pokazać że jest on wart podanej ceny a nie na odwrót - tak moim skromnym zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że nikt nikogo nie zmusza. Jak dla mnie nowy Forek jest wart tych 40tysEuro i to nawet bez pamięci fotela i tych światełek. Wszystkie te utyskiwania sprowadzają się do znalezienia usprawiedliwienia że się go nie kupi. Ja bym nie kupił Skody jeśli byłaby takowa porównywalna z Forkiem (narazie takowej nie widzę) nawet za 1/2 ceny, bo po prostu NIE. Chcę mieć Subaru i tyle :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że nikt nikogo nie zmusza. Jak dla mnie nowy Forek jest wart tych 40tysEuro i to nawet bez pamięci fotela i tych światełek. Wszystkie te utyskiwania sprowadzają się do znalezienia usprawiedliwienia że się go nie kupi. Ja bym nie kupił Skody jeśli byłaby takowa porównywalna z Forkiem (narazie takowej nie widzę) nawet za 1/2 ceny, bo po prostu NIE. Chcę mieć Subaru i tyle :yahoo:

 

dasz namiar na swojego dilera ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooo, jest dobrze :twisted:

 

Przestronniejsze wnętrze, ładna, dynamiczna linia, wszystko tam gdzie trzeba, elektryczna klapa, bardzo ładne ledy, idealna pozycja za kierownicą, brak progów, twardsze zawieszenie (niestety tyko potarmosiłem budą, bo auto jeszcze nie zarejestrowane).

 

Kilka elementów mnie zaskoczyło i to pozytywnie.

 

Bardzo ładnie pachnie wewnątrz, ciekawe czy to Forek czy może tylko jakiś odświeżacz. B)

 

Jestem na tak :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a nie rzucił ci się w oczy brak pamięci foteli i głownie brak oświetlenia slonecznikow ?

 

 

Ma to wpływ na osiągi?

 

Wolę ręczne ustawianie foteli, więc ciężka i powolna elektryka jest dla mnie zbędną zabawką.

 

A co to te słoneczniki? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się zrozumieć Madoxa. Subaru miało swój styl do 2008 roku, według mnie, choć sam mam forka 2010.

Subaru się ratuje i goni uciekającą konkurencję bo z czegoś żyć trzeba.

Przykład forka pokazuje, że ten model próbuje być jak Ravka czy CRVka (wygląd - środek, buda), a na razie musi gonić Koreę (z całym szacunkiem). Niemcy to odjechali że hej.

Napęd ratuje tą markę i może ten nowy slinik benzyna turbo ale co do jego jakości musimy trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słoneczniki nie zwróciłem uwagi czy są oświetlone, ale wyciągają się ładnie za lusterko. :P Progi są osłonięte dodatkowymi chlapaczami podwieszonymi pod drzwiami, więc progi są czyste.

​Fajna kierownica, ale beznadziejna podsufitka (jakość).

Pamieć foteli w wersji Comfort - brak. Mam nadzieje, ze będą w wersji Premium (oby). Bo to duża niedogodność przy dwóch kierowcach - niestety. A Skody nie kupuje. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień nie odwiedzałem forum a tu ostre strzelanie :) co do Poznania to dzisiaj przyjechał, zobaczyłem lawetę i musiałem podjechać zobaczyć z bliska. Jest dobrze, czarnuch XT - wygląda na prawdę bardzo dobrze. Dali usiąść w środku i jest krok milowy w stosunku do poprzednika. Moim zdaniem duży minus za fotele. I nie chodzi o brak pamięci :) tylko o to, że moim zdaniem są za wąskie. Co prawda siedziałem w kurtce ale pierwsze wrażenie. A tak to jest ok :)

 

Aha, i w przyszłym tygodniu zapraszają na jazdę próbną :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnij mi prosze, z ktorego roku masz auto?

To też nie ma nic do rzeczy, Nowymi autami również robię po kilka tys km rocznie i wiem co oferują. Po prostu nie jest mi to potrzebne. Bardziej doskwierają mi stare fotele w moim niż brak świecącego słonecznika.

czy tak samo rozumowalbys, gdybys mial nowe czy kilkuletnie auto, ktore kosztowalo worek dukatow?

Ono już mnie worek kosztowało :P

Jeżeli z samochodu korzysta więcej niż jedna osoba pamieć fotele kierowcy to nieodzowny element. Doceniłem to dopiero w obecnym OBK gdzie wciskam guzik i po sprawie.

Jeżeli żona kiedyś zechce jeździć samodzielnie (a Legacy na 100% nie chce z wielu powodów), to po prostu kupię jej drugie auto. Napisałem tylko, że w moich kategoriach problem pamięci fotela jak i tych nieszczęsnych lampek nie istnieje - nie potrzebuję tego. Natomiast doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że ktoś może to chcieć. Ja tylko nie chciałbym kiedyś płacić ekstra za te wszystkie zbędne bajery, to tylko jest samochód i nic więcej.

Akurat pamięć foteli jest elementem przydatnym bardzo, zdecydowanie bardziej niż elektryczna klapa.
Auto po 600km trasy w syfie, tylna klapa ma na sobie treść z dróg połowy kraju... wolałbym z pilota otworzyć niż ręce brudzić. B)
a teraz jedno i klik i po kilu sekundach fotel jest ustawiony albo pod zone, albo pode mnie (na szczescie lusterka boczne sa tak duze, ze pasuja dla nas obu

To one nie łapią się na pamięć w ustawieniach fotela?

 

O 2.0DIT zapomnij bo już oficjalnie wiadomo, że tego silnika w Legacy/OBK nie będzie.

Nie będzie w ogóle czy tylko w tym roku modelowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...