Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

W CNF-ie jak malowałem 2 lata temu też było do wyboru proszkowo i normalnie "na mokro" stąd moje pytanie

Moje felgi stalowe malmet pomalował chyba normalnie, w zagięciach blachy są pozostałości po takich jakby bąblach (gładkie powierzchnie bez zastrzeżeń). Wulkanizator powiedział, że tak się dzieje przy malowaniu normalnym

Przy proszkowym takie coś raczej nie powinno mieć miejsca. W przypadku stalówek jest mi to obojętne, jak malują, ale pytam o malmet na przyszłość bo mam drugi kpl., tym razem alu do pomalowania i wolałbym proszkowo.

 

Znalazłem jeszcze taką informację na stronie cnf-u. Ciekawe czy jak malowałem tam swoje alu to czy było to robione taką techniką

Firma CNF na podstawie wieloletnich doświadczeń oferuje malowanie, które łączy obie metody .

Każda felga pokrywana jest trzema powłokami:

- pierwsza warstwa proszkowa, chroniąca felgę przed utlenianiem

- druga warstwa natryskowa, pozwalająca stworzyć wspaniały efekt wizualny

- trzecia warstwa proszkowa, bezbarwna zabezpiecza przed działaniem czynników zewnętrznych

oraz nadaje połysk powłoce felgi.

 

 

Robilem swoje speedline w cnf-ie i jestem zadowolony, zadnych bledow itp, koszt tez byl nie maly.... :roll: co prawda kpl do lekkiego prostowania i malowania ale efekt jest niezly :arrow:

 

http://img221.imageshack.us/i/20110113063.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem proszkowo, na pomarańczowo w poprzednim GT'ku właśnie w Malmecie i wg. mnie pomalowali super, zero zacieków czy innych braków a w późniejszej, ciężkiej eksploatacji też nie było z nimi żadnych problemów, odprysków itd. A do tego mają naprawdę spoko ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carbon

 

Granat... było sobie takie co strzelić

http://allegro.pl/folia-carbon-termopla ... 89732.html

 

BTW

Lekka maska= niżej środek cieżkości= mniejsze szanse na dacha :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

dobra folia carbon to 3d oracala

http://www.btuner.sklepna5.pl/towar/14/carbon-3d-oracal-a.html

 

na moja maske jakies 350 zl za sama folie ale lakierowanie to okolo 1k zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Drop, na tych zdjęciach widać, że są ładne i czyste. napisz +/- ile Cię skasoawli. jak pytałem - prostowanie od 135pln w górę nie żebym potrzebował :lol:
Ja za malowanie proszkowo w cnf-ie 16-stek + zdjęcie i założenie opon (wyważenie itp.) + prostowanie 1 felgi zapłaciłem ok 500 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz napisał(a):

Jan Drop, na tych zdjęciach widać, że są ładne i czyste. napisz +/- ile Cię skasoawli. jak pytałem - prostowanie od 135pln w górę nie żebym potrzebował

Ja za malowanie proszkowo w cnf-ie 16-stek + zdjęcie i założenie opon (wyważenie itp.) + prostowanie 1 felgi zapłaciłem ok 500 zł

 

_________________

 

To mi wyszlo + 400zl bez zabawy z oponami, dalem im same felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz napisał(a):

Jan Drop, na tych zdjęciach widać, że są ładne i czyste. napisz +/- ile Cię skasoawli. jak pytałem - prostowanie od 135pln w górę nie żebym potrzebował

Ja za malowanie proszkowo w cnf-ie 16-stek + zdjęcie i założenie opon (wyważenie itp.) + prostowanie 1 felgi zapłaciłem ok 500 zł

 

_________________

 

To mi wyszlo + 400zl bez zabawy z oponami, dalem im same felgi.

 

900 pln? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz napisał(a):

Jan Drop, na tych zdjęciach widać, że są ładne i czyste. napisz +/- ile Cię skasoawli. jak pytałem - prostowanie od 135pln w górę nie żebym potrzebował

Ja za malowanie proszkowo w cnf-ie 16-stek + zdjęcie i założenie opon (wyważenie itp.) + prostowanie 1 felgi zapłaciłem ok 500 zł

 

_________________

 

To mi wyszlo + 400zl bez zabawy z oponami, dalem im same felgi.

 

900 pln? :shock:

 

 

Dokladnie, no ale jak sie chce miec tip top to sie buli :roll: Zreszta na to auto nie zaluje niczego co mialbym kupic itp itd 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się jutro wybiera jeszcze do Rusocina na SRT "W-C" :?:

 

-- 11 lut 2011, o 21:04 --

 

Dokladnie, no ale jak sie chce miec tip top to sie buli
Może tobie malowali tak jak wyżej wklejałem proszek/lakier/proszek, a mi tylko sam proszek :idea: bo różnica w cenie :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...