Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Może znalazłaby się jakaś ekipa

 

Na The Forum lista to podstawa :mrgreen: :wink:

 

1. Mistral

2. AdaSch

3. Primi

4. darkogda

5. mzy

6. Jan Drop

7. Tummi

8. Tomas_M5

9. Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo, stylizowany na wolnego ssaka (skrzydlo i kurnik zdjete)

To jakaś zmota była na bank :mrgreen: Pewnie jakieś lepsze evo tylko przebrane za poldka :twisted: I do tego kierowca miał opony z kolcami, co prawda w bagażniku, ale i tak się liczy :mrgreen:

 

Jakby tak uzbierać 10-15 aut to można tam w miarę płynnie pojeździć.

Podejmie ktoś próbę organizacji :idea: czy tylko czwartkowe czikeny zostaną :twisted:

Ja z góry mówię nie mam czasu, nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. Czasu nie mam nawet na czikeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba (SRT) 509923233 koszt ok 600-700 zł

 

Kuba z SRT zawiaduje tym torem? :roll:

znalazłem takie info:

Autodrom w Rusocinie należy/jest zarządzany przez SKK Gepard http://www.skkgepard.info/ Tor jest całkiem fajny i z tego co pamiętam to w Civie nawet trójkę wpinałem.

W sprawie wykorzystania go należałoby się kontaktować z Januszem Damentko, aczkolwiek wiem, że po KJSach był problem, że trawniki na cięciach były za bardzo zryte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba z SRT zawiaduje tym torem? :roll:

znalazłem takie info:

Autodrom w Rusocinie należy/jest zarządzany przez SKK Gepard http://www.skkgepard.info/ Tor jest całkiem fajny i z tego co pamiętam to w Civie nawet trójkę wpinałem.

W sprawie wykorzystania go należałoby się kontaktować z Januszem Damentko, aczkolwiek wiem, że po KJSach był problem, że trawniki na cięciach były za bardzo zryte

 

Jutro się postaram dokładnie obadać temat... :idea:

 

Jakieś ew. propozycje terminu? Postuluję którąś niedzielę...(w soboty zazwyczaj jest "coś")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkogda, niedziela powinna być dla większości OK :idea:

Jak Ci się uda ustalić jakieś konkrety to daj info na forum, najlepiej z propozycją terminu.

Trzeba IMO ustalić jakiś max limit samochodów, ustalić termin wpłat i zamknąć listę.

Mała grupa, szybka decyzja inaczej bedzie lista się wydłużać, a jak przyjdzie co do czego to połowie termin nie będzie pasować :|

Jakby się udało jeszcze po białym to 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...